Druga edycja XXXVI Zimowej Ligi Szkolnej w biegach rozegrana została 21 lutego na trasach Białego Potoku pod Wielką Krokwią.
Stylem dowolnym na dystansie 3 2 i 1 km wystartowało ponad 120 dziewcząt i chłopców ze szkol podstawowych i gimnazjalnych.
Wyniki
|
SZKOŁY PODSTAWOWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIECI: 2002 I MŁODSZE |
|
|
1 km F |
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Nędza Kubiniec Anna |
03 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
04:20,6 |
2 |
Nędza Kinga |
02 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
04:57,7 |
3 |
Wróbel Dominka |
02 |
SP Kluszkowce |
UKS "Szarotka" |
04:58,4 |
4 |
Lańda Katarzyna |
02 |
SP Poronin |
LKS "Poroniec" |
05:15,4 |
5 |
Szczepaniak Sywarny Kamila |
03 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
05:36,9 |
6 |
Bukowska Magdalena |
02 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
06:45,9 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Bugara Robert |
02 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
04:03,1 |
2 |
Sopata Szczepan |
02 |
SP Kluszkowce |
UKS "Szarotka" |
04:06,0 |
3 |
Skupień Adam |
02 |
SP Gliczarów G |
UKS Gliczarów G |
04:20,8 |
4 |
Gąsienica Ciaptak Maciej |
02 |
SP 2 |
UKS"Dwójka"Z-ne |
04:44,9 |
5 |
Trebunia Łukasz |
03 |
SP 2 B. Dunajec |
UKS "Poroniec" |
05:04,6 |
6 |
Szczepaniak Sywarny Dawid |
03 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
05:05,5 |
|
DZIECI: 2001 - 2000 |
|
|
2 km F |
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Gąsienica Kamila |
01 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
08:59,3 |
2 |
Nawara Alina |
01 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
09:02,7 |
3 |
Staszel Zofia |
01 |
SP Ząb |
UKS "Holni" |
09:39,3 |
4 |
Iwaniec Małgorzata |
01 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
09:50,9 |
5 |
Łukaszczyk Maria |
01 |
SP Poronin |
LKS "Poroniec" |
10:07,0 |
6 |
Zbozień Wioleta |
01 |
SP Gliczarów G |
|
12:37,6 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Kopytko Patryk |
00 |
SP Kluszkowce |
UKS "Szarotka" |
07:27,1 |
2 |
Wojtaszek Mateusz |
00 |
SP Kluszkowce |
UKS "Szarotka" |
07:38,4 |
3 |
Nawara Jan |
00 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
08:01,3 |
4 |
Sas Przemysław |
00 |
SP KLuszkowce |
UKS "Szarotka" |
08:06,6 |
5 |
Gruszka Mateusz |
01 |
SP Dzianisz |
|
08:19,3 |
6 |
Konieczny Jakub |
00 |
SP KLuszkowce |
UKS "Szarotka" |
08:21,5 |
|
GIMNAZJA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MŁODZICY 1999 |
|
|
3 km F |
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Stołowska Grażyna |
99 |
G 2 Biały Dunajec |
UKS "Dwójka" B.D. |
14:04,1 |
2 |
Stołowska Joanna |
99 |
G 2 Biały Dunajec |
UKS "Dwójka" B.D. |
14:52,8 |
3 |
Bednarczyk Klaudia |
99 |
G Maniowy |
UKS "Szarotka" |
19:36,0 |
4 |
Jarosz Małgorzata |
99 |
G Dzianisz |
|
25:29,2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Tomczyk Kuba |
99 |
GMS Zakopane |
|
10:46,7 |
2 |
Staszel Dariusz |
99 |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" |
11:05,9 |
3 |
Łojas Sebastian |
99 |
G Poronin |
LKS "Poroniec" |
11:54,4 |
4 |
Dorula Bartłomiej |
99 |
GMS Zakopane |
|
12:20,1 |
5 |
Kula Maciej |
99 |
G Dzianisz |
|
14:44,9 |
6 |
Jarząbek Dawid |
99 |
SP Sierockie |
UKS "Sierockie" |
15:25,9 |
|
MŁODZICY 1997 - 1998 |
|
3 km F |
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Nawara Emilia |
98 |
G Koscielisko |
UKS "Regle" |
10:47,2 |
2 |
Pradziad Justyna |
97 |
GMS Zakopane |
|
10:51,7 |
3 |
Tomaszewska Natalia |
98 |
G Koscielisko |
|
10:52,0 |
4 |
Gluc Krystyna |
98 |
GMS |
UKS "Regle" |
11:50,0 |
5 |
Bugara Aleksandra |
98 |
G Koscielisko |
UKS "Regle" |
12:09,0 |
6 |
Milon Gabriela |
98 |
GMS Zakopane |
|
12:10,6 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
Wynik |
1 |
Skupień Andrzej |
98 |
GMS Zakopane |
|
09:44,2 |
2 |
Czerwiński Adrian |
97 |
GMS Zakopane |
|
10:12,9 |
3 |
Gaździak Kacper |
98 |
G Maniowy |
UKS "Szarotka" |
10:16,2 |
4 |
Para Kamil |
97 |
GMS Zakopane |
|
10:19,9 |
5 |
Bachleda Łukasz |
98 |
GMS Zakopane |
KS "Obidowiec" Obidowa |
10:37,1 |
6 |
Duda Bartłomiej |
98 |
GMS Zakopane |
LKS "Poroniec" |
11:20,0 |
Pełne wyniki biegów tutaj w formacie excela!!!
|