START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Nowotarska Liga Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane









KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Nowotarska Piłka Halowa
Paka Jana zwycięża Futsal Cup Huzar& Fota
 dodano: 28 Stycznia 2013    (źródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 
 
Piłkarze Paki Jana zwyciężyli w I Podhalańskim turnieju halówki Huzar & Fota  Cup, którego organizatorem był Grzegorz Hajnos.
Do udziału w turnieju zgłosiły się 24 zespoły. 
 
W rozgrywkach wzięły  reprezentacje kilkunastu podhalańskich miejscowości jak również i spoza naszego regionu. 


 
 
 
 Rozgrywki prowadzone były w grupach a potem w fazie pucharowej zagrały po dwie najlepsze drużyny  z każdej grupy, oraz cztery zespoły z trzecich miejsc mający najlepszy wynik.
 
 
 Więcej na www.podhaleregion.pl
 
 
 Ostatecznie w finale zwyciężyła Paka Jana Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy  Michasia a trzecie Viva Śpajki
 
PAKA JANA: Dariusz Bujak, Marcin Plewa, Daniel Anioł, Piotr Sobczak, Jacek Długopolski, Arkadiusz Dudek, Krystian Dudek, Robert Krzystyniak, Sebastian Świerzbiński, Krzysztof Grzybek, Andrzej Kokoszka
 
MICHAŚ: Mateusz Bik, Mateusz Woldan, Adrian Musiał, Konrad Gerega, Sławomir Piwiński, Karol Tomczyk, Jakub Kowalik, Przemysław Woldan
 
VIVA SPAJKI: Grzegorz Szczepaniec, Wojciech Chudoba, Nikodem Gacek, Grzegorz Gacek, Florian Kamiński, Mariusz Maciaś, Łukasz Gacek, Paweł Mrowca, Łukasz Olendzki, Karol Grzęda
 
 
WYNIKI TURNIEJU
Grupa A:



Miground Ostrowsko – Electro 0:1:



Garbacz;
 
FC Kopace – Lepietnica Klikuszowa 0:1:



W. Żółtek;
 
Miground – FC Kopace 1:5:



B. Waksmundzki – K. Sojka 2, Borkowski, Luberda, Mrożek;
 
Electro – Lepietnica 1:1:



Targosz – Matuszek;
 
Miground – Lepietnica 1:0:



B. Waksmundzki;
 
Electro – FC Kopace 2:4:



Mirga, Zubek - Borkowski 2, Luberda, Byrnas.
 
Tabela
1. Kopace 3 6 9:4
2. Lepietnica 3 4 2:2
3. Electro 3 4 4:5
4. Miground 3 3 2:6
 
 
 
Grupa B:
 
TS Patroni – Ultrowicze 3:2:



R. Antolak, Budziak, Margosiak – Mrożek, Pudzisz;
 
Spajki – RC Model Sport 1:0:



Mrowca;
 
Patroni – Spajki 0:2:



Chudoba, Gacek;
 
Ultrowicze – RC Model 4:2:



Mrożek 2, Kolasa, Nykaza – Ślusarek, Zubek;
 
Spajki – Ultrowicze 3:2:



Grzęda, Mrowca, Kamiński – Wajsak, Kolasa;
 
RC Model – Patroni 1:5:



G. Leśniowski – Margosiak 2, D. Antolak, Buszta, Budziak.
 
Tabela
1. Spajki 3 9 6:2
2. Patroni 3 6 6:5
3. Ultrowicze 3 3 8:8
4. RC Model 3 0 3:10
 
 
Skałka Rogoźnik - KDRK 0:3:



K. Rusnak, Polak, S. Rusnak;
 
Piekarnia Hajnos – Szarotka Chochołów 1:1:



R. Waksmundzki – Zender;
 
Skałka – Szarotka 1:2:



Bukowski – Styrczula, Strączek;
 
Piekarnia Hajnos – KDRK 3:2:



Kilka, Gogola, K. Waksmundzki – S. Rusnak, Polak;
 
Piekarnia Hajnos – Skałka 3:0:



R. Waksmundzki, K. Waksmundzki, A. Hajnos;
 
Szarotka – KDRK 0:5:



Łukaszka 3, Polak, Skwarek
 
 
Tabela
1. Piekarnia 3 7 7:3
2. KDRK 3 6 10:3
3. Szarotka 3 4 3:7
4. Skałka 3 0 1:8
 
 
Grupa D:
Okovita – Michaś 0:4:



Tomczyk, Piwiński, Gerega, Kowalik;
 
Harnasie – Tebeo 4:0:



samobójcza 2, Stasik, Chrobak;
 
Okovita – Harnasie 0:4:



Grela 2, Chrobak, Cudzich;
 
Michaś – Tebeo 3:1:



Musiał 2, Bik – Szklarz;
 
Harnasie – Michaś 2:3:



Grela 2 – Musiał 2,Woldan;
 
 Okovita – Tebeo 1:0:



Szczygieł.
 




Tabela
1. Michasie 3 9 10:3
2. Harnasie 3 6 10:3
3. Okovita 3 3 1:18
4. Tebeo 3 0 1:8
 
 
Grupa E:
 
Wyborowa 89 – Złodzieje Zapalniczek 1:2:



Janiczak – Teper 2;
 
Damix – Lux Dach 0:3:



Karpiel, Mastalski, Gołuchowski;
 
Wyborowa 89 – Damix 8:0:



Janiczak 4, Kucek 2, Kowalczyk, Rypel;
 
Lux Dach – Złodzieje Zapalniczek 1:2:



Leśniakiewicz – Teper, Pluta;
 
Damix – Złodzieje Zapalniczek 0:2:



Lenart, Traczyk;
 
Wyborowa 89 – Lux Dach 3:4:



Łuka, Janiczak, Kucek – Gołuchowski 2, Karpiel, Mastalski;
 
Tabela
1. Złodzieje Zapalniczek 3 9 6:2
2. Lux Dach 3 6 8:5
3. Wyborowa 89 3 3 12:6
4. Damix 3 0 0:13
 
 
Grupa F:



 
PDM – Paka Jana 3:6:



Paprocki, Krugiołka, Fryźlewicz – Długopolski 2, Grzybek 2, K. Dudek, Świerzbiński;
 
Paka Jana – Czarne Pumy 1:2:



A. Dudek – Babicz 2;
 
PDM – Czarne Pumy 1:4:



Krugiołka – Kłosowski, Frasunek, Floryn, Sawina;
 
Czarne Pumy – Bueno Pub 3:0 (walkower);




PDM – Bueno Pub 3:0 (walkower);
 
Paka Jana – Bueno Pub 3:0 (walkower)
Tabela
1. Czarne Pumy 3 9 9:2
2. Paka Jana 3 6 10:5
3. PDM 3 3 7:10
4. Bueno 0 0 0:9
 
 
1/8
Złodzieje Zapalniczek – Patroni 2:2 karne: 2:0:



Skawski, Teper – Margosiak 2
 
Kopace – Lux Dach 1:2:



Luberda – Gołuchowski 2
 
Harnasie – Wyborowa 89 5:2:



M. Grela 4, Potoczak – Kucek, Janiczak
 
Electro – Viva Spajki 0:3:



Grzęda 2, F. Kamiński
 
Czarne Pumy – Ultrowicze 0:1:



Mrożek
 
Paka Jana – KDRK 2:2 karne: 3:1:



Sobczak – Łukaszka




Michaś – Szarotka Chochołów 3:0:



Musiał, Gerega, Piwiński
 
Lepietnica – Piekarnia Hajnos 1:2:



W. Żółtek – K. Waksmundzki, A. Hajnos
 
 
Ćwierćfinały
Michaś – Ultrowicze 2:1:



Musiał 2 – Wójcik
 
Złodzieje Zapalniczek – Viva Spajki 1:1 karne: 1:2:



Skawski – Kamiński
 
Lux Dach – Paka Jana 0:2



Kokoszka, Świerzbiński
 
Harnasie – Piekarnia Hajnos 1:2:



Cudzich – K. Waksmundzki, Kowalczyk
 
 
Półfinały
Michaś – Viva Spajki 3:1:



Bik, Tomczyk, Musiał – Grzęda
 
Paka Jana – Piekarnia Hajnos 5:1:



Świerzbiński 2, Krzystyniak, Dudek, Anioł – Mikoś
 
 
 
Mecz o 3 miejsce:
Piekarnia – Viva Spajki 2:2: karne 1:3:



K. Waksmundzki 2 – Maciaś 2
 
 
Finał:
Paka Jana – Michaś 2:1:



Anioł, Grzybek – Bik




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3236



 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020