W 15 kolejce drugą porażkę odbniósł lider grupy wschodniej Spisz Krempachy ale zapas pkt pozwiolił mu dalej pozostać na 1 miejscu tabeli. W grupie zachodniej lider Tabeli - Podhale pokonało 1 Janosika i po pierwszej połowie przerwano mecz z powodu zdekompletowania drużyny z Sieniawy W tej grupie jeszcze na uwagę zasługuje wysoka bo 7-0 wygrana Lepietnicy nad Koroną .
KLASA B – WSCHÓD-
KS Łapsze Niżne – Biali Biały Dunajec 3-2 (3-2)
1-0 4'Brzyzek M. 1-1 9' Bzdyk 1-2 17' Franosz 2-2 43' Pigula (sam.) 3-2?45+4'
Łęgi Nowa Biała – Hetman Leśnica 0-0
Murań Jurgów – Gorc Ochotnica 2-3 (0-0)
Błyskawica Kacwin – Sokolica Krościenko 3-4 (2-2)
Spisz Krempachy – ZOR Frydman 1-2 (0-1) /zdjęcia pod artykułem...
Trzy Korony Sromowce Niżne – Zapora Kluszkowce 1-2 (0-2)
Tabela
LP |
DRUŻYNA |
M |
Pkt |
BRAMKI |
1 |
Spisz Krempachy |
15 |
34 |
56-21 |
2 |
KS Łapsze |
15 |
31 |
44-25 |
3 |
Gorc Ochotnica |
15 |
30 |
41-23 |
4 |
Łęgi Nowa Biała |
15 |
25 |
44-28 |
5 |
Biali Biały Dunajec |
15 |
25 |
36-34 |
6 |
Sokolica Krościenko |
15 |
24 |
35-34 |
7 |
Hetman Leśnica |
15 |
18 |
27-31 |
8 |
Zapora Kluszkowce |
15 |
18 |
34-59 |
9 |
ZOR Frydman |
15 |
16 |
36-38 |
10 |
Trzy Korony Sromowce |
15 |
15 |
28-33 |
11 |
Murań Jurgów |
15 |
11 |
24-46 |
12 |
Błyskawica Kacwin |
15 |
8 |
35-69 |
Kolejka 16 - 4 maja
Biali Biały Dunajec - Trzy Korony Sromowce Niżne 4 maja, 14:00
Zapora Kluszkowce - Spisz Krempachy 4 maja, 17:00
ZOR Frydman - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4 maja, 14:00
Błyskawica Kacwin - Murań Jurgów 4 maja, 17:00
Gorc Ochotnica - Łęgi Nowa Biała 4 maja, 14:00
Hetman Leśnica - Krokus 2000 Łapsze Niżne 4 maja, 11:00
KLASA B – ZACHÓD-
Skałka Rogoźnik / Stare Bystre – Delta Pieniążkowice 1-3 (1-2) /mecz rozegrany 21 kwietnia 2014r
KS Chabówka – Czarni Czarny Dunajec 1-0 (0-0)
Lepietnica Klikuszowa / Obidowa – Korona Piekielnik 7-0 (3-0)
NKP Podhale Nowy Targ – Janosik Sieniawa 5-1 /mecz przerwano po pierwszej połowie spotkania z powodu zdekompletowania drużyny z Sieniawy
Skawianin Skawa – Wierchy Lasek 5-2 (2-1)
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Unia Naprawa 3-0 (0-0)
Tabela
LP |
DRUŻYNA |
M |
Pkt |
BRAMKI |
1 |
NKP II Podhale |
15 |
33 |
46-22 |
2 |
Szarotka Rokiciny |
15 |
31 |
36-14 |
3 |
Lepietnica Klikuszowa |
15 |
30 |
44-24 |
4 |
Napravia Naprawa |
15 |
29 |
41-29 |
5 |
Delta Pieniążkowice |
15 |
27 |
36-24 |
6 |
Skałka Rogoźnik |
15 |
22 |
33-30 |
7 |
Korona Piekielnik |
15 |
19 |
24-35 |
8 |
KS Chabówka |
15 |
17 |
27-35 |
9 |
Wierchy Lasek |
15 |
15 |
28-45 |
10 |
Janosik Sieniawa |
15 |
13 |
30-50 |
11 |
Skawianin Skawa |
15 |
11 |
22-39 |
12 |
Czarni Czarny Dunajec |
15 |
9 |
25-44 |
Kolejka 16 - 4 maja
Podhale II Nowy Targ - Delta Pieniążkowice 4 maja, 17:00
Czarni Czarny Dunajec - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4 maja, 17:00
Napravia Naprawa - Skawianin Skawa 4 maja, 14:00
Wierchy Lasek - Skałka Rogoźnik 4 maja, 17:00
Janosik Sieniawa - Lepietnica Klikuszowa 4 maja, 11:00
Korona Piekielnik - KS Chabówka 4 maja, 14:00