START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
  OALPS Jabłonka
  ZALPS
  NALPS
  Plażówka
  PLS Chicago
  Siatkówka Rózne
  GLPS
  Siatkówka II III i IV i liga
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti






   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  





TZN Zakopane



















KS Pieniny







  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Plażówka
I OTWARTY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY CZARNY DUNAJEC W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ
 dodano: 23 Lipca 2012    (źródło: Tekst D. Bulanda - fot J.Podsiadło)


W sobotę na nowym obiekcie TS Podhalańskiego odbył się I Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec w siatkówce plażowej. Miał być to największy turniej amatorski w Małopolsce ostatnich lat, na 3 pełnowymiarowych boiskach leżących koło siebie miało rywalizować 30 męskich i 7 żeńskich par z całej Małopolski, skończyło się jednak na 23 parach męskich i 4 damskich
  W galerii kilka fot Jacka Podsiadły z turnieju !!!


. Mimo niewysokiej temperatury (około 16 stopni) i niekiedy padającym deszczyku, zabawa i rywalizacja była  znakomita a organizatorzy zapewnili gorący posiłek i napoje.
 
 
 
WYNIKI

KOBIETY (4 zespoły – system „każdy z każdym”)

L.p ZESPOŁY WYNIK
1 GRZYBACZ Katarzyna / Święchowicz Anna – NIEDOŚPIAŁ Katarzyna / DZIAŁOWY Elżbieta 2:0 (15:13; 15:11)
2 CHALCARZ Edyta / LORENC Marta – OBRZUD Sabina / LEŚNIAK Agnieszka 0:2 (9:15; 9:15)
3 GRZYBACZ Katarzyna / Święchowicz Anna - OBRZUD Sabina / LEŚNIAK Agnieszka 0:2 (6:15; 5:15)
4 CHALCARZ Edyta / LORENC Marta - NIEDOŚPIAŁ Katarzyna / DZIAŁOWY Elżbieta 2:0 (15:11; 17:15)
5 OBRZUD Sabina / LEŚNIAK Agnieszka - NIEDOŚPIAŁ Katarzyna / DZIAŁOWY Elżbieta 2:0 (15:8; 15:6)
6 GRZYBACZ Katarzyna / Święchowicz Anna - CHALCARZ Edyta / LORENC Marta 1:2 (11:15; 16:14; 10:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. OBRZUD Sabina / LEŚNIAK Agnieszka
2. CHALCARZ Edyta / LORENC Marta
3. GRZYBACZ Katarzyna / Święchowicz Anna
4. NIEDOŚPIAŁ Katarzyna / DZIAŁOWY Elżbieta
 

MĘŻCZYŹNI
23 zespoły, system brazylijski (drabinka na 24 drużyny)

L.p ZESPOŁY WYNIK
1 TRZOP Dariusz / Marciniak Paweł – DZIEDZIC Piotr / PALARZ Stanisław 21 : 9
2 KROMA Jakub / MAJEWSKI Karol – WOJDYŁA Janusz / SMÓŁKA Roman 21 : 16
3 PAWLIK Marcin – OSTROWSKI Adrian – FRONCZAK Sebastian / KRÓL Piotr 21 : 17
4 ŻABA Artur / WIETRZYK Krzysztof – ŁOWAS Marcin / Dziedzic Grzegorz 25 : 23
5 BULANDA Dawid / KRAUZOWICZ Krzysztof – OLEKSY Bartłomiej / WOJTYCZKA Mikołaj 9 : 21
6 ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej – DUDEK Bartosz / DUDEK Tomasz 22 : 20
7 ŻELEŹNIK Maciej / SORYS Norbert – ŁATA Jacek / DZWIERZYŃSKI Konrad 20 : 22
8 TRZOP Dariusz / Marciniak Paweł – KNAPIK Krzysztof / WĄTOREK Tomasz 21 : 15
9 KROMA Jakub / MAJEWSKI Karol – SIKORA Dariusz / MARCINIAK Mateusz 21 : 17
10 NENKO Piotr / JUREK Łukasz - PAWLIK Marcin – OSTROWSKI Adrian 7 :21
11 ŻABA Artur / WIETRZYK Krzysztof – BUKSA Andrzej / KARPIEL Patryk 21 : 11
12 MARSZAŁEK Bartłomiej / MYSZOGLĄD Krzysztof - OLEKSY Bartłomiej / WOJTYCZKA Mikołaj 17 :21
13 ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej – MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian 11 : 21
14 APOSTOŁ Aleksander / ANYŻ Kamil – KUDASIK Tomasz / SKWAREK Jakub 21 : 18
15 ŁATA Jacek / DZWIERZYŃSKI Konrad – JAKUBCZAK Robert / SZUBA Marcin 21 : 6
16 ŻELEŹNIK Maciej / SORYS Norbert - KNAPIK Krzysztof / WĄTOREK Tomasz 13 : 21
17 NENKO Piotr / JUREK Łukasz - DUDEK Bartosz / DUDEK Tomasz 13 : 21
18 BULANDA Dawid / KRAUZOWICZ Krzysztof - BUKSA Andrzej / KARPIEL Patryk 21 : 14
19 ŁOWAS Marcin / Dziedzic Grzegorz - MARSZAŁEK Bartłomiej / MYSZOGLĄD Krzysztof 16 : 21
20 ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej - FRONCZAK Sebastian / KRÓL Piotr 21 : 17
21 KUDASIK Tomasz / SKWAREK Jakub - WOJDYŁA Janusz / SMÓŁKA Roman 21 : 23
22 JAKUBCZAK Robert / SZUBA Marcin - DZIEDZIC Piotr / PALARZ Stanisław 0:2 (4:15; 16:18)
23 TRZOP Dariusz / Marciniak Paweł - KROMA Jakub / MAJEWSKI Karol 1/16 finału 2:0 (15:12; 15:9)
24 PAWLIK Marcin – OSTROWSKI Adrian - ŻABA Artur / WIETRZYK Krzysztof 1/16 finału 2:0 (15:8; 15:8)
25 OLEKSY Bartłomiej / WOJTYCZKA Mikołaj - MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian 1/16 finału 2:1 (15:17; 15:12; 15:11)
26 APOSTOŁ Aleksander / ANYŻ Kamil - ŁATA Jacek / DZWIERZYŃSKI Konrad 1/16 finału 1:2 (14:16; 15:8; 8:15)
27 WOJDYŁA Janusz / SMÓŁKA Roman - DZIEDZIC Piotr / PALARZ Stanisław 2:0 (18:16; 15:10)
28 MARSZAŁEK Bartłomiej / MYSZOGLĄD Krzysztof - ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej 0:2 (8:15; 9:15)
29 BULANDA Dawid / KRAUZOWICZ Krzysztof - DUDEK Bartosz / DUDEK Tomasz 0:2 (11:15; 5:15)
30 SIKORA Dariusz / MARCINIAK Mateusz - KNAPIK Krzysztof / WĄTOREK Tomasz 0:2 (10: 15; 9:15)
31 ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej - ŻABA Artur / WIETRZYK Krzysztof 2:0 (15:10; 18:16)
32 DUDEK Bartosz / DUDEK Tomasz - MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian 1:2 (15:12; 19:21; 16:18)
33 KNAPIK Krzysztof / WĄTOREK Tomasz - APOSTOŁ Aleksander / ANYŻ Kamil 2:0 (15:13; 15:7)
34 OLEKSY Bartłomiej / WOJTYCZKA Mikołaj - ŁATA Jacek / DZWIERZYŃSKI Konrad ćwierćfinał 2:0 (18:16; 15:12)
35 KROMA Jakub / MAJEWSKI Karol - WOJDYŁA Janusz / SMÓŁKA Roman 2:1 (11:15; 15:8; 15:9)
36 PAWLIK Marcin – OSTROWSKI Adrian – TRZOP Dariusz / Marciniak Paweł ćwierćfinał 0:2 (10:15; 7:15)
37 KNAPIK Krzysztof / WĄTOREK Tomasz - MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian 1/16 finału 0:2 (9:15; 12:15)
38 KROMA Jakub / MAJEWSKI Karol - ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej 1/16 finału 0:2 (9:15; 11:15)
39 ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej - ŁATA Jacek / DZWIERZYŃSKI Konrad ćwierćfinał 2:0 (15:5; 15:10)
40 OLEKSY Bartłomiej / WOJTYCZKA Mikołaj - MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian półfinał 2:1 (15:12; 12:15; 15:12)
41 MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian - PAWLIK Marcin – OSTROWSKI Adrian ćwierćfinał 2:1 (5:15; 15:13; 15:13)
42 ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej - TRZOP Dariusz / Marciniak Paweł półfinał 2: 0 (walkower)
43 TRZOP Dariusz / Marciniak Paweł - MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian półfinał 0: 2 (walkower)
44 ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej - OLEKSY Bartłomiej / WOJTYCZKA Mikołaj FINAŁ 2:0 (22:20; 23:21)
 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. ŁABUZ Mateusz / SARAPATA Maciej
2. OLEKSY Bartłomiej / WOJTYCZKA Mikołaj
3. MROZOWSKI Mateusz / KOWALIK Krystian
4. TRZOP Dariusz / Marciniak Paweł
 
 

Podziękowania dla sponsorów turnieju:
1. Wójt i Urząd Gminy Czarny Dunajec.
2. "Kantor" S.C. Czesław Helena i Katarzyna Kantor.
3. "Domino" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delikatesy – Czarny Dunajec
4. JANAS. Hurtownia wędlin, mięsa i drobiu – Czarny Dunajec
5. FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA GÓRA SP. J. ST. KOWALCZYK, J. KOWALCZYK, ST. KOWALCZYK, CZARNY DUNAJEC
6. Firma „Steskal”
7. „Dragon” Czarny Dunajec
8. Magda Podsiadło
9. Krzysztof Wajda
10. WikNet – Rabka Zdrój
11. Wojciech Zieliński
12. Art. Cards – Chochołów
13. „Bryjax” FPUH Stanisław Bryjak
12. FIRMA Kabanos Kojs Mirosław i Joanna Kojs Kowalczyk




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    4085



 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020