116 dziewcząt i chłopców uczniów zakopiańskiej Szkoły Podstawowej nr 3 rywalizowało w slalomie gigancie w ramach 4 memoriału im Patrona swojej szkoły.
Dla wyrównania szans uczestnicy zostali sklasyfikowani nie tylko wg kategorii wiekowych ale również jako amatorzy i zawodnicy.
Miejsce |
Nr. Startowy |
Imię i Nazwisko |
Czas |
klasa |
|
|
klasy "0" |
|
|
|
|
dziewczęta |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
Julia Sabuda |
26,78 |
0 |
2 |
1 |
Magdalena Stoch |
35,06 |
0 |
3 |
2 |
Julia Łukaszczyk |
38,06 |
0 |
4 |
4 |
Karolina Janik |
41,38 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
chłopcy |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
Jakub Prusinowski |
40,57 |
0 |
2 |
5 |
Łukasz Łukaszczyk |
D |
0 |
3 |
6 |
Mateusz Łukaszczyk |
D |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy1-2 |
|
|
|
|
dziewczęta |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
AMATOR |
Czas |
|
1 |
21 |
Anna Janik |
24,53 |
2b |
2 |
19 |
Kinga Prusinowska |
26,99 |
2b |
3 |
10 |
Zofia Zawadzka |
28 |
1a |
4 |
20 |
Monika Ryba |
28,63 |
2b |
5 |
8 |
Anna Guzik |
28,96 |
1a |
6 |
16 |
Monika Król Muma |
31,68 |
2a |
7 |
15 |
Anastazja Rogus |
34,36 |
2a |
8 |
12 |
Jagoda Tęcza |
35,61 |
1b |
9 |
17 |
Maria Kil |
35,77 |
2a |
10 |
11 |
Urszula Mrowca Kuscorz |
37,49 |
1b |
11 |
18 |
Natalia Słowik |
39,9 |
2a |
12 |
14 |
Patrycja Musielak |
1,19,92 |
2a |
13 |
13 |
Karolina Galica |
D |
1b |
14 |
9 |
Matylda Morańda |
D |
1a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 1-2 |
|
|
|
|
chłopcy |
|
|
Miejsce |
Nr statrowy |
AMATOR |
Czas |
|
1 |
42 |
Damian Andrzejak |
25,96 |
2b |
2 |
37 |
Filip Lenart |
28,71 |
2a |
3 |
39 |
Roman Tatar |
30,68 |
2b |
4 |
35 |
Daniel Łojas |
31,96 |
2a |
5 |
33 |
Juliusz Skuza |
33,11 |
1b |
6 |
41 |
Jakub Ogrodowski |
34,04 |
2b |
7 |
34 |
Jan Zwijacz Kozica |
34,74 |
1b |
8 |
30 |
Bartosz Skupień |
36,8 |
1a |
9 |
29 |
Karol Stachoń |
38,57 |
1a |
10 |
31 |
Marcel Czwarno |
D |
1a |
11 |
32 |
Stanisław Śledź |
D |
1b |
12 |
36 |
Michał Skupień |
D |
2a |
13 |
38 |
Mateusz Sabuda |
D |
2b |
14 |
40 |
Maciej Knapczyk |
D |
2b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 3-4 |
|
|
|
|
dziewczęta |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
AMATOR |
Czas |
|
1 |
51 |
Zofia Gąsienica Mikołajczyk |
22,72 |
3b |
2 |
53 |
Aleksandra Popiołek |
24,57 |
4a |
3 |
52 |
Patrycja Drabik |
28,64 |
4a |
4 |
56 |
Sandra Ślusarz |
28,72 |
4b |
5 |
54 |
Anna Kozachenko |
29,7 |
4b |
6 |
55 |
Karolina Słowik |
31,19 |
4b |
7 |
49 |
Maria Sieczka |
32,51 |
3a |
8 |
50 |
Jagoda Folfas |
34,14 |
3b |
9 |
48 |
Marta Michalska |
D |
3a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 3-4 |
|
|
|
|
chłopcy |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
AMATOR |
Czas |
|
1 |
69 |
Maciej Dawidek |
21,83 |
4b |
2 |
62 |
Grzegorz Socha |
23,47 |
3a |
3 |
61 |
Kacper Kwak |
23,7 |
3a |
4 |
67 |
Szymon Rabiasz |
26,43 |
4b |
5 |
71 |
Jakub Kil |
27,48 |
4b |
6 |
65 |
Kacper Guzik |
28,24 |
3b |
7 |
63 |
Kamil Szpunar |
29,15 |
3b |
8 |
115 |
Przemysław Karpęcki |
29,3 |
3a |
9 |
66 |
Ernest Szlamczyk |
29,67 |
4a |
10 |
60 |
Filip Cybulski |
30,49 |
3a |
11 |
70 |
Maksymilian Czwarno |
36,43 |
4b |
12 |
64 |
Jan Sitarz |
D |
3b |
13 |
68 |
Michał Knapczyk |
D |
4b |
|
|
|
|
|
|
|
klasy 5-6 |
|
|
|
|
dziewczęta |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
AMATOR |
Czas |
|
1 |
77 |
Barbara Gąsienica |
25,06 |
5a |
2 |
78 |
Karolina Topór Orawiec |
26,11 |
5a |
3 |
86 |
Maria Koniuszy |
26,17 |
6b |
4 |
85 |
Kamila Podosek |
27,13 |
5b |
5 |
84 |
Julia Rychter |
29,86 |
5b |
6 |
82 |
Adrianna Skupień |
30,62 |
5b |
7 |
79 |
Dominika Świtalska |
35,41 |
5b |
8 |
80 |
Oliwia Banachowicz |
35,66 |
5b |
9 |
81 |
Patrycja Szpunar |
D |
5b |
10 |
83 |
Urszula Tylko |
D |
5b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 5-6 |
|
|
|
|
chłopcy |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
AMATOR |
Czas |
|
1 |
98 |
Antoni Krajewski |
22,71 |
5b |
2 |
90 |
Jakub Guzik |
22,96 |
5a |
3 |
87 |
Hubert Curlej |
23,17 |
5a |
4 |
101 |
Michał Ostrowski |
24,94 |
6a |
5 |
96 |
Szymon Sołtys |
25,43 |
5b |
6 |
104 |
Maciej Siuty |
25,52 |
6b |
7 |
106 |
Bartłomiej Zając |
25,72 |
6b |
8 |
99 |
Kacper Bobak |
25,91 |
6a |
9 |
97 |
Maciej Jankowski |
25,97 |
5b |
10 |
92 |
Andrzej Topór Futer |
26,22 |
5a |
11 |
88 |
Paweł Łukaszczyk |
26,85 |
5a |
12 |
94 |
Jakub Haniaczyk |
27,21 |
5a |
13 |
89 |
Jan Kłak |
27,67 |
5a |
14 |
93 |
Szymon Furman |
28,92 |
5a |
15 |
91 |
Michał Walicki |
28,98 |
5a |
16 |
95 |
Kamil Zawadzki |
29,33 |
5b |
17 |
107 |
Mariusz Wyrobek |
30,27 |
6b |
18 |
105 |
Nikodem Gąsienica Gliwa |
32,66 |
6b |
19 |
100 |
Jędrzej Gąsienica Mazurkiewicz |
48,66 |
6a |
20 |
102 |
Bartłomiej Chyc Cieś |
D |
6a |
21 |
103 |
Szymon Marchewka |
D |
6a |
|
|
|
|
|
|
|
klasy1-2 |
|
|
|
|
dziewczęta |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
ZAWODNICZKI |
Czas |
|
1 |
28 |
Magdalena Bańdo |
21,41 |
2b |
2 |
27 |
Nikola Komorowska |
22,15 |
1b |
3 |
22 |
Aniela Wójciak |
22,86 |
1a |
4 |
24 |
Julia Stachoń |
23,55 |
1a |
5 |
23 |
Martyna Baboń |
26,53 |
1a |
6 |
25 |
Julia Żółtek |
26,61 |
1a |
7 |
26 |
Karolina Kosut |
D |
1b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 1-2 |
|
|
|
|
chłopcy |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
ZAWODNICY |
Czas |
|
1 |
46 |
Rainer Lis |
21,48 |
2a |
2 |
47 |
Karol Toporowski |
22,26 |
2b |
3 |
43 |
Michał Janik |
23,64 |
1a |
4 |
45 |
Anatol Kulpiński |
24,5 |
1a |
5 |
44 |
Szymon Para |
27,69 |
1a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 3-4 |
|
|
|
|
dziewczęta |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
ZAWODNICZKI |
Czas |
|
1 |
58 |
Anna Skarbek Malczewska |
21,21 |
4a |
2 |
59 |
Marcelina Majerczyk |
21,63 |
4b |
3 |
57 |
Karolina Jankowska |
21,84 |
3b |
4 |
116 |
Maja Skrzypek |
24,19 |
4a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 3-4 |
|
|
|
|
chłopcy |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
ZAWODNICY |
Czas |
|
1 |
76 |
Szymon Zarzycki |
20,85 |
3b |
2 |
74 |
Nikodem Bodziony |
22,69 |
3b |
3 |
73 |
Michał Furmanek |
23,2 |
3b |
4 |
75 |
Maksymilian Bodziony |
23,25 |
3b |
5 |
72 |
Jakub Zając |
25,52 |
3a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasy 5-6 |
|
|
|
|
chłopcy |
|
|
Miejsce |
Nr startowy |
ZAWODNICY |
Czas |
|
1 |
113 |
Jakub Toporowski |
19,43 |
6a |
2 |
111 |
Miłosz Marcisz |
20,48 |
5a |
3 |
108 |
Maksymilian Guzik |
20,88 |
5a |
4 |
114 |
Szymon Świerk |
22,79 |
6b |
5 |
109 |
Daniel Kawecki |
24,46 |
5a |
6 |
110 |
Michał Para |
24,5 |
5a |
7 |
112 |
Mateusz Mitan |
D |
5b |
|