17 października na Dolnej Równi Krupowej rozegrana została czwarta edycja tegorocznej Letniej Ligi Biegowej.Na starcie stanęło blisko 400 dziewcząt i chłopców z gimnazjów i szkółl podstawowych powiatu tatrzańskiego.
W galerii fotoreportaż W. Watrasa z zawodów !!!!
|
SZKOŁY GIMNAZJALNE - WYNIKI |
|
|
|
|
|
|
ZAKOPANE - Dolna Rówień Krupowa |
|
17.10.2012 |
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
1997 |
|
KLASA III |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Spierenburg Catherine |
97 |
GMS |
4:38,0 |
2 |
Pradziad Justyna |
97 |
GMS |
4:51,6 |
3 |
Poznar Aleksandra |
97 |
Gimnazjum nr 3 |
4:59,9 |
4 |
Staszel Katarzyna |
97 |
Gimnazjum Dzianisz |
5:24,3 |
5 |
Gut Misiaga Beata |
97 |
Gimnazjum nr 3 |
5:33,1 |
|
|
|
|
|
zgłoszono: 5, wystartowało: 5; sklasyfikowano 5; |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
1997 |
|
KLASA III |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Łukaszczyk Maciej |
97 |
GMS |
4:55,1 |
2 |
Para Kamil |
97 |
GMS |
4:55,6 |
3 |
Ziach Bartłomiej |
97 |
Gimnazjum nr 2 |
5:00,1 |
4 |
Gruszka Rafał |
97 |
Gimnazjum Dzianisz |
5:02,2 |
5 |
Czerwiński Adrian |
97 |
GMS |
5:09,1 |
6 |
Gut Paweł |
97 |
GMS |
5:31,2 |
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
1998 |
|
KLASY II |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Słaby Ewelina |
98 |
GMS |
4:48,3 |
2 |
Milon Gabriela |
98 |
GMS |
4:54,3 |
3 |
Gąsienica Fronek Zuzanna |
98 |
Gimnazjum nr 2 |
5:05,4 |
4 |
Gluc Krystyna |
98 |
GMS |
5:14,8 |
5 |
Ogórek Anna |
98 |
Gimnazjum Dzianisz |
5:39,7 |
6 |
Komperda Natalia |
98 |
Gimnazjum nr 2 |
5:41,0 |
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY - 1998 |
|
|
KLASY II |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Kwaśniewski Mariusz |
98 |
GMS |
4:53,5 |
2 |
Bachleda Łukasz |
98 |
GMS |
4:56,1 |
3 |
Szyszka Piotr |
98 |
GMS |
5:00,5 |
4 |
Nedza Tomasz |
98 |
Gimnazjum Dzianisz |
5:05,6 |
5 |
Skupień Andrzej |
98 |
GMS |
5:11,3 |
6 |
Szeliga Krzysztof |
98 |
GMS |
5:13,7 |
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA - 1999 |
|
|
KLASY I |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Jakieła Joanna |
99 |
GMS |
3:00,1 |
2 |
Styrczula Karolina |
99 |
GMS |
3:19,4 |
3 |
Jajek Natalia |
99 |
Gimnazjum nr 3 |
3:21,8 |
4 |
Gut Misiaga Anna |
99 |
Gimnazjum nr 3 |
3:22,2 |
5 |
Aleksandrzeak Natalia |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
3:23,0 |
6 |
Ustupska Karolina |
99 |
Gimnazjum nr 3 |
3:27,0 |
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY- 1999 |
|
|
KLASY I |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Wacławik Artur |
99 |
GMS |
4:20,4 |
2 |
Tomczyk Jakub |
99 |
GMS |
4:26,6 |
3 |
Gut Damian |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
4:31,8 |
4 |
Wojciechowski Krzysztof |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
4:36,4 |
5 |
Fryzowicz Michał |
99 |
Gimnazjum nr 1 |
4:40,8 |
6 |
Kula Maciej |
99 |
Gimnazjum Dzianisz |
4:43,4 |
|
SZKOŁY PODSTAWOWE - WYNIKI |
|
|
|
|
|
|
ZAKOPANE - Dolna Rówień Krupowa |
|
17.10.2012 |
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA - 2000 - 2001 |
|
|
KLASY V - VI |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Kil Joanna |
00 |
SP 3 Zakopane |
3:09,9 |
2 |
Styrczula Ula |
00 |
SP Dzianisz |
3:10,9 |
3 |
Stoch Martyna |
01 |
SP 9 Zakopane |
3:13,5 |
4 |
Piechota Zuzanna |
00 |
SP Kościelisko |
3:21,8 |
5 |
Guzak Natalia |
01 |
SP 9 Zakopane |
3:22,6 |
6 |
Łuszczek Małgorzata |
00 |
SP Dzianisz |
3:24,2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLASY I - IV |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Łaś Magdalena |
02 |
SP Gliczarów Górny |
2:10,6 |
2 |
Nędza Kinga |
02 |
SP Kościelisko |
2:17,1 |
3 |
Orawiec Aneta |
04 |
SP Gliczarów Górny |
2:19,2 |
4 |
Mateja Renata |
02 |
SP 4 Zakopane |
2:24,1 |
5 |
Dubiel Natasza |
02 |
SP 2 Zakopane |
2:35,0 |
6 |
Dziubas Karolina |
02 |
SP Suche |
2:35,4 |
|
CHŁOPCY - 2001 - 2000 |
|
|
KLASY V - VI |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Orawiec Dariusz |
01 |
SP Gliczarów Górny |
4:26,1 |
2 |
Cieślak Damian |
01 |
SP 5 Zakopane |
4:32,2 |
3 |
Wielgus Maksymilian |
01 |
SP 2 Zakopane |
4:34,5 |
4 |
Gruszka Mateusz |
01 |
SP Dzianisz |
4:36,0 |
5 |
Topór Bogdan |
00 |
SP Gliczarów Górny |
4:36,8 |
6 |
Łaś Bartłomiej |
00 |
SP Gliczarów Górny |
4:40,6 |
|
CHŁOPCY - 2002 I młodsi |
|
|
KLASY I - IV |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
Styrczula Mikolaj |
02 |
SP 5 Zakopane |
2:06,2 |
2 |
Kaczmarek Krystian |
02 |
SP 5 Zakopane |
2:07,7 |
3 |
Gąsienica Roj Szymon |
02 |
SP 2 Zakopane |
2:11,0 |
4 |
Łukaszczyk Daniel |
02 |
SP 9 Zakopane |
2:16,3 |
5 |
Fryzowicz Jan |
02 |
SP 9 Zakopane |
2:19.1 |
6 |
Topór Paweł |
03 |
SP Gliczarow Górny |
2:23,9 |
Pełne wyniki tutaj w formacie excela!!!
|