W miniona sobotę 16 marac na trasach biegowych górnej Równi Krupowej w Zakopanem rozegrano Polsko Słowackie biegi narciarskie dla dzieci.
Zawody zorganizowano w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.
W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tatrzańskiej Łomnicy, Szkoły Podstawowej numer 2,4,5 oraz 7 w Zakopanem. Na starcie stawiło się 60 zawodników, którzy walczyli o podium i medale w czterech kategoriach wiekowych.
|
|
DZIECI: 2001 I STARSZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WYNIKI TECHNICZNE |
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
DYSTANS 1 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NR |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
START |
META |
WYNIK |
1 |
49 |
EWELINA KUŁACH |
2001 |
SP 7 Zakopane |
3:30,0 |
4:51,8 |
1:21,8 |
2 |
41 |
KAROLINA GĄSIENICA-ROJ |
2001 |
SP 2 Zakopane |
0:00,0 |
1:26,8 |
1:26,8 |
3 |
48 |
ALEKSANDRA STASIK |
2001 |
SP 7 Zakopane |
3:00,0 |
4:41,4 |
1:41,4 |
4 |
47 |
JULIA PORABIK |
2001 |
SP 5 Zakopane |
2:30,0 |
4:13,1 |
1:43,1 |
5 |
44 |
MAGDALENA USTUPSKA |
2001 |
SP 4 Zakopane |
1:00,0 |
2:48,9 |
1:48,9 |
6 |
42 |
ANIA MATEJA |
2001 |
SP 2 Zakopane |
0:30,0 |
2:20,5 |
1:50,5 |
7 |
50 |
Adela Janečeková |
2001 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
4:00,0 |
5:52,2 |
1:52,2 |
8 |
46 |
EWA WOJCIECHOWSKA |
2001 |
SP 4 Zakopane |
2:00,0 |
3:52,5 |
1:52,5 |
9 |
45 |
KATARZYNA STACHOŃ |
2001 |
SP 4 Zakopane |
1:30,0 |
3:22,7 |
1:52,7 |
10 |
51 |
Alica Janečeková |
2001 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
4:30,0 |
6:24,4 |
1:54,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
DYSTANS 1 km |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NR |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
START |
META |
WYNIK |
1 |
72 |
DAWID DZHAFAROV |
2000 |
SP 5 Zakopane |
5:30,0 |
6:56,6 |
1:26,6 |
2 |
71 |
MACIEJ MIŁEK |
2001 |
SP 5 Zakopane |
5:00,0 |
6:27,2 |
1:27,2 |
3 |
73 |
JAROSŁAW PORABIK |
2000 |
SP 5 Zakopane |
6:00,0 |
7:27,7 |
1:27,7 |
4 |
79 |
Jakub Ambróz |
1999 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
9:00,0 |
10:28,3 |
1:28,3 |
5 |
69 |
MACIEJ ŻOŁĄDŹ |
2001 |
SP 5 Zakopane |
4:00,0 |
5:28,5 |
1:28,5 |
6 |
74 |
MACIEJ KORZENIOWSKI |
2001 |
SP 5 Zakopane |
6:30,0 |
7:59,1 |
1:29,1 |
7 |
31 |
Arno Hubač |
2002 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
11:30,0 |
12:59,7 |
1:29,7 |
8 |
78 |
RADOSŁAW TETER |
2000 |
SP 7 Zakopane |
8:30,0 |
10:00,7 |
1:30,7 |
9 |
67 |
JAKUB GAWLAK-SOCKA |
2001 |
SP 4 Zakopane |
3:00,0 |
4:32,5 |
1:32,5 |
10 |
80 |
Milan Plzák |
2000 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
9:30,0 |
11:03,1 |
1:33,1 |
11 |
64 |
MATEUSZ GALICA |
2001 |
SP 4 Zakopane |
1:30,0 |
3:03,5 |
1:33,5 |
12 |
82 |
René Leitner |
2001 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
10:30,0 |
12:07,5 |
1:37,5 |
13 |
61 |
JAKUB STOPKA |
2001 |
SP 2 Zakopane |
0:00,0 |
1:38,5 |
1:38,5 |
14 |
81 |
Kristián Budzák |
2001 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
10:00,0 |
11:39,9 |
1:39,9 |
15 |
63 |
DARIUSZ KUREK |
2001 |
SP 4 Zakopane |
1:00,0 |
2:40,5 |
1:40,5 |
16 |
77 |
WJCIECH FAREJ |
2001 |
SP 7 Zakopane |
8:00,0 |
9:41,3 |
1:41,3 |
17 |
66 |
KRZYSZTOF KALATA |
2001 |
SP 4 Zakopane |
2:30,0 |
4:12,0 |
1:42,0 |
18 |
76 |
WOJCIECH MAJERCZYK |
2001 |
SP 7 Zakopane |
7:30,0 |
9:14,6 |
1:44,6 |
19 |
62 |
SEBASTIAN USTUPSKI |
2001 |
SP 4 Zakopane |
0:30,0 |
2:17,9 |
1:47,9 |
20 |
75 |
TOMASZ GĄS.- MRACIELNIK |
2001 |
SP 7 Zakopane |
7:00,0 |
8:49,6 |
1:49,6 |
21 |
68 |
JAKUB BIERĆ |
2001 |
SP 4 Zakopane |
3:30,0 |
5:22,1 |
1:52,1 |
22 |
30 |
René Bosman |
2002 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
11:00,0 |
12:58,6 |
1:58,6 |
23 |
65 |
JAKUB BOBAK |
2001 |
SP 4 Zakopane |
2:00,0 |
4:09,4 |
2:09,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIECI: 2002 I MŁODSZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WYNIKI TECHNICZNE |
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
DYSTANS 500 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NR |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
START |
META |
WYNIK |
1 |
3 |
KAROLINA GAWLAK- HOMERNIK |
2002 |
SP 7 Zakopane |
0:30,0 |
1:25,0 |
0:55,0 |
2 |
1 |
KAMILA DZAHFAROV |
2002 |
SP 5 Zakopane |
0:00,0 |
0:56,3 |
0:56,3 |
3 |
5 |
Pavlína Chudíková |
2004 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
1:00,0 |
2:02,2 |
1:02,2 |
4 |
9 |
Anna Brabcová |
2004 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
2:30,0 |
3:35,7 |
1:05,7 |
5 |
11 |
Michaela Melasová |
2004 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
3:30,0 |
4:42,0 |
1:12,0 |
6 |
7 |
Hana Chudíková |
2006 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
2:00,0 |
3:16,3 |
1:16,3 |
7 |
10 |
Sára Liptáková |
2003 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
3:00,0 |
4:28,2 |
1:28,2 |
8 |
6 |
Timea Polorecká |
2004 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
1:30,0 |
3:00,4 |
1:30,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
DYSTANS 500 m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NR |
IMIĘ I NAZWISKO |
R |
SZKOŁA |
START |
META |
WYNIK |
1 |
21 |
MACIEJ GĄSIENICA- CIAPTAK |
2002 |
SP 2 Zakopane |
0:00,0 |
0:41,5 |
0:41,5 |
2 |
22 |
SZYMON GĄSIENICA-ROJ |
2003 |
SP 2 Zakopane |
0:30,0 |
1:13,3 |
0:43,3 |
3 |
25 |
ANDRZEJ SMERECZYŃSKI |
2003 |
SP 2 Zakopane |
2:00,0 |
2:48,9 |
0:48,9 |
4 |
29 |
KAMIL STACHOŃ |
2003 |
SP 7 Zakopane |
4:00,0 |
4:52,9 |
0:52,9 |
5 |
28 |
DAWID DUDZIK |
2002 |
SP 7 Zakopane |
3:30,0 |
4:28,3 |
0:58,3 |
6 |
26 |
RAFAŁ SYPNIEWSKI |
2002 |
SP 2 Zakopane |
2:30,0 |
3:30,4 |
1:00,4 |
7 |
23 |
STANISŁAW MARUSARZ |
2002 |
SP 2 Zakopane |
1:00,0 |
2:03,2 |
1:03,2 |
8 |
33 |
Jakub Budaj |
2003 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
5:00,0 |
6:05,4 |
1:05,4 |
9 |
27 |
KRYSTIAN KACZMAREK |
2002 |
SP 5 Zakopane |
3:00,0 |
4:09,4 |
1:09,4 |
10 |
34 |
Marko Hubač |
2005 |
ZŠ Tatranská Lomnica, SK |
5:30,0 |
6:41,1 |
1:11,1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|