START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
Dni Sportu Szkolnego- Zawody MTB na Równi Krupowej.
 dodano: 19 Czerwca 2013

Ponad 270 dziewcząt i chłopców z czterech szkół średnich czterech gimnazjów oraz ośmiu szkól podstawowych wystartowało na górnej równi krupowej w zawodach rowerowych zorganizowanych przez Wydział Edukacji i Sportu UM Zakopane w ramach Dni Sportu Szkolnego.


  Wyniki:
                          SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE        
  DZIEWCZĘTA        
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 ŚWIĄTEK PAULINA 1994 ZSHT 7:20,0 31
2 POPRAWSKA JUSTYNA   ZSZ NR 1 9:37,1 29
3 ŁACIAK AGATA   ZSZ NR 1 10:36,5 28
           
  CHŁOPCY        
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 NOWACZYK MICHAŁ   LOMS 8:08,7 31
2 BUDZ JAN 1995 ZSB 8:24,5 29
3 JAKUBOWSKI MICHAŁ   LOMS 8:29,0 28
4 REJDYCH ADRIAN 1995 ZSHT 9:20,6 27
5 TYRAŁA ŁUKASZ 1994 ZSHT 10:39,7 26
6 BUKOWSKI JAKUB 1995 ZSHT 11:03,3 25
           
           
  KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SZKÓŁ        
           
DZIEWCZĘTA        
           
M SZKOŁA PKT      
1 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1                                                                                      57      
2 ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO-TURYSTYCZNYCH 31      
           
           
CHŁOPCY        
           
M SZKOŁA PKT      
1 ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO-TURYSTYCZNYCH 164      
2 LOMS 59      
3 ZSB 29      
4 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1                                                                                      24      
 



                                 SZKOŁY GIMNAZJALNE        
           
DZIEWCZĘTA 1997 - 1999    
           
NR NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
M MICHALIK ALEKSANDRA   GMS 6:42,3 31
1 CHYC MARIA   G NR 2 6:43,8 29
2 ŚWIRSKA KLAUDIA   G NR 2 7:11,7 28
3 GĄS. MRACIELNIK HANNA   G NR 1 7:41,6 27
4 OBERTYŃSKA OLA   G NR 2 7:59,5 26
5 KORZENIOWSKA KARINA   G NR 2 9:08,1 25
6          
CHŁOPCY 1997 - 1999    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R CZAS CZAS PKT
1 SZPOT MICHAŁ   G NR 1 5:51,9 31
2 HAZIAK MATEUSZ   G NR 1 6:05,6 29
3 KARPIEL TOMASZ   G NR 1 6:08,1 28
4 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 1999 G NR 2 6:08,3 27
5 BĘDKOWSKI ADAM   G NR 1 6:09,2 26
6 FILAR JACEK 1997 ZSP J.GOŚCIEJ 6:11,3 25
           
  KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SZKÓŁ        
           
DZIEWCZĘTA        
           
M SZKOŁA PKT
1 GIMNAZJUM NR 2 ZAKOPANE 155
2 GIMNAZJUM NR 1 ZAKOPANE 49
3 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ZAKOPANE 31
           
           
CHŁOPCY        
           
M SZKOŁA PKT
1 GIMNAZJUM NR 1 ZAKOPANE 218
2 GIMNAZJUM NR 2 ZAKOPANE 124
3 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ZAKOPANE 44
4 PRYWATNE GIMNAZJUM ZSP JANINY GOŚCIEJ 25
 
 
                                 SZKOŁY  PODSTAWOWE      
           
           
DZIEWCZĘTA 2000 - 2001    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 KIL JOANNA 2000 SP 3 3:42,0 31
2 STACHOŃ HAZIAK MAGDALENA 2000 SP 9 3:54,0 29
3 BUKOWSKA KATARZYNA 2001 SP 2 3:57,9 28
4 CISZEK MARIA 2000 SP 3 4:17,9 27
5 KOWALCZYK ZUZANNA 2000 SP 3 4:26,8 26
6 GALICA PATRYCJA 2000 SP 9 4:34,3 25
           
           
CHŁOPCY 2000 - 2001    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 BUŃDA ANDRZEJ 2000 SP 2 6:17,1 31
2 BOBAK KLEMENS 2000 SP 2 6:25,8 29
3 MORAŃDA SERGIUSZ 2000 SP 3 6:32,5 28
4 RYDZEWSKI MIKOŁAJ 2000 SP 2 6:43,0 27
5 SABAŁA STOCH BARTŁOMIEJ 2000 SP 3 6:44,9 26
6 STOSEL KACPER 2001 SP 2 6:46,3 25
           
           
 



DZIEWCZĘTA 2002 - 2003      
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 DEJKA ZUZANNA 2002 SP 2 4:30,0 31
2 KRÓL SABINA 2002 SP 9 4:48,4 29
3 LICHOTA ALEKSANDRA 2003 SP 9 4:55,6 28
4 GALICA WIOLETA 2003 SP 9 4:58,8 27
5 PISOWICZ AGNIESZKA 2002 SP 9 5:07,6 26
6 STACHOŃ EMILIA 2002 SP 9 5:10,2 25
           
CHŁOPCY 2002 - 2003      
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 ZWIJACZ MAREK 2003 SP KOSCIELISKO 3:36,2 31
2 OPYT DAWID 2002 SP 1 3:44,9 29
3 GĄSIENICA FRONEK JAKUB 2002 SP 5 4:14,7 28
4 GĄS. KOTELNICKI DAWID 2002 SP 9 4:24,2 27
5 FLOREK SEBASTIAN 2002 SP 1 4:26,8 26
6 HODOROWICZ BARTŁOMIEJ 2003 SP 5 4:40,1 25
 
 
 
 
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1504



 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021