START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  



TZN Zakopane





     





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
Jesienne Zawody rowerowe MTB Zakopane
 dodano: 9 Października 2013

 30 dziewcząt i chłopców ze szkół średnich, gimnazjów i szkół podstawowych z  Zakopanego i Kościeliska rywalizowało w dorocznych zawodach MTB na Górnej Równi Krupowej . Zawody organizowane były przez Wydział Edukacji Sportu i Turystyki UM Zakopane


                    SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE      
         
  DZIEWCZĘTA      
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 DZIADOŃ BARBARA LO ZSO 6:49,3 31
2 GAŁ SYLWIA ZSZ NR 1 7:17,9 29
3 ŚWIATEK PAULINA ZSHT 7:20,8 28
4 STOPKA KATARZYNA ZSZ CRRiP 7:27,6 27
5 SIECZKA BARBARA LO ZSO 7:58,1 26
6 ŚMIECH MARIOLA ZSHT 8:25,7 25
         
  CHŁOPCY      
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 OSTASZEWSKI MICHAŁ LO ZSMS 7:36,7 31
2 MIERCZAK MICHAŁ LO ZSO 7:37,0 29
3 BUDZ JAN ZSB 7:41,5 28
4 WÓJT MARCIN ZSHT 7:54,7 27
5 ZAPOTOCZNY MATEUSZ ZSZ NR 1 7:55,6 26
6 HAZA MATEUSZ ZSHT 8:01,2 25
         
                 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SZKÓŁ    
         
DZIEWCZĘTA      
         
M SZKOŁA PKT
1 ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO-TURYSTYCZNYCH 119
2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZSO                                81
3 ZASADNICZA SZKOŁA  ZAWODOWA NR 1                                                                                      49
4 ZASADNICZA SZKOŁA  ZAWODOWA CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH                                                                                     27
  ZESPÓŁ  SZKÓŁ  BUDOWLANYCH                                          
         
         
CHŁOPCY        
         
M SZKOŁA PKT
1 ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO-TURYSTYCZNYCH             116
2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZSO                                115
3 ZASADNICZA SZKOŁA  ZAWODOWA NR 1                                                                                      106
4 ZESPÓŁ  SZKÓŁ  BUDOWLANYCH                                         48
5 LICEUM  MISTRZOSTWA SPORTOWEGO                         31
6 ZASADNICZA SZKOŁA  ZAWODOWA CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH 22
 



                           SZKOŁY GIMNAZJALNE      
         
         
         
  DZIEWCZĘTA 1998 - 2000  
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 KIL JOANNA G NR 2 7:13,4 31
2 STACHOŃ HAZIAK MAGDALENA G NR 1 7:21,5 29
3 GĄSIENICA NATALIA SG STO 7:36,2 28
4 GĄSIENICA KATARZYNA SG STO 7:52,6 27
5 OBERTYŃSKA OLA G NR 2 8:06,7 26
6 CISZEK MARIA G NR 2 8:36,3 25
         
  CHŁOPCY 1998 - 2000  
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 ZWIJACZ JAN G NR 2 5:48,6 31
2 WALKOSZ MATEUSZ G NR 2 6:13,8 29
3 KARCZ ARTUR G NR 1 6:15,9 28
4 ORZECHOWSKI KRZYSZTOF G ZSO 6:18,8 27
5 BUŃDA ANDRZEJ G NR 2 6:22,1 26
6 SABAŁA STOCH BARTŁOMIEJ G NR 2 6:22,5 25
         
         
             KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SZKÓŁ      
         
DZIEWCZĘTA      
         
M SZKOŁA PKT    
1 GIMNAZJUM NR 2 ZAKOPANE 186    
2 GIMNAZJUM NR 1 ZAKOPANE 96    
3 SPOŁECZNE GIMNAZJUM  STO                                         55    
4 GIMNAZJUM POSA                                                             22    
5 GIMNAZJUM ZSO                                                                 16    
         
         
CHŁOPCY      
         
M SZKOŁA PKT    
1 GIMNAZJUM NR 1 ZAKOPANE 257    
2 GIMNAZJUM NR 2 ZAKOPANE 126    
3 GIMNAZJUM POSA                                                             34    
4 SPOŁECZNE GIMNAZJUM  STO                                         32    
5 GIMNAZJUM ZSO                                                                 27    
 






                                 SZKOŁY  PODSTAWOWE      
         
         
  DZIEWCZĘTA   2001 - 2002  
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 AMILKIEWICZ ZUZANNA SP 2 3:42,8 31
2 BUKOWSKA KATARZYNA SP 2 3:54,3 29
3 KRÓL SABINA SP 9 3:59,4 28
4 DEJKA ZUZANNA SP 2 4:03,0 27
5 SZKURAT GABRIELA SP 2 4:05,2 26
6 BRYNICZKA WERONIKA SP 1 4:22,2 25
         
         
  CHŁOPCY 2001 - 2002    
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 SMERECZYŃSKI ANDRZEJ SP 2 6:39,8 31
2 KORZENIOWSKI MACIEJ SP 5 6:42,3 29
3 TOPOROWSKI JAKUB SP 3 6:42,4 28
4 STOSEL KACPER SP 2 6:57,8 27
5 GĄSIENICA ROJ SZYMON SP 2 7:10,5 26
6 TARCHAŁA KACPER SP 2 7:17,7 25
         
         
  DZIEWCZĘTA   2003 - 2004  
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 KUBIN LIWIA SP 3 4:23,2 31
2 GĄS. MIKOŁAJCZYK ZOFIA SP 3 4:38,3 29
3 LICHOTA ALEKSANDRA SP 9 4:48,8 28
4 KRYSIŃSKA WIKTORIA SP 1 4:49,3 27
5 PIERZCHAŁA MARIA SP 2 5:01,2 26
6 KACZMARCZYK MARTYNA SP 9 5:13,7 25
         
         
  CHŁOPCY 2003 - 2004    
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 ZWIJACZ MAREK SP KOSCIELISKO 3:35,3 31
2 CUDZICH JAN SP 4 3:41,7 29
3 RZEPKA MAKSYMILIAN POSA 3:59,0 28
4 ZAJĄC JAKUB SP 3 4:07,8 27
5 RZADKOSZ JAN SP 9 4:23,7 26
6 SOCHA GRZEGORZ SP 3 4:26.4 25
         
         
         
  DZIEWCZĘTA   2005 I MŁODSI
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 ZWIJACZ EWA SP KOŚCIELISKO 2:38,4 31
2 BUKOWSKA ALEKSANDRA SP 2 2:46,1 29
3 SKUPIEŃ ANNA SP 4 2:59,6 28
4 BAŃDO MAGDALENA SP 3 3:26,7 27
5 ZIĘBA HANNA POSA 3:31,8 26
6 GĄSIENICA ROJ MARCELINA SP 2 3:39,9 25
         
         
  CHŁOPCY   2005 I MŁODSI
         
M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA CZAS PKT
1 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ SP 2 2:19,4 31
2 CHYC MARCEL SP 5 2:30,7 29
3 KOZAKIEWICZ IWO SP 1 2:31,1 28
4 WALICZEK ANDRZEJ SP 4 2:35,9 27
5 TOPOROWSKI KAROL SP 3 3:02,4 26
6 JONIAK KLIMEK SP 4 3:05,6 25
         



                 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SZKÓŁ        
             
DZIEWCZĘTA          
             
M SZKOŁA PKT
01 - 02 03 - 04 05 i mł ŁĄCZNIE
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 ZAKOPANE 35 180 87 302
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ZAKOPANE 113 51 92 256
3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 ZAKOPANE 28 127 72 227
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ZAKOPANE 68 47 69 184
5 SZKOŁA PODSTAWOWA  POSA 23 60 56 139
6 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZAKOPANE 20   45 65
7 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 ZAKOPANE 43   14 57
8 SZKOŁA PODSTAWOWA KOŚCIELISKO     31 31
             
             
CHŁOPCY            
             
M SZKOŁA PKT
01 - 02 03 - 04 05 i mł ŁĄCZNIE
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 ZAKOPANE 58 113 119 290
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ZAKOPANE 109 25 91 225
3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 ZAKOPANE 50 103 42 195
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZAKOPANE 46 74 72 192
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 ZAKOPANE 118 12 42 172
6 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ZAKOPANE 44 45 79 168
7 SZKOŁA PODSTAWOWA  POSA 41 63 21 125
8 SZKOŁA PODSTAWOWA KOŚCIELISKO   31   31
 
 
Pełne wyniki tutaj w formacie excela




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1198



 
  
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017