Trzecim z serii turniejów XI Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej rozegranych w sali gimnastycznej Zakopiańskiego Centrum Edukacji były rozgrywki klas 3.
W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś Wicher z turnieju!!!
W turnieju zagrały reprezentacje zakopiańskich szkół podstawowych: SP 1, SP 2, SP 4, SP 5, SP 9.
Po rozegraniu przed młodych piłkarzy wszystkich spotkań najlepszą spośród zakopiańskich klas trzecich okazała się podobnie jak w poprzednim roku drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 i tym samym zdobyła Mistrzostwo Zakopanego klas 3 w halówce. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze z SP 4, trzecie SP 1 na czwartym miejscu rozgrywki zakończyli zawodnicy SP 2, a na piątym chłopcy z SP 9.
Spośród grających wyłoniono również:
najlepszego piłkarza Bartłomiej Stachoń /SP 4/
najlepszego bramkarza Piotr Zubek /SP 1/
najlepszego technika Krzysztof Janik /SP 2/
króla strzelców Mikołaj Styrczula /SP 5/ - 8 bramek w turnieju
Głównym organizatorem serii turniejów jest Janusz Wiercioch /UKS Dwójka/. W realizacji tej inicjatywy wspomagają go p.Zofia Kiełpińska szefowa Wydziału Edukacji Turystyki i Sportu UM Zakopane oraz Szkoła Podstawowa nr 2.
KOŃCOWA TABELA TURNIEJU
1. SP 5 |
4 |
12 |
20 |
1 |
2. SP 4 |
4 |
9 |
6 |
4 |
3. SP 1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4. SP 2 |
4 |
4 |
4 |
7 |
5. SP 9 |
4 |
0 |
2 |
20 |
WYNIKI SPOTKAŃ:
SP 2 - SP 1 0 : 0
bramki:
SP 2 ---
SP 1 ---
SP 4 - SP 5 1 : 3
bramki:
SP 4 Bartłomiej Stachoń 1
SP 5 Mikołaj Styrczula 2, Krystian Kaczmarek 1
SP 9 - SP 1 0 : 4
bramki:
SP 9 ---
SP 1 Marcin Pławecki 2, Dawid Opyt 1, Oskar Rojek 1
SP 2 - SP 4 1 : 2
bramki:
SP 2 Krzysztof Janik 1
SP 4 Bartłomiej Stachoń 1, Stanisław Stachoń 1
SP 5 - SP 9 11 : 0
bramki:
SP 5 Mikołaj Styrczula 4, Bartłomiej Rzadkosz 3, Bobak 3, Kacper Borzęcki 1
SP 9 ---
SP 1 - SP 4 0 : 1
bramki:
SP 1 ---
SP 4 Jakub Łukaszczyk 1
SP 2 - SP 5 0 : 3
bramki:
SP 2 ---
SP 5 Bobak 2, Mikołaj Styrczula 1
SP 9 - SP 4 0 : 2
bramki:
SP 9 ---
SP 4 Bartłomiej Stachoń 1, Stanisław Stachoń 1
SP 1 - SP 5 0 : 3
bramki:
SP 1 ---
SP 5 Krystian Kaczmarek 1, Mikołaj Styrczula 1, Bobak 1
SP 9 - SP 2 2 : 3
bramki:
SP 9 Daniel Łukaszczyk 1, Jan Fryzowicz 1
SP 2 Szymon Gąsienica Roj 3
SKŁADY DRUŻYN
Szkoła Podstawowa nr 5
Mikołaj Styrczula
Kacper Borzęcki
Bartłomiej Rzadkosz
Krystian Kaczmarek
Bartosz Kalata
Ignac Bobak
Bartłomiej Bobak
Marcin Bobak
Opiekun: Andrzej Skrobot
Szkoła Podstawowa nr 4
Bartłomiej Stachoń
Jakub Łukaszczyk
Stanisław Stachoń
Patryk Bierć
Krzysztof Kowal
Opiekun: Ireneusz Kubin
Szkoła Podstawowa nr 1
Piotr Zubek
Dawid Opyt
Marcin Pławecki
Sebastian Skupień
Kacper Mazurkiewicz
Sebastian Florek
Marek Figura
Oskar Rojek
Opiekun: Małgorzata Grzesiak
Szkoła Podstawowa nr 2
Kamil Nalepa
Michał Nalepa
Szymon Gąsienica Roj
Mateusz Kwak
Krzysztof Janik
Jakub Piksa
Dariusz Sabała Krzeptowski
Opiekun: Janusz Wiercioch
Szkoła Podstawowa nr 9
Daniel Łukaszczyk
Jan Fryzowicz
Andrzej Bryjak
Szymon Treboń
Mateusz Słodyczka
Marcin Słodyczka
Mateusz Tarchała
Kamil Grafczyński
Opiekun: Hanna Kardaś-Wicher