Piłkarze Podhalańskiej B klasy zgodnie z terminarzem rozpoczęli rozgrywki rundy wiosennej. W grupie wschodniej liderem są piłkarze Spisza Krempachy , a w grupie zachodniej Napravii Naprawa.
Grupa wschodnia
Kolejka 12 - 21 kwietnia
Biali Biały Dunajec - ZOR Frydman 4-2
Gorc Ochotnica - Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-3
Grom Morawczyna - Trzy Korony Sromowce Niżne 3-2
Hetman Leśnica - Spisz Krempachy 0-4
Krokus 2000 Łapsze Niżne - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-1
Łęgi Nowa Biała - Przełęcz Łopuszna 4-2
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Spisz Krempachy |
12 |
33 |
11 |
0 |
1 |
44-12 |
2. |
Przełęcz Łopuszna |
12 |
24 |
8 |
0 |
4 |
33-18 |
3. |
Krokus 2000 Łapsze Niżne |
12 |
22 |
7 |
1 |
4 |
24-25 |
4. |
Łęgi Nowa Biała |
12 |
22 |
7 |
1 |
4 |
29-27 |
5. |
ZOR Frydman |
12 |
20 |
6 |
2 |
4 |
29-20 |
6. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
12 |
19 |
6 |
1 |
5 |
30-21 |
7. |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
12 |
18 |
6 |
0 |
6 |
22-21 |
8. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
12 |
13 |
4 |
1 |
7 |
19-28 |
9. |
Gorc Ochotnica |
12 |
12 |
3 |
3 |
6 |
25-24 |
10. |
Biali Biały Dunajec |
12 |
11 |
3 |
2 |
7 |
20-34 |
11. |
Hetman Leśnica |
12 |
8 |
2 |
2 |
8 |
17-30 |
12. |
Grom Morawczyna |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
16-50 |
Kolejka 13 - 28 kwietnia
Biali Biały Dunajec - Łęgi Nowa Biała
Przełęcz Łopuszna - Krokus 2000 Łapsze Niżne
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Hetman Leśnica
Spisz Krempachy - Grom Morawczyna
Trzy Korony Sromowce Niżne - Gorc Ochotnica
Zawrat Bukowina Tatrzańska - ZOR Frydman
***************
Grupa Zachodnia
Kolejka 12 - 21 kwietnia
Delta Pieniążkowice - Wierchy Lasek 0-3
Janosik Sieniawa - Napravia Naprawa 0-2
Korona Piekielnik - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-2
KS Chabówka - Skałka Rogoźnik 0-1
Lepietnica Klikuszowa -Skalni Zaskale 2-2
Orawa Jabłonka - Podgórki Krauszów 7-0
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Napravia Naprawa |
12 |
26 |
7 |
5 |
0 |
26-14 |
2. |
Skalni Zaskale |
12 |
22 |
6 |
4 |
2 |
34-18 |
3. |
Orawa Jabłonka |
12 |
21 |
6 |
3 |
3 |
26-16 |
4. |
KS Chabówka |
12 |
20 |
6 |
2 |
4 |
27-16 |
5. |
Korona Piekielnik |
12 |
18 |
5 |
3 |
4 |
25-22 |
6. |
Lepietnica Klikuszowa |
12 |
17 |
5 |
2 |
5 |
23-21 |
7. |
Janosik Sieniawa |
12 |
16 |
4 |
4 |
4 |
27-25 |
8. |
Skałka Rogoźnik |
12 |
14 |
4 |
2 |
6 |
20-22 |
9. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
12 |
13 |
3 |
4 |
5 |
20-27 |
10. |
Wierchy Lasek |
12 |
12 |
3 |
3 |
6 |
28-33 |
11. |
Podgórki Krauszów |
12 |
11 |
2 |
5 |
5 |
16-35 |
12. |
Delta Pieniążkowice |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
15-38 |
Kolejka 13 - 28 kwietnia
Orawa Jabłonka - Delta Pieniążkowice
Podgórki Krauszów - Lepietnica Klikuszowa
Skalni Zaskale - KS Chabówka
Skałka Rogoźnik - Korona Piekielnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa
Napravia Naprawa - Wierchy Lasek