Blisko 800 dziewcząt i chłopców ze szkół podstwowych, gimnazjów i szkół średnich wystartowało we wtorek na Dolnej Równi Krupowej w indywidualnych biegach przełajowych. Zawody organizowane przez MOSIR Zakopane zaliczane są do punktacji rywalizacji szkół w ramach dni sportu szkolnego.
Wyniki:
|
GIMNAZJA - |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.05.2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Gąs. Mracielnik Hanna |
99 |
GMS |
2:51,0 |
31 |
2 |
Karciarz Patrycja |
00 |
Gim nr 1 Biały Dunajec |
2:52,2 |
29 |
3 |
Łuszczek Małgorzata |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
3:01,7 |
28 |
4 |
Blachar Luiza |
00 |
Gim ZSO |
3:02,8 |
27 |
5 |
Ciszek Maria |
00 |
Gim nr 2 |
3:04,5 |
26 |
6 |
Tomaszewska Natalia |
98 |
GMS |
3:05,9 |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Staszel Wojciech |
99 |
Gim Kościelisko |
4:28,2 |
31 |
2 |
Szyszka Piotr |
98 |
GMS |
4:34,6 |
29 |
3 |
Bachleda Łukasz |
98 |
GMS |
4:38,3 |
28 |
4 |
Chyc Paweł |
98 |
GMS |
4:42,4 |
27 |
5 |
Janicki Artur |
98 |
GMS |
4:52,1 |
26 |
6 |
Staszel Mateusz |
98 |
ZS GiSP Dzianisz |
4:52,8 |
25 |
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - WYNIKI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Dziadoń Barbara |
96 |
ZSO |
6:12,7 |
31 |
2 |
Gał Beata |
96 |
ZSZ nr 1 |
6:16,8 |
29 |
3 |
Stokłosa Agnieszka |
97 |
ZSO |
6:19,5 |
28 |
4 |
Gawlak Socka Monika |
96 |
ZSZ nr 1 |
6:23,4 |
27 |
5 |
Rokosz Alicja |
96 |
ZSO |
6:24,2 |
26 |
6 |
Zimna Joanna |
97 |
ZSO |
6:25,9 |
25 |
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Żukowski Wiesław |
97 |
ZSO |
5:15,9 |
31 |
2 |
Pawlikowski Grzegorz |
96 |
ZSZ nr 1 |
5:24,5 |
29 |
3 |
Wkasmundzki Jerzy |
|
ZSHT |
5:26,0 |
28 |
4 |
Bogdał Sebastian |
96 |
ZSB |
5:33,5 |
27 |
5 |
Pytel Michał |
95 |
ZSZ nr 1 |
5:40,9 |
26 |
6 |
Wójt Marcin |
97 |
ZSB |
5:42,4 |
25 |
Pełne wyniki w formacie excela tutaj!!
|