W 6 kolejce lider tabeli Wiatr Ludźmierz potwierdził swoją dominację i wygrał z Lubaniem Tylmanową 4-1 Orkan Raba Wyżna uległ Granitowi, i spadł na 4 lokatę. Wierchy natomiast po wygranej z Bystrym przesuneły się o jedno oczko na pozycje wicelidera. Trzecie miejsce zajmuje Granit. Spadek odnotowali jeszcze Skalni Zaskale.
Kolejka 6 - 6-7 września
Orkan Raba Wyżna – Granit Czarna Góra 1-2 (1-1)
Bramki 1-0 Rapta 42' k, 1-1 Budz 43', 1-2 Milon 89'
Orkan: K. Szklarz – Kadzik-46' Michał Czyszczoń, Rapta, Piotr Filipek, Lenart -82' Świder, Gromczak, Teper, Skawski, Pieczara -46' Pluta, Kasiniak -65' H. Bochnak, Patrick Filipek.
Granit: P. Gogola – J. Milon, P. Sarna, K. Kiernoziak, K. Sarna, M. Sarna, Z. Milon -55' Geneja, Sz. Kiernoziak, Pawlica, Budz, Wojtanek -78' T. Lichacz
****
Wiatr Ludźmierz – Lubań Tylmanowa 4-1 (1-0)
Bramki: 1-0 Basisty 18', 1-1 Krupa 59', 2-1 samobójcza 61', 3-1 Bibro 78', 4-1 Basisty 84' , 5-1 G. Handzel 88',
Wiatr: Byrnas – Zubek, G. Handzel, Luberda -86' R. Joniak, Mikoś, Grzęda, Targosz- 86' Czaja, Karwaczka, Strama, Basisty, M. Jonaik -60' Bibro.
Lubań: H. Gołdyn – Kasprzak, M. Kwit, P. Kwit, Michał Noworolnik -68' R. Kozielec, J. Kozielec, Marcin Udziela, Kołodziej, F. Noworolnik -46' G. Gołdyn, Talarczyk, Krupa.
***
Babia Góra Lipnica Wielka – Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-0 (2-0)
Bramki: 1-0 T. Lach 29', 2-0 Lach 36 ', 3-0 Lach 82', 4-0 Wontorczyk 84'
Babia Góra: Ignaciak – G. Skoczyk, Kulawiak, Wontorczyk, Dziadoń, Pawlak, Kudzia -77' K. Kucek, G. Dyrda, Lichosyt, Piotr Lach -65' S. Skoczyk, T. Lach.
Zawrat: Turza – Kuchta, Kalata, M. Stasik, Bobak, Majerczyk, Chowaniec, Rzadkosz, Denić -80' Budz, Janczy-83' Papież J. Stasik.
****
Wierchy Rabka – Bystry Nowe Bystre 5-1 (3-0)
Bramki: 1-0 Gacek 18', 2-0 Sularz 19', 3-0 Sumara 30' , 4-0 D. Świder 50' , 5-0 Sularz 88', 5-1 Potrząsaj 90'
Wierchy: Potaczek – Traczyk, Majerski, Wróbel, A. Dziechciowski, Wietrzyk -85' P. Zając, Sumara, Białoński -62' Szklarz, D. Świder, Ł. Sularz, Gacek - 56' G. Dziechciowski.
Bystry: Pałka – W. Staszel, Fudala-54' Molek, Walus, T. Staszel, Z. Staszel, Bobak, Potrząsaj, W. Jarosz, Tylka, Łukaszczyk.
*****
Podhale II Nowy Targ – Skalni Zaskale 3-1 (3-1)
Bramki: 1-0 Ślusarek 16' k, 1-1 Król 19' , 2-1 Ślusarek 36' k, 3:1 Grzybek 38'
Podhale II: Bujak – Karpiel, Sawicki, M. Mastalski -65' Sewielski, Augustyn, A. Hajnos, Leśniakiewicz -46' Sulka, Pucharski -46 ' Wąsik, Ślusarek, Grzybek -46' Pękala.
Skalni: Chrobak – B. Stanek I, S. Walkosz, Łęczycki-72' Bukowski, Rzepka, Strama, Czajkowski-80' Stachoń, M. Walkosz, Walasik -57' P. Gacek, Król, N. Gacek.
****
Gorc Ochotnica – Jordan Jordanów 3-5 (2-2)
Bramki : 0-1 Romaniak 2' ,0-2 Wójtowicz 21',1-2 Polak 23',2-2 Polak 40',2-3 Romaniak 47',3-3 Polak 65' k,3-4 Romaniak 70 ',3-5 Ryś 82'
Gorc: Janiarczyk – Ziemianek, Faron -52' J. Jurkowski, K. Jurkowski, Brusiński, J. Giemzik, Bożyk, Chrobak -56' Hasior, Tokarczyk, Wiatr, Polak.
Jordan: Piosek – Kołodziejczyk, Sroka, F. Tyrpa, G. Tyrpa, Wójtowicz, Wróbel, Hodana -55' Kulak, Sewioło, Romaniak, Ryś -88' Dudek
***
.
Krokus 2000 Łapsze Niżne -Lepietnica Klikuszowa 2-7 (1-4)
Bramki: 1-0 J. Bogaczyk 11',1-1 K. Chorążak 16',1-2 K. Chorążak 29' k,1-3 M. Gał 39',1-4 M. Gał 42 ',1-5 D. Antolak 57',1-6 M. Gał 60',1-7 Bryja 75 ',2-7 Kapołka 80',
Łapsze Niżne: Kałafut – Fąk, M. Bogaczyk -46' Topór, Chmiel, Timek -40' Nowak, Pacyga, Kapołka, Szewczyk, J. Bogaczyk -71' Sowa, Jandura, Stanek.
Lepietnica: Jaróg – M. Gał, B. Gał -46' Bryja, Józefczak, J. Chudoba -51' Sołtys, T. Matuszek -46' D. Chudoba, Budziak -46- P. Matuszak, K. Chorążak, Nosalik, Opyrchał, D. Antolak.
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wiatr Ludźmierz |
6 |
18 |
6 |
0 |
0 |
24-8 |
2. |
Wierchy Rabka Zdrój |
6 |
15 |
5 |
0 |
1 |
17-8 |
3. |
Granit Czarna Góra |
6 |
14 |
4 |
2 |
0 |
13-5 |
4. |
Orkan Raba Wyżna |
6 |
13 |
4 |
1 |
1 |
22-8 |
5. |
Lepietnica Klikuszowa |
6 |
12 |
4 |
0 |
2 |
27-15 |
6. |
Jordan Jordanów |
6 |
9 |
3 |
0 |
3 |
19-12 |
7. |
Podhale II Nowy Targ |
6 |
9 |
3 |
0 |
3 |
12-13 |
8. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
17-17 |
9. |
Bystry Nowe Bystre |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
7-15 |
10. |
Lubań Tylmanowa |
6 |
4 |
1 |
1 |
4 |
6-15 |
11. |
Gorc Ochotnica |
6 |
4 |
1 |
1 |
4 |
12-21 |
12. |
Skalni Zaskale |
6 |
4 |
1 |
1 |
4 |
7-14 |
13. |
Krokus 2000 Łapsze Niżne |
6 |
3 |
1 |
0 |
5 |
9-24 |
14. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
6 |
3 |
1 |
0 |
5 |
8-25 |
Kolejka 7 - 13-14 września
Lepietnica Klikuszowa - Orkan Raba Wyżna
Jordan Jordanów - Krokus 2000 Łapsze Niżne
Skalni Zaskale - Gorc Ochotnica
Bystry Nowe Bystre - Podhale II Nowy Targ
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa - Babia Góra Lipnica Wielka
Granit Czarna Góra - Wiatr Ludźmierz