Sport UM Zakopane
XVIII Letnia Liga Biegowa - ranking
dodano: 14 Listopada 2012
W ramach tegorocznej XVIII Letniej Ligi Biegowej rozegrano 4 edycje biegów przełajowych :12 i 19 czerwca oraz 19 września i 17 października.
W rywalizacji wzięło udział 288 gimnazjalistek i gimnazjalistów z 7 szkół ponadpodstawowych oraz 450 dziewcząt i chłopcó z 11szkół podstawowych powiatu tarzańskiego.
Uroczyste podsumowanie rywalizacji nastąpi 4 grudnia br w sali obrad UM Zakopane
SZKOŁY GIMNAZJALNE - WYNIKI
DZIEWCZĘTA
klasy III
M
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
SUMA
1
Pradziad Justyna
GMS
150
2
Topór Karolina
Gimnazjum nr 2
128
3
Poznar Aleksandra
Gimnazjum nr 3
122
4
Bukowska Aneta
Gimnazjum nr 2
114
5
Gut Misiaga Beata
Gimnazjum nr 3
103
6
Staszel Katarzyna
Gimnazjum Dzianisz
82
CHŁOPCY
M
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
SUMA
1
Para Kamil
GMS
150
2
Burzykowski Dawid
GMS
132
3
Ziach Bartłomiej
Gimnazjum nr 2
120
4
Gąsienica Groń Jakub
GMS
106
5
Łukaszczyk Maciej
GMS
95
6
Gruszka Rafał
Gimnazjum Dzianisz
78
DZIEWCZĘTA
KLASY II
M
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
SUMA
1
Słaby Ewelina
GMS
145
2
Gąsienica Fronek Zuzanna
Gimnazjum nr 2
122
3
Gluc Krystyna
GMS
117
Milon Gabriela
GMS
117
5
Nawara Emilia
Gimnazjum Kościelisko
100
6
Korycińska Anna
Gimnazjum nr 2
94
CHŁOPCY - 1998
M
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
SUMA
1
Szyszka Piotr
GMS
137
2
Skupień Andrzej
GMS
133
3
Sachaj Szczepan
Gimnazjum nr 2
114
4
Kwaśniewski Mariusz
GMS
95
Bachleda Łukasz
GMS
95
6
Duda Bartłomiej
GMS
94
DZIEWCZĘTA - 1999
klasy I
M
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
SUMA
1
Jakieła Joanna
SP Koscielisko / GMS
150
2
Gut Misiaga Anna
SP 4 / Gimnazjum nr 3
130
3
Jajek Natalia
SP 4 / Gimnazjum nr 3
129
4
Ustupska Karolina
SP 4 / Gimnazjum nr 3
106
5
Styrczula Karolina
GMS
90
6
Gąsienica Mracielnik Hanna
SP 2 Zakopane
85
CHŁOPCY - 1999
M
NAZWISKO I IMIĘ
SZKOŁA
SUMA
1
Kułach Dawid
SP 4 / Gimnazjum nr 3
104
2
Staszel Wojciech
SP i Gim. Koscielisko
100
3
Borysiuk Oskar
SP 4 Zakopane
98
4
Fryzowicz Michał
SP 9 Zakopane
92
5
Gąsienica Groń Piotr
SP 4 / Gimnazjum nr 3
91
6
Tomczyk Jakub
GMS
90
DZIEWCZĘTA
2002 I MŁODSZE
M
NAZWISKO I IMIĘ
R
SZKOŁA
SUMA
1
Łaś Magdalena
02
SP Gliczarów Górny
150
2
Nędza Kinga
02
SP Kościelisko
135
3
Mateja Renata
02
SP 4 Zakopane
132
4
Orawiec Aneta
04
SP Gliczarów Górny
122
5
Walkosz Katarzyna
03
SP 9 Zakopane
112
6
Wójtowicz Zuzanna
04
SP 3 Zakopane
98
CHŁOPCY - 2002 I MŁ
M
NAZWISKO I IMIĘ
R
SZKOŁA
SUMA
1
Gąsienica Roj Szymon
02
SP 2 Zakopane
145
2
Fryzowicz Jan
02
SP 9 Zakopane
125
3
Łukaszczyk Daniel
02
SP 9 Zakopane
116
4
Rzadkosz Jan
04
SP 9 Zakopane
108
5
Styrczula Mikolaj
02
SP 5 Zakopane
100
6
Pawlikowski Jan
02
SP 4 Zakopane
94
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZKOŁY PODSTAWOWE
DZIEWCZĘTA
M
SZKOŁA
1999
2000-2001
2002 I MŁ
RAZEM
1
SP 9
254
838
703
1795
2
SP 3
106
577
589
1272
3
SP KOSCIELISKO
150
407
155
712
4
SP 2
85
304
321
710
5
SP 4
227
66
397
690
6
SP GLICZARÓW GRN
176
433
609
7
SP DZIANISZ
183
183
8
SP 5
61
91
152
9
SP SUCHE
57
74
131
10
SP NOWE BYSTRE
45
40
85
11
KATOLICKA SP
52
4
56
CHŁOPCY
M
SZKOŁA
1999
2000-2001
2002 I MŁ
RAZEM
1
SP 9
155
273
703
1131
2
SP 2
131
441
521
1093
3
SP 4
319
370
277
966
4
SP 3
180
307
438
925
5
SP GLICZARÓW GRN
579
329
908
6
SP KOSCIELISKO
144
288
108
540
7
SP 5
277
91
368
8
SP DZIANISZ
187
116
10
313
9
SP SUCHE
108
45
153
10
SP NOWE BYSTRE
90
90
11
KATOLICKA SP
21
3
24
SZKOŁY GIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA
M
SZKOŁA
1997
1998
1999
RAZEM
1
GIMNAZJUM NR 2
392
709
551
1652
2
GMS
325
494
356
1175
3
GIMNAZJUM NR 3
303
163
210
676
4
GIMNAZJUM NR 1
334
113
24
471
5
GIMNAZJUM KOŚCIELISKO
30
308
43
381
6
GIMNAZJUM DZIANISZ
106
106
41
253
7
PRYWATNE GIM w ZSP
94
36
130
CHŁOPCY
M
SZKOŁA
1997
1998
1999
RAZEM
1
GMS
795
1004
222
2021
2
GIMNAZJUM NR 2
485
572
509
1566
3
GIMNAZJUM NR 1
506
253
105
864
4
GIMNAZJUM NR 3
103
311
92
506
5
GIMNAZJUM DZIANISZ
78
148
187
413
6
GIMNAZJUM KOŚCIELISKO
105
72
177
7
PRYWATNE GIM w ZSP
116
116
Pełne wyniki tutaj w formacie excela!!!
««
Powrót do listy wiadomości