Po rozegraniu 17 kolejki w tabelach niewielkie zmiany. W grupie wschodniej spadek odnotowali Biali, którzy po porażce z Hetmanem spadli z 4 na 6 miejsce, Spadek w tej grupie odnotował również ZOR Frydman.
W grupie zachodniej Czarni pokonali Koronę i przesunęli sie o 2 oczka w górę
Grupa wschodnia
17 kolejka 11 maja 2014
HETMAN Groń/Leśnica – BIALI Biały Dunajec 4-2 (2-1)
Fatalnie zakończył się dla nas mecz z Hetmanem Groń/Leśnica na boisku w Gronkowie. Ulegliśmy 4-2 (2-1) i spadliśmy z 4 na 6 miejsce w tabeli.
Kolejka 17 - 11 maja
Hetman Leśnica - Biali Biały Dunajec 4-2 w Gronkowie
Bramki Białych zdobyli Ryszard Pietrzak i Wojciech Franosz.
Hetman: M.Budz, Ł.Mroszczek, M.Otręba, D.Rychtarczyk, M.Bakos, A.Sądelski, T.Gał, A.Szczygieł, P.Gil, K.Rychtarczyk, J.Waliczek,
Biali:W.Skupień - W.Franosz, S.Czerwiński, K.Sowa (46' M.Gąsienica), A.Wysocki - J.Bobak, M.Karpiel, K.Bzdyk, M.Pawlikowski (65' M.Leks), D.Skupień, R.Pietrzak (65' G.Leks)
Gorc Ochotnica - Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-1
Łęgi Nowa Biała - Błyskawica Kacwin 5-0
Murań Jurgów - ZOR Frydman 2-2
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Zapora Kluszkowce 4-0
Spisz Krempachy - Trzy Korony Sromowce Niżne 5-2
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Spisz Krempachy |
17 |
40 |
13 |
1 |
3 |
65-25 |
2. |
Krokus 2000 Łapsze Niżne |
17 |
35 |
10 |
5 |
2 |
50-27 |
3. |
Gorc Ochotnica |
17 |
34 |
10 |
4 |
3 |
44-24 |
4. |
Łęgi Nowa Biała |
17 |
28 |
8 |
4 |
5 |
49-30 |
5. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
17 |
27 |
8 |
3 |
6 |
42-37 |
6. |
Biali Biały Dunajec |
17 |
26 |
8 |
2 |
7 |
39-39 |
7. |
Hetman Leśnica |
17 |
21 |
6 |
3 |
8 |
32-40 |
8. |
ZOR Frydman |
17 |
20 |
5 |
5 |
7 |
41-42 |
9. |
Zapora Kluszkowce |
17 |
18 |
6 |
0 |
11 |
36-67 |
10. |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
17 |
16 |
4 |
4 |
9 |
31-39 |
11. |
Murań Jurgów |
17 |
15 |
4 |
3 |
10 |
31-48 |
12. |
Błyskawica Kacwin |
17 |
8 |
2 |
2 |
13 |
35-77 |
Kolejka 18 - 18 maja
Biali Biały Dunajec - Spisz Krempachy 18 maja, 17:30
Trzy Korony Sromowce Niżne - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 18 maja, 11:30
Zapora Kluszkowce - Murań Jurgów 18 maja, 14:30
ZOR Frydman - Łęgi Nowa Biała 18 maja, 14:30
Błyskawica Kacwin - Krokus 2000 Łapsze Niżne 18 maja, 17:30
Gorc Ochotnica - Hetman Leśnica 18 maja, 14:30
Grupa Zachodnia
Kolejka 17 - 11 maja
Korona Piekielnik - Czarni Czarny Dunajec 0-5
KS Chabówka - Janosik Sieniawa 1-1
Lepietnica Klikuszowa - Delta Pieniążkowice 4-0
Podhale II Nowy Targ - Wierchy Lasek 0-0
Skałka Rogoźnik - Napravia Naprawa 11 maj 2-0
w Krauszowie
Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-0
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Podhale II Nowy Targ |
17 |
37 |
12 |
1 |
4 |
49-23 |
2. |
Lepietnica Klikuszowa |
17 |
36 |
11 |
3 |
3 |
52-25 |
3. |
Napravia Naprawa |
17 |
32 |
10 |
2 |
5 |
46-32 |
4. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
17 |
31 |
9 |
4 |
4 |
34-17 |
5. |
Delta Pieniążkowice |
17 |
27 |
8 |
3 |
6 |
37-31 |
6. |
Skałka Rogoźnik |
17 |
26 |
7 |
5 |
5 |
38-33 |
7. |
Korona Piekielnik |
17 |
22 |
7 |
1 |
9 |
30-39 |
8. |
Wierchy Lasek |
17 |
20 |
5 |
5 |
7 |
33-41 |
9. |
Czarni Czarny Dunajec |
17 |
15 |
4 |
3 |
10 |
32-45 |
10. |
KS Chabówka |
17 |
15 |
4 |
3 |
10 |
22-44 |
11. |
Janosik Sieniawa |
17 |
14 |
4 |
2 |
11 |
32-55 |
12. |
Skawianin Skawa |
17 |
14 |
4 |
2 |
11 |
24-44 |
Kolejka 18 - 18 maja
Podhale II Nowy Targ - Napravia Naprawa 18 maja, 14:30
Czarni Czarny Dunajec - Skawianin Skawa 18 maja, 14:30
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Skałka Rogoźnik 18 maja, 14:30
Wierchy Lasek - Lepietnica Klikuszowa 18 maja, 11:30
Delta Pieniążkowice - KS Chabówka 18 maja, 11:30
w Czarnym Dunajcu
Janosik Sieniawa - Korona Piekielnik 18 maja, 14:30