Piłkarze Paki Jana zwyciężyli w I Podhalańskim turnieju halówki Huzar & Fota Cup, którego organizatorem był Grzegorz Hajnos.
Do udziału w turnieju zgłosiły się 24 zespoły.
W rozgrywkach wzięły reprezentacje kilkunastu podhalańskich miejscowości jak również i spoza naszego regionu.
Rozgrywki prowadzone były w grupach a potem w fazie pucharowej zagrały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, oraz cztery zespoły z trzecich miejsc mający najlepszy wynik.
Więcej na www.podhaleregion.pl
Ostatecznie w finale zwyciężyła Paka Jana Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Michasia a trzecie Viva Śpajki
PAKA JANA: Dariusz Bujak, Marcin Plewa, Daniel Anioł, Piotr Sobczak, Jacek Długopolski, Arkadiusz Dudek, Krystian Dudek, Robert Krzystyniak, Sebastian Świerzbiński, Krzysztof Grzybek, Andrzej Kokoszka
MICHAŚ: Mateusz Bik, Mateusz Woldan, Adrian Musiał, Konrad Gerega, Sławomir Piwiński, Karol Tomczyk, Jakub Kowalik, Przemysław Woldan
VIVA SPAJKI: Grzegorz Szczepaniec, Wojciech Chudoba, Nikodem Gacek, Grzegorz Gacek, Florian Kamiński, Mariusz Maciaś, Łukasz Gacek, Paweł Mrowca, Łukasz Olendzki, Karol Grzęda
WYNIKI TURNIEJU
Grupa A:
Miground Ostrowsko – Electro 0:1:
Garbacz;
FC Kopace – Lepietnica Klikuszowa 0:1:
W. Żółtek;
Miground – FC Kopace 1:5:
B. Waksmundzki – K. Sojka 2, Borkowski, Luberda, Mrożek;
Electro – Lepietnica 1:1:
Targosz – Matuszek;
Miground – Lepietnica 1:0:
B. Waksmundzki;
Electro – FC Kopace 2:4:
Mirga, Zubek - Borkowski 2, Luberda, Byrnas.
Tabela
1. Kopace 3 6 9:4
2. Lepietnica 3 4 2:2
3. Electro 3 4 4:5
4. Miground 3 3 2:6
Grupa B:
TS Patroni – Ultrowicze 3:2:
R. Antolak, Budziak, Margosiak – Mrożek, Pudzisz;
Spajki – RC Model Sport 1:0:
Mrowca;
Patroni – Spajki 0:2:
Chudoba, Gacek;
Ultrowicze – RC Model 4:2:
Mrożek 2, Kolasa, Nykaza – Ślusarek, Zubek;
Spajki – Ultrowicze 3:2:
Grzęda, Mrowca, Kamiński – Wajsak, Kolasa;
RC Model – Patroni 1:5:
G. Leśniowski – Margosiak 2, D. Antolak, Buszta, Budziak.
Tabela
1. Spajki 3 9 6:2
2. Patroni 3 6 6:5
3. Ultrowicze 3 3 8:8
4. RC Model 3 0 3:10
Skałka Rogoźnik - KDRK 0:3:
K. Rusnak, Polak, S. Rusnak;
Piekarnia Hajnos – Szarotka Chochołów 1:1:
R. Waksmundzki – Zender;
Skałka – Szarotka 1:2:
Bukowski – Styrczula, Strączek;
Piekarnia Hajnos – KDRK 3:2:
Kilka, Gogola, K. Waksmundzki – S. Rusnak, Polak;
Piekarnia Hajnos – Skałka 3:0:
R. Waksmundzki, K. Waksmundzki, A. Hajnos;
Szarotka – KDRK 0:5:
Łukaszka 3, Polak, Skwarek
Tabela
1. Piekarnia 3 7 7:3
2. KDRK 3 6 10:3
3. Szarotka 3 4 3:7
4. Skałka 3 0 1:8
Grupa D:
Okovita – Michaś 0:4:
Tomczyk, Piwiński, Gerega, Kowalik;
Harnasie – Tebeo 4:0:
samobójcza 2, Stasik, Chrobak;
Okovita – Harnasie 0:4:
Grela 2, Chrobak, Cudzich;
Michaś – Tebeo 3:1:
Musiał 2, Bik – Szklarz;
Harnasie – Michaś 2:3:
Grela 2 – Musiał 2,Woldan;
Okovita – Tebeo 1:0:
Szczygieł.
Tabela
1. Michasie 3 9 10:3
2. Harnasie 3 6 10:3
3. Okovita 3 3 1:18
4. Tebeo 3 0 1:8
Grupa E:
Wyborowa 89 – Złodzieje Zapalniczek 1:2:
Janiczak – Teper 2;
Damix – Lux Dach 0:3:
Karpiel, Mastalski, Gołuchowski;
Wyborowa 89 – Damix 8:0:
Janiczak 4, Kucek 2, Kowalczyk, Rypel;
Lux Dach – Złodzieje Zapalniczek 1:2:
Leśniakiewicz – Teper, Pluta;
Damix – Złodzieje Zapalniczek 0:2:
Lenart, Traczyk;
Wyborowa 89 – Lux Dach 3:4:
Łuka, Janiczak, Kucek – Gołuchowski 2, Karpiel, Mastalski;
Tabela
1. Złodzieje Zapalniczek 3 9 6:2
2. Lux Dach 3 6 8:5
3. Wyborowa 89 3 3 12:6
4. Damix 3 0 0:13
Grupa F:
PDM – Paka Jana 3:6:
Paprocki, Krugiołka, Fryźlewicz – Długopolski 2, Grzybek 2, K. Dudek, Świerzbiński;
Paka Jana – Czarne Pumy 1:2:
A. Dudek – Babicz 2;
PDM – Czarne Pumy 1:4:
Krugiołka – Kłosowski, Frasunek, Floryn, Sawina;
Czarne Pumy – Bueno Pub 3:0 (walkower);
PDM – Bueno Pub 3:0 (walkower);
Paka Jana – Bueno Pub 3:0 (walkower)
Tabela
1. Czarne Pumy 3 9 9:2
2. Paka Jana 3 6 10:5
3. PDM 3 3 7:10
4. Bueno 0 0 0:9
1/8
Złodzieje Zapalniczek – Patroni 2:2 karne: 2:0:
Skawski, Teper – Margosiak 2
Kopace – Lux Dach 1:2:
Luberda – Gołuchowski 2
Harnasie – Wyborowa 89 5:2:
M. Grela 4, Potoczak – Kucek, Janiczak
Electro – Viva Spajki 0:3:
Grzęda 2, F. Kamiński
Czarne Pumy – Ultrowicze 0:1:
Mrożek
Paka Jana – KDRK 2:2 karne: 3:1:
Sobczak – Łukaszka
Michaś – Szarotka Chochołów 3:0:
Musiał, Gerega, Piwiński
Lepietnica – Piekarnia Hajnos 1:2:
W. Żółtek – K. Waksmundzki, A. Hajnos
Ćwierćfinały
Michaś – Ultrowicze 2:1:
Musiał 2 – Wójcik
Złodzieje Zapalniczek – Viva Spajki 1:1 karne: 1:2:
Skawski – Kamiński
Lux Dach – Paka Jana 0:2
Kokoszka, Świerzbiński
Harnasie – Piekarnia Hajnos 1:2:
Cudzich – K. Waksmundzki, Kowalczyk
Półfinały
Michaś – Viva Spajki 3:1:
Bik, Tomczyk, Musiał – Grzęda
Paka Jana – Piekarnia Hajnos 5:1:
Świerzbiński 2, Krzystyniak, Dudek, Anioł – Mikoś
Mecz o 3 miejsce:
Piekarnia – Viva Spajki 2:2: karne 1:3:
K. Waksmundzki 2 – Maciaś 2
Finał:
Paka Jana – Michaś 2:1:
Anioł, Grzybek – Bik