W miniony weekend rozpozęły sie rozgrywki III Nowotarskiego Mundialu. Drużyny rywalizują o puchar burmistrza Nowego Targu.
Grupa A
Jabłonka - Broda 3:1
Bramko:Kudzia, Owsiak , Skoczyk – Remiasz
Ostrowsko - Supra 0:0
Jabłonka - Supra 1:2
Bramki: Skoczyk – Możdżeń 2
Broda - Ostrowsko 4:1
Bramki: Kuchta, Remiasz 3 – Żegleń
Ostrowsko - Jabłonka 3:2
Bramki: Waksmundzki 2, Jurkowski – Janiczak, Lach T.
Broda - Supra 3:3
Bramki: Kuchta, Remiasz, Zubek – Możdżeń 2, Worwa P.
tabela gr A
Drużyna |
M |
Pkt |
Bramki |
1. Supra |
3 |
5 |
5 – 4 |
2. Broda Team |
3 |
4 |
8 – 7 |
3. Migrond |
3 |
4 |
4 – 6 |
4. Jabłonka |
3 |
3 |
6 – 6 |
Awans: Supra i Broda Team
Strzelcy Grupy A
5 – Remiasz (Broda)
4 – Możdżeń (Supra)
2 – Kuchta (Broda), Waksmundzki (Ostrowsko), Skoczyk (Jabłonka)
1 – Worwa P. (Supra), Zubek (Broda), Żegleń, Jurkowski (Ostrowsko),Kudzia, Owsiak , Janiczak, Lach T (Jabłonka)
Grupa B
TS Patroni - Electro 8:5
Bramki: Margosiak 3, Tabak, Kowalik, Antolak D., Kowalczyk, Antolak R. – Leja 2, Garbacz 2, Czubernat
Spajki Szaflary - Kegel Błażusiak 4:2
Bramki: Kamiński F., Gałdyn, Rusnak, Kamiński P. - Cecerko, Kuźniar
TS Patroni - Kegel Błażusiak 5:3
Bramki: Margosiak 4, Antolak D - Kuźniar, Puchała, Cecerko
Electro - Spajki Szaflary 5:6
Bramki: Leja 2, Garbacz 3 - Kamiński P 2, Jarząbek, Rusnak, Gałdyn, Kamiński F
TS Patroni - Spajki Szaflary (2:3)
Bramki: Antolak D, Margosiak - Kamiński P, Kamiński F, Gałdyn
Electro - Kegel Błażusiak (3:3)
Bramki: Mrugała 2, Garbacz - Cecerko, Kuźniar, Puchała
tabela gr B
Drużyna |
M |
Pkt |
Bramki |
1. Spajki Szaflary |
3 |
9 |
13-9 |
2. TS Patroni |
3 |
6 |
15-11 |
3. Electro |
3 |
1 |
13-17 |
4. Kegel |
3 |
1 |
8-12 |
Awans: Spajki Szaflary, TS Patroni
Strzelcy Grupy B
8 – Margosiak (TS Patroni)
5 – Garbacz (Electro)
4 – Kamiński P.(Spajki Szaflary), Leja (Electro)
3 – Kamiński F., Gałdyn (Spajki Szaflary), Antolak D. (TS Patroni), Cecerko, Kuźniar (Kegel Błażusiak)
2 – Rusnak (Spajki Szaflary), Czubernat, Mrugała (Electro), Puchała (Kegel Błażusiak)
1 – Jarząbek(Spajki Szaflary), Tabak, Kowalik, Kowalczyk, Antolak R. (TS Patroni)
Grupa C
Blaugrana - Ememkaes 4:1
Bramki: Duda D., Żółtek W., Duda P.Chorążak - Żółtek M.
MaxxSport - Chupacabras 5:1
Bramki: Teper, Bochnak, Jandura 2, Łojek – Staszel
Blaugrana - Chupacabras 5:1
Bramki: Duda D., Józefczak, Żółtek D., Duda P. 2 – Trzebunia
MaxxSport - Ememkaes 5:1
Bramki: Bochnak, Kowalczyk 2, Jandura, Teper – Maciaszek
Blaugrana - MaxxSport 2:5
Bramki: Chorążak, Nosacik – Teper, Bochnak 2, Jandura, Łojek
Chupacabras - Ememkaes 0:9
Bramki: Maciaszek 3, Duda 2, Garb T. 3, Garb M.
tabela grupy C
Drużyna |
M |
Pkt |
Bramki |
1. MaxxSport |
3 |
9 |
15 – 4 |
2. Blaugrana |
3 |
6 |
11-7 |
3. Ememkaes |
3 |
3 |
11 – 9 |
4. Chupacabras |
3 |
0 |
2 – 19 |
Awans: MaxxSport, Blaugrana
Strzelcy Grupy C
4 – Bochnak, Jandura (MaxxSport), Maciaszek (Ememkaes)
3 – Teper (MaxxSport), Duda P.(Blaugrana), Garb T. (Ememkaes)
2 – Łojek, Kowalczyk (MaxxSport), Duda D., Chorążak (Blaugrana) Duda (Ememkaes)
1 – Józefczak, Żółtek D., Nosacik, Żółtek W. (Blaugrana), Garb M., Żółtek M. (Ememkaes), Staszel, Trzebunia (Chupacabras)
Następne grupy graja w najbliższy weekend
20.07.2012 – Grupa D
Disco Bajka, Szarotka, Klaps Team, ZRBS Chabówka
21.07. 2012 – Grupa E
Paka Jana, VIVA Zaskale, ProDJmusik, Unihoc
22.07. 2012 – Grupa F
Podgórki, Mix40, Copacabana, PakFol Team