W tegorocznej 37 ZLS w biegach narciarskich z powodu warunków śniegowych udało rozegrać tylko dwie edycje zawodów, które były połaczone z rywalizacja Małopolskiego SZS Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową ligi.
Do klasyfikacji XXXVII Ligi zaliczono wyniki biegów z dnia :
- 11.02.2014 r Zakopane
- 19.02.2014 r Białka Tatrzańska
Dziewczęta ur. 2003 i młodsze
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur.
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Nędza Kubiniec Anna
|
03
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Szczepaniak Skwarny Kamila
|
03
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
45
|
45
|
90
|
3.
|
Michalik Zofia
|
03
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
40
|
42
|
82
|
4.
|
Grela Ewa
|
04
|
SP Poronin
|
|
38
|
40
|
78
|
5.
|
Orawiec Aneta
|
03
|
SP Gliczarów G.
|
|
34
|
36
|
70
|
6.ex
|
Gąsienica Roj Marcelina
|
05
|
SP 2 Zakopane
|
UKS „Dwójka”
|
36
|
32
|
68
|
6.ex
|
Topór Magdalena
|
05
|
SP Gliczarów G.
|
|
42
|
26
|
68
|
8.
|
Pitoń Natalia
|
05
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
30
|
24
|
54
|
9.
|
Michalik Anna
|
06
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
32
|
15
|
47
|
10.
|
Tomaszewska Martyna
|
04
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
38
|
38
|
11.
|
Gubała Weronika
|
03
|
SP SPSK Stare Bystre 1
|
|
--
|
34
|
34
|
12.
|
Bartol Julia
|
05
|
SP Ząb
|
|
--
|
30
|
30
|
13.
|
Bębenek Karolina
|
03
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
28
|
28
|
14.
|
Karpiel Zofia
|
05
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
22
|
22
|
15.
|
Obrochta Julia
|
03
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
20
|
20
|
16.
|
Świder Ewelina
|
04
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
19
|
19
|
17.
|
Stawczyk Magdalena
|
04
|
SP Gliczarów G.
|
|
--
|
18
|
18
|
18.
|
Długa Izabela
|
04
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
17
|
17
|
19.
|
Zapotoczna Karolina
|
05
|
SP 2 Biały D.
|
UKS „Dwójka”
|
--
|
16
|
16
|
Drużynowo:
- SP Kościelisko 373 pkt
- SP Gliczarów Górny 156 pkt
- SP Poronin 78 pkt
- SP – 2 Zakopane 68 pkt
- SP Stare Bystre 34 pkt
- SP Ząb 30 pkt
Chłopcy 2003 i mł
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Stopka Jakub
|
03
|
SP1 Stare Bystre
|
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Trebunia Łukasz
|
03
|
SP 2 Biały Dunajec
|
|
45
|
42
|
87
|
3.
|
Szczepaniak Sywarny Dawid
|
03
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
36
|
45
|
81
|
4.
|
Buńda Klemens
|
04
|
SP Poronin
|
|
34
|
40
|
74
|
5.
|
Sowiński Rafał
|
04
|
SP Gliczarów G.
|
|
38
|
34
|
72
|
6.
|
Kaczmarczyk Szymon
|
04
|
SP Gliczarów G.
|
|
30
|
26
|
56
|
7.
|
Watycha Jan
|
06
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
24
|
28
|
52
|
8.
|
Cudzich Jan
|
04
|
SP 4 Zakopane
|
|
42
|
--
|
42
|
9.
|
Wójcik Jakub
|
05
|
SP Ząb
|
|
--
|
38
|
38
|
10.
|
Czernik Mateusz
|
03
|
SP Gliczarów G.
|
|
36
|
--
|
36
|
11.ex
|
Michalik Mateusz
|
05
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
32
|
32
|
11.ex
|
Baliczek Andrzej
|
05
|
SP 4 Zakopane
|
|
32
|
--
|
32
|
13.
|
Bukowski Jan
|
03
|
SP2 Zakopane
|
|
--
|
30
|
30
|
14.
|
Zapotoczny Szymon
|
03
|
SP Ząb
|
|
--
|
28
|
28
|
15.
|
Wójcik Kamil
|
04
|
SP Ząb
|
|
22
|
--
|
22
|
16.
|
Dziwisz Michał
|
03
|
SP2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka”
|
--
|
20
|
20
|
17.
|
Galica Adrian
|
03
|
SP Gliczarów G.
|
|
--
|
19
|
19
|
18.
|
Dziwisz Patryk
|
04
|
SP2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka”
|
--
|
18
|
18
|
19.
|
Zapotoczny Michał
|
04
|
SP2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka”
|
--
|
17
|
17
|
20.
|
Wiercioch Franciszek
|
04
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
16
|
16
|
21.
|
Topór Paweł
|
03
|
SP Gliczarów G.
|
|
--
|
15
|
15
|
- SP Gliczarów Górny 198 pkt 4. SP – 1 Stare Bystre 100 pkt
- SP Kościelisko 181 pkt 5. SP Ząb 88 pkt
- SP – 2 Biały Dunajec 142 pkt 6. SP – 4 Zakopane 74 pkt
Dziewczęta 2002 r
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Lańda Katarzyna
|
02
|
SP Poronin
|
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Nędza Kinga
|
02
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
45
|
45
|
90
|
3.
|
Jarząbek Katarzyna
|
02
|
SP2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka
|
42
|
40
|
82
|
4.
|
Matyga Paulina
|
02
|
SP2Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka
|
40
|
38
|
78
|
5.
|
Stachowiec Weronika
|
02
|
SP2Biały Dunajec
|
UKS”Dwójka
|
38
|
34
|
72
|
6.
|
Jarząbek Barbara
|
02
|
SP2Biały Dunajec
|
UKS”Dwójka
|
36
|
30
|
66
|
7.
|
Łaś Magdalena
|
02
|
SP Gliczarów G.
|
|
--
|
40
|
40
|
8.
|
Bukowska Magdalena
|
02
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
36
|
36
|
9.
|
Różak Barbara
|
02
|
SP2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka
|
--
|
32
|
32
|
- SP – 2 Biały Dunajec 330 pkt 4. SP Gliczarów Górny 40 pkt
- SP Kościelisko 126 pkt 5. SP 2 Biały Dunajec 32 pkt
- SP Poronin 100 pkt
Chłopcy 2002 r
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Bugara Robert
|
02
|
SP Gliczarów G.
|
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Długopolski Kamil
|
02
|
SPSK Stare Bystre
|
|
45
|
45
|
90
|
3.
|
Skupień Adam
|
02
|
SP Gliczarów G.
|
|
42
|
42
|
84
|
4.
|
Iwaniec Sylwester
|
02
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle
|
40
|
38
|
78
|
5.
|
Szczepaniak Sywarny Daniel
|
02
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle
|
36
|
40
|
76
|
6.
|
Gąsienica Roj Szymon
|
02
|
SP 2 Zakopane
|
UKS „Dwójka
|
38
|
34
|
72
|
7.
|
Smereczyński Andrzej
|
02
|
SP 2 Zakopane
|
UKS „Dwójka
|
34
|
36
|
70
|
8.
|
Rzadkosz Piotr
|
02
|
SP Gliczarów G.
|
|
32
|
32
|
64
|
9.
|
Topór Łukasz
|
02
|
SP 2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka
|
30
|
19
|
49
|
10.
|
Sypniewski Rafał
|
02
|
SP 2 Zakopane
|
UKS „Dwójka
|
28
|
18
|
46
|
11.
|
Łukaszczyk Maksymilian
|
02
|
SP Murzasichle
|
|
--
|
30
|
30
|
12.ex
|
Bukowski Wojciech
|
02
|
SP2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka
|
26
|
--
|
26
|
12.ex
|
Łukaszczyk Kamil
|
02
|
SP Murzasichle
|
|
--
|
26
|
26
|
14.ex
|
Haładyna Bartłomiej
|
02
|
SP2 Biały Dunajec
|
UKS „Dwójka
|
24
|
--
|
24
|
14.ex
|
Gąsienica Ciaptak Maciej
|
02
|
SP2 Zakopane
|
UKS „Dwójka
|
22
|
--
|
22
|
16.
|
Mulica Paweł
|
02
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
20
|
20
|
17.
|
Fit Łukasz
|
02
|
SP Stare Bystre
|
|
--
|
17
|
17
|
18.
|
Gąsienica Bednarz Klimek
|
02
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
16
|
16
|
19.
|
Ustupski Jakub
|
02
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
15
|
15
|
1. SP – 2 Zakopane 210 pkt 4. SPSK Stare Bystre 107 pkt
2. SP Kościelisko 205 pkt 5. SP 2 Biały Dunajec 75 pkt
3. SP Gliczarów Górny 148 pkt 6. SP Murzasichle 56 pkt
Dziewczęta 2001
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.2
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Gąsienica Kamila
|
01
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Nawara Alina
|
01
|
SP Koscielisko
|
UKS „Regle”
|
45
|
45
|
90
|
3.
|
Iwaniec Małgorzata
|
01
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
42
|
42
|
84
|
4.
|
Suchecka Gabryjela
|
01
|
SP Koscielisko
|
UKS „Regle”
|
40
|
38
|
78
|
5.ex
|
Bukowska Natalia
|
01
|
SP 2 Zakopane
|
UKS „Dwójka
|
38
|
30
|
68
|
5.ex
|
Zbozień Wioleta
|
01
|
SP Gliczarów Górny
|
|
36
|
32
|
68
|
7.
|
Kądziołka Agata
|
01
|
SP Kłodne
|
|
--
|
40
|
40
|
8.
|
Zygmunt Natalia
|
01
|
SP Kłodne
|
|
--
|
36
|
36
|
9.
|
Staszel Zofia
|
01
|
SP Ząb
|
|
--
|
34
|
34
|
10.
|
Bukowska Agnieszka
|
01
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
28
|
28
|
11.
|
Oczkoś Julia
|
01
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
26
|
26
|
12.
|
Pańszczyk Eliza
|
01
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
24
|
24
|
13.
|
Tomaszewska Julia
|
01
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
22
|
22
|
1. SP Kościelisko 380 pkt 4. SP Ząb 34 pkt
2. SP – 2 Zakopane 68 pkt
2. SP Gliczarów Górny 68 pkt
Chłopcy 2001
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.0
|
Razem
|
1.
|
Chowaniak Andrzej
|
01
|
SP Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
50
|
50
|
100
|
2.ex
|
Stopka Adrian
|
01
|
SP 1 Stare Bystre
|
UKS Zagrody
|
45
|
42
|
87
|
2.ex
|
Franosz Andrzej
|
01
|
SP Gliczarów Górny
|
|
42
|
45
|
87
|
4.
|
Pawlikowski Adam
|
01
|
SP Gliczarów Górny
|
|
38
|
24
|
62
|
5.ex
|
Fatla Marcin
|
01
|
SP1 Stare Bystre
|
|
--
|
40
|
40
|
5.ex
|
Kieta Krzysztof
|
01
|
SP 2 Stare Bystre
|
|
40
|
--
|
40
|
7.
|
Chramęga Patryk
|
01
|
SP Kłodne
|
|
--
|
38
|
38
|
8.
|
Kądziołka Grzegorz
|
01
|
SP Kłodne
|
|
--
|
36
|
36
|
9.
|
Marduła Klemens
|
01
|
SP Poronin
|
|
--
|
34
|
34
|
10.
|
Pawlikowski Maciej
|
01
|
SP Gliczarów Górny
|
|
--
|
32
|
32
|
11.
|
Skupień Stanisław
|
01
|
SP Murzasichle
|
|
--
|
30
|
30
|
12.
|
Ciszek Stanisław
|
01
|
SP Ząb
|
|
--
|
28
|
28
|
13.
|
Stosel Kacper
|
01
|
SP 2 Zakopane
|
UKS „Dwójka”
|
--
|
26
|
26
|
14.
|
Gąsienica Byrcyn Klimek
|
01
|
SP 2 Zakopane
|
UKS „Dwójka”
|
--
|
22
|
22
|
1. SP Gliczarów Górny 181 pkt
2. SP -1 Stare Bystre 127 pkt
3. SP Kościelisko 100 pkt
4. SP – 2 Zakopane 48 pkt
5. SP – 2 Stare Bystre 40 pkt
6. SP Poronin 34 pkt
GIMNAZJA
Dziewczęta 2000
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1
|
Karciarz Patrycja
|
00
|
G.1 Biały Dunajec
|
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Gąsienica Roj Karolina
|
00
|
ZSP Zakopane
|
|
45
|
45
|
90
|
3.
|
Pawlikowska Anna
|
00
|
G. Poronin
|
|
--
|
42
|
42
|
- G – 1 Biały Dunajec 100 pkt
- ZSPl Zakopane 90 pkt
- G. Poronin 42 pkt
Chłopcy 2000
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Długopolski Tomasz
|
00
|
G. Stare Bystre
|
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Grządziel Jan
|
00
|
GMS Zakopane
|
|
42
|
45
|
87
|
3.
|
Nędza Bartłomiej
|
00
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
45
|
40
|
85
|
4.
|
Nawara Jan
|
00
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
40
|
42
|
82
|
5.
|
Czernik Łukasz
|
00
|
G. Gliczarów Górny
|
|
38
|
38
|
76
|
6.
|
Szczepaniak Sywarny Łukasz
|
00
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
36
|
36
|
72
|
7.
|
Łaś Bartłomiej
|
00
|
G. Gliczarów Górny
|
|
34
|
34
|
68
|
8.
|
Budz Jakub
|
00
|
GMS Zakopane
|
|
32
|
32
|
64
|
9.
|
Topór Bogdan
|
00
|
G. Gliczarów Górny
|
|
30
|
30
|
60
|
10.
|
Miłek Maciej
|
00
|
G.STO Zakopane
|
|
28
|
--
|
28
|
11.
|
Babiarz Mikołaj
|
00
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
26
|
26
|
12.
|
Trzebunia Klemens
|
00
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
24
|
24
|
1. G.Kościelisko 289 pkt
2. G. Gliczarów Górny 204 pkt
3. GMS Zakopane 151 pkt
Dziewczęta 1999
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Jakieła Joanna
|
99
|
GMS Zakopane
|
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Prystacka Dominika
|
99
|
GMS Zakopane
|
|
45
|
45
|
90
|
3.
|
Gąsienica Mracielnik Hanna
|
99
|
GMS Zakopane
|
|
42
|
42
|
84
|
4.ex
|
Gąsienica Katarzyna
|
99
|
G. STO Zakopane
|
|
40
|
--
|
40
|
4.ex
|
Skupień Natalia
|
99
|
G. Gliczarów Górny
|
|
--
|
40
|
40
|
1. GMS Zakopane 274 pkt
2. G Gliczarów Górny 40 pkt
2. G. STO Zakopane 40 pkt
Chłopcy 1999
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Staszel Dariusz
|
99
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
50
|
45
|
100
|
2.
|
Dorula Bartłomiej
|
99
|
GMS Zakopane
|
|
42
|
42
|
84
|
3.
|
Jarząbek Dawid
|
99
|
G. Sierockie
|
|
--
|
50
|
50
|
4.
|
Wacławiak Artur
|
99
|
GMS Zakopane
|
|
45
|
--
|
45
|
5.
|
Obrochta Wojciech
|
99
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
--
|
40
|
40
|
1. G. Kościelisko 140 pkt
- GMS Zakopane 129 pkt
- G. Sierockie 50 pkt
Dziewczęta 1998
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur.
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Nawara Emilia
|
98
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Tomaszewska Natalia
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
45
|
45
|
90
|
3.
|
Bugara Aleksandra
|
98
|
G. Kościelisko
|
UKS „Regle”
|
42
|
42
|
84
|
4.
|
Milon Gabryjela
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
40
|
40
|
80
|
5.
|
Słaby Ewelina
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
38
|
38
|
76
|
1. GMS Zakopane 246 pkt
2. G. Kościelisko 184 pkt
Chłopcy 1998
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Ur.
|
Szkoła
|
Klub
|
11.02
|
19.02
|
Razem
|
1.
|
Kwaśniowski Mariusz
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
50
|
50
|
100
|
2.
|
Skupień Andrzej
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
45
|
45
|
90
|
3.ex
|
Gaździak Kacper
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
40
|
42
|
82
|
3.ex
|
Bachleda Łukasz
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
42
|
40
|
82
|
5.
|
Duda Bartłomiej
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
38
|
38
|
76
|
6.
|
Zieliński Krzysztof
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
36
|
36
|
72
|
7.
|
Szyszka Piotr
|
98
|
GMS Zakopane
|
|
34
|
34
|
68
|
8.
|
Trybuła Bartłomiej
|
98
|
G. Bukowina Tatrzańska
|
|
32
|
32
|
64
|
9.
|
Karp Jerzy
|
98
|
G. STO Zakopane
|
|
30
|
--
|
30
|
- GMS Zakopane 430 pkt
- G. Bukowina Tatrzańska 64 pkt
- G. STO Zakopane 30 pkt
XXXVII Szkolna Liga Sportów Zimowych – Biegi narciarskie 2014 r
Wyniki drużynowe:
Szkoły Podstawowe:
1. SP Kościelisko 1.354 pkt
2. SP Gliczarów Górny 791 pkt
3. SP – 2 Zakopane 444 pkt
4. SP – 1 Stare Bystre 390 pkt
5. SP Poronin 286 pkt
6. SP – 2 Biały Dunajec 249 pkt
Gimnazja :
1. GMS Zakopane 961 pkt
2. G. Kościelisko 713 pkt
3. G. Gliczarów Górny 425 pkt
4. G. Stare Bystre 267 pkt
5. G - 1 Biały Dunajec 100 pkt
6. G. STO Zakopane 98 pkt