W kolejnej odsłonie XIX Lletniej Ligi Biegowej na Dolnej Równi Krupowej wystartowało 485 dziewcząt i chłopców z gimnazjów i szkół podstawowych powiatu tatrzańskiego
Wyniki SP
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
2003 i MŁ. |
KLASY I - IV |
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Orawiec Aneta |
04 |
SP Gliczarów Górny |
2:24,1 |
50 |
2 |
Ciężczak Monika |
04 |
SP Dzianisz |
2:29,6 |
45 |
3 |
Szkurat Martyna |
03 |
SP 2 Zakopane |
2:30,2 |
42 |
4 |
Walkosz Katarzyna |
03 |
SP 9 Zakopane |
2:31,1 |
40 |
5 |
Skupień Anna |
05 |
SP 4 Zakopane |
2:38,3 |
38 |
6 |
Tarchała Amelia |
03 |
SP 2 Zakopane |
2:40,0 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
2003 i MŁ. |
KLASY I - IV |
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Rzadkosz Jan |
04 |
SP 9 Zakopane |
2:15,7 |
50 |
2 |
Topór Paweł |
03 |
SP Gliczarow Górny |
2:17,8 |
45 |
3 |
Różak Bartosz |
03 |
SP 9 Zakopane |
2;18,8 |
42 |
4 |
Stępień Konrad |
03 |
SP 5 Zakopane |
2:23,2 |
40 |
5 |
Zarzycki Szymon |
04 |
SP 3 Zakopane |
2:24,2 |
38 |
6 |
Galica Adrian |
03 |
SP Gliczarow Górny |
2:26,0 |
36 |
|
DZIEWCZĘTA |
|
2001 - 2002 |
KLASY V - IV |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Łaś Magdalena |
02 |
SP Gliczarów Górny |
3:05,0 |
50 |
2 |
Stoch Martyna |
01 |
SP 9 Zakopane |
3:10,1 |
45 |
3 |
Iwaniec Małgorzata |
01 |
SP Kościelisko |
3:12,1 |
42 |
4 |
Nędza Kinga |
02 |
SP Kościelisko |
3:15,0 |
40 |
5 |
Mateja Renata |
02 |
SP 4 Zakopane |
3:26,0 |
38 |
6 |
Bachleda Księdzularz Martyna |
02 |
SP 9 Zakopane |
2:35,2 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
2001 - 2002 |
KLASY V - IV |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Chowaniak Andrzej |
01 |
SP Kościelisko |
4:29,7 |
50 |
2 |
Chrobak Mariusz |
01 |
SP Gliczarow Górny |
4:30,2 |
45 |
3 |
Gąsienica Roj Szymon |
02 |
SP 2 Zakopane |
4:41,6 |
42 |
4 |
Fryzowicz Jan |
02 |
SP 9 Zakopane |
4:45,6 |
40 |
5 |
Rzadkosz Adam |
01 |
SP Gliczarow Górny |
4:46,2 |
38 |
6 |
Żelichowski Jacek |
01 |
SP 5 Zakopane |
4:47,8 |
36 |
Wyniki Gimnazja
|
DZIEWCZĘTA |
|
2000 |
KLASY I |
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Łuszczek Małgorzata |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
3:09,2 |
50 |
2 |
Słodyczka Dorota |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
3:10,3 |
45 |
3 |
Kil Joanna |
00 |
SP 3 Zakopane / Gim nr 2 |
3:13,5 |
42 |
4 |
Styrczula Ula |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
3:22,7 |
40 |
5 |
Gąsienica Roj Karolina |
00 |
G ZSP |
3:25,3 |
38 |
6 |
Piechota Zuzanna |
00 |
SP Kościelisko / Gim Koś |
3:26,9 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Grządziel Jan |
00 |
GMS |
4:24,0 |
50 |
2 |
Łaś Bartłomiej |
00 |
ZS GiSP Gliczarów Górny |
4:25,8 |
45 |
3 |
Śreniowski Jan |
00 |
GMS |
4:26,2 |
42 |
4 |
Szczepaniak Jakub |
00 |
GMS |
4:42,5 |
40 |
5 |
Bobrowski Szymon |
00 |
SP 4 Zakopane / Gim nr 3 |
4:54,1 |
38 |
6 |
Budz Jakub |
00 |
GMS |
4:59,6 |
36 |
|
|
DZIEWCZĘTA |
1999 |
|
KLASY II |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
124 |
Jakieła Joanna |
99 |
GMS |
4:42,4 |
50 |
2 |
121 |
Gąsienica Mracielnik Hanna |
99 |
Gimnazjum nr 1/GMS |
5:19,1 |
45 |
3 |
102 |
Górowska Magda |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
5:27,2 |
42 |
4 |
127 |
Nowina Noiszewska Julia |
99 |
Gimnazjum nr 1 |
5:31,1 |
40 |
5 |
129 |
Jajek Natalia |
99 |
Gimnazjum nr 3 |
5:37,8 |
38 |
6 |
107 |
Aleksandrzak Natalia |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
5:40,4 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
1999 |
|
KLASY II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
185 |
Staszel Wojciech |
99 |
Gimnazjum Kościelisko |
4:55,9 |
50 |
2 |
162 |
Fryzowicz Michał |
99 |
Gimnazjum nr 1 |
5:20,1 |
45 |
3 |
169 |
Wacławiak Artur |
99 |
GMS |
5:20,9 |
42 |
4 |
153 |
Pradziad Józef |
99 |
Gimnazjum Gliczarów Gr |
5:25,3 |
40 |
5 |
165 |
Magdziak Bartłomiej |
99 |
GMS |
5:26,7 |
38 |
6 |
190 |
Olchawa Dominik |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
5:35,1 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
1998 |
|
KLASY III |
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Nawara Emilia |
98 |
Gimnazjum Kościelisko |
4:47,9 |
50 |
2 |
Milon Gabriela |
98 |
GMS |
4:53,6 |
45 |
3 |
Słaby Ewelina |
98 |
GMS |
5:11,0 |
42 |
4 |
Gąsienica Fronek Zuzanna |
98 |
Gimnazjum nr 2 |
5:40,6 |
40 |
5 |
Bugara Aleksandra |
98 |
Gimnazjum Kościelisko |
6:01,1 |
38 |
6 |
Walczak Wójciak Zuzanna |
98 |
Gimnazjum nr 2 |
6:30,7 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
1998 |
|
KLASY III |
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Szyszka Piotr |
98 |
GMS |
4:56,0 |
50 |
2 |
Chyc Paweł |
98 |
GMS |
4:58,5 |
45 |
3 |
Skupień Andrzej |
98 |
GMS |
5:02,5 |
42 |
4 |
Janicki Artur |
98 |
GMS |
5:08,7 |
40 |
5 |
Mrugała Szymon |
98 |
GMS |
5:10,7 |
38 |
6 |
Janicki Sebastian |
98 |
GMS |
5:13,1 |
36 |
Pełne wyniki tutaj w formacie excelal!!
|