11 kolejka Podhalańskiej B klasy zakończyła rundę jesienną . Zawrat Bukowina Tatrzańska w grupie wschodniej i Szarotka Rokiciny oraz Czarni Czarny Dunajec w grupie zachodniej zakończyli tę fazę rozgrywek na pozycji liderów.
Grupa wschodnia
Kolejka 11 - 25 października
Podgórki Krauszów - Biali Biały Dunajec 7-3
Łęgi Nowa Biała - Skałki Trybsz 4-2
Hetman Leśnica - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-2
Gronik Gronków - Trzy Korony Sromowce Niżne 5-2
Gorc Ochotnica - Zapora Kluszkowce 3-1
Dunajec Ostrowsko - Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-2
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
11 |
31 |
10 |
1 |
0 |
49-5 |
2. |
Dunajec Ostrowsko |
11 |
28 |
9 |
1 |
1 |
36-14 |
3. |
Podgórki Krauszów |
11 |
23 |
7 |
2 |
2 |
43-27 |
4. |
Łęgi Nowa Biała |
11 |
18 |
6 |
0 |
5 |
30-22 |
5. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
11 |
15 |
4 |
3 |
4 |
18-23 |
6. |
Gorc Ochotnica |
11 |
14 |
4 |
2 |
5 |
25-24 |
7. |
Biali Biały Dunajec |
11 |
13 |
3 |
4 |
4 |
22-31 |
8. |
Zapora Kluszkowce |
11 |
12 |
3 |
3 |
5 |
16-21 |
9. |
Skałki Trybsz |
11 |
11 |
3 |
2 |
6 |
21-34 |
10. |
Hetman Leśnica |
11 |
9 |
2 |
3 |
6 |
15-26 |
11. |
Gronik Gronków |
11 |
9 |
2 |
3 |
6 |
12-25 |
12. |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
11 |
3 |
1 |
0 |
10 |
16-51 |
Grupa zachodnia
Kolejka 11 - 25 października
Pauza: KS Chabówka.
Korona Piekielnik - Luboń Skomielna Biała 3-1
Janosik Sieniawa - Skawianin Skawa 1-2
Grom Morawczyna - Szarotka Rokiciny Podhlańskie 1-5
Delta Pieniążkowice - Napravia Naprawa 3-0
Czarni Czarny Dunajec - Wierchy Lasek 7-0
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
10 |
27 |
9 |
0 |
1 |
40-9 |
2. |
Czarni Czarny Dunajec |
10 |
27 |
9 |
0 |
1 |
42-8 |
3. |
KS Chabówka |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
35-25 |
4. |
Delta Pieniążkowice |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
26-15 |
5. |
Skawianin Skawa |
10 |
16 |
5 |
1 |
4 |
22-17 |
6. |
Korona Piekielnik |
10 |
15 |
5 |
0 |
5 |
20-25 |
7. |
Napravia Naprawa |
10 |
13 |
4 |
1 |
5 |
13-20 |
8. |
Janosik Sieniawa |
10 |
12 |
4 |
0 |
6 |
22-30 |
9. |
Grom Morawczyna |
10 |
10 |
3 |
1 |
6 |
18-30 |
10. |
Luboń Skomielna Biała |
10 |
3 |
1 |
0 |
9 |
11-44 |
11. |
Wierchy Lasek |
10 |
1 |
0 |
1 |
9 |
10-36 |