Jesienna runda powoli dobiega końca i przyszłotygodniowa kolejka rozstrzygnie ostatecznie kto zostanie mistrzem jesieni. W grupie zachodniej liderem jest zespół Zawratu z 30 pkt ale viceliderem jest Dunajec Ostrowsko z 27 pkt, w grupie zachodniej na czele tabeli znajdują się Czarni Czarny Dunajec oraz Szarotka Rokiciny. Obydwie drużyny mają po 24 pkt i taki sam stosunek bramek. Awans odnotowały tylko zespoły Łęgów i Napravii
Grupa wschodnia
Kolejka 10 - 18 października
Biali Biały Dunajec - Dunajec Ostrowsko 1-3
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Gorc Ochotnica 3-0
Zapora Kluszkowce - Gronik Gronków 1-1
Trzy Korony Sromowce Niżne - Hetman Leśnica 3-1
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Łęgi Nowa Biała 0-3
Skałki Trybsz - Podgórki Krauszów 3-5
Tabela:\
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
10 |
30 |
10 |
0 |
0 |
47-3 |
2. |
Dunajec Ostrowsko |
10 |
27 |
9 |
0 |
1 |
34-12 |
3. |
Podgórki Krauszów |
10 |
20 |
6 |
2 |
2 |
36-24 |
4. |
Łęgi Nowa Biała |
10 |
15 |
5 |
0 |
5 |
26-20 |
5. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
10 |
14 |
4 |
2 |
4 |
16-21 |
6. |
Biali Biały Dunajec |
10 |
13 |
3 |
4 |
3 |
19-24 |
7. |
Zapora Kluszkowce |
10 |
12 |
3 |
3 |
4 |
15-18 |
8. |
Skałki Trybsz |
10 |
11 |
3 |
2 |
5 |
19-30 |
9. |
Gorc Ochotnica |
10 |
11 |
3 |
2 |
5 |
22-23 |
10. |
Hetman Leśnica |
10 |
8 |
2 |
2 |
6 |
13-24 |
11. |
Gronik Gronków |
10 |
6 |
1 |
3 |
6 |
12-23 |
12. |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
10 |
3 |
1 |
0 |
9 |
14-46 |
Kolejka 11 - 25 października
Podgórki Krauszów - Biali Biały Dunajec 25 października, 12:00
Łęgi Nowa Biała - Skałki Trybsz 25 października, 15:00
Hetman Leśnica - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 25 października, 12:00
Gronik Gronków - Trzy Korony Sromowce Niżne 25 października, 15:00
Gorc Ochotnica - Zapora Kluszkowce 25 października, 15:00
Dunajec Ostrowsko - Zawrat Bukowina Tatrzańska 25 października, 11:00
Grupa zachodnia
Kolejka 10 - 18 października
Pauza: Czarni Czarny Dunajec.
Wierchy Lasek - Delta Pieniążkowice 2-3
Napravia Naprawa - Grom Morawczyna 2-1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa 4-1
Skawianin Skawa - Korona Piekielnik 6-1
Luboń Skomielna Biała - KS Chabówka 2-6
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
35-8 |
2. |
Czarni Czarny Dunajec |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
35-8 |
3. |
KS Chabówka |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
35-25 |
4. |
Delta Pieniążkowice |
9 |
16 |
5 |
1 |
3 |
23-15 |
5. |
Skawianin Skawa |
9 |
13 |
4 |
1 |
4 |
20-16 |
6. |
Napravia Naprawa |
9 |
13 |
4 |
1 |
4 |
13-17 |
7. |
Korona Piekielnik |
9 |
12 |
4 |
0 |
5 |
17-24 |
8. |
Janosik Sieniawa |
9 |
12 |
4 |
0 |
5 |
21-28 |
9. |
Grom Morawczyna |
9 |
10 |
3 |
1 |
5 |
17-25 |
10. |
Luboń Skomielna Biała |
9 |
3 |
1 |
0 |
8 |
10-41 |
11. |
Wierchy Lasek |
9 |
1 |
0 |
1 |
8 |
10-29 |
Bystry Nowe Bystre wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek. |
|
|
Kolejka 11 - 25 października
Pauza: KS Chabówka.
Korona Piekielnik - Luboń Skomielna Biała 25 października, 14:00
Janosik Sieniawa - Skawianin Skawa 25 października, 11:00
Grom Morawczyna - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 25 października, 15:00
Delta Pieniążkowice - Napravia Naprawa 25 października, 12:00
Czarni Czarny Dunajec - Wierchy Lasek 25 października, 15:00