W 24 kolejce zwycięstwo odnotowali piłkarze Lubania Maniów, którzy 1-0 pokonali Skalnika. Remis w swoich spotkaniach odnieśli zawodnicy LKS Szaflary oraz Watry Białki Tatrzańskiej. Niestety KS Zakopane nie sprostał znacznie lepiej notowanemu Tymbarkowi, któremu uległ 1-2
Kolejka 24 - 7-8 maja
LKS Szaflary - Tuchovia Tuchów 3-3 (0-0)
Bramki: 1-0 F. Kamiński 49' 2-0 R. Antolak 57', 3-0 Stańczak 70', 3-1 Benek 71', 3-2 Świątek 81', 3-3' Świątek 90'
Szaflary: Zuk – Stańczak, Kantor, Strama, Bierówka – R. Antolak -71' Bielański, F. Kamiński -85' Gałdyn ,D. Antolak, Jarząbek, Gogolak – Dudzik-79' Zubek.
Tuchovia: Benek – Baran, Dziża, Niewola, Rąpała – Różycki, Barwacz, Maurycy, Odroniec, Świątek – Stec.
KS Zakopane - KS Tymbark 1-2 (0-2)
Bramki: 0-1 Krywoborodenko 28', 0-2 Krywoborodenko 41', 1-2 Król 90'.
Zakopane: Dziedzic – Gubała, Murzyn, Król, Floryn, Kuz -75' Gaura, Drabik, Leniewicz -71' Bibro, Mikoś, Czubernat -46' Sawina, Kurnyta -71' Pawlik.
Tymbark: Zawada – Łysek, Olejarz, Boczoń, Mrózek, Porębski, Czyrnek, Bułat, Urbański, Kordeczko -62' Tatara, Krywoborodenko.
Lubań Maniowy – Skalnik Kamionka Wielka 1-0 (1-0)
Bramka: 1-0 Kołodziej 22'.
Lubań: Świerad – Młynarczyk, D. Firek, Górecki, Migacz – M. Firek -58' Gołdyn, J. Nowak, Kołodziej, S. Kurnyta, Jandura -86' Ziemianek – Basisty.
Skalnik: Kantor - Hasior, Kulpa, Dyląg, Skrzypiec – Żarnowski, Kołboń, S. Nowak, Bajdel – Chochla, S. Nowak
Watra Białka Tatrzańska – GKS Drwinia 1-1 (1-0)
Bramki: 1-0 Bartos 45 z karnego, 1-1 Rachwalski 87.
Watra: Majerczyk – Kuchta, Łojek, Bartos, Kowalczyk – Zagata, Kosturko, Kalita-88' Rabiański, Petrus -82' G. Bochnak, Stopka -69' Lichacz – Ł. Remiasz -90' T. Remiasz.
Drwinia: Przybyś – Tomala, Kular -65' Jastrzębski, Rachwalski, Bajda – Kaczmarczyk, Śliwa -59' Kudelski, Czajkowski, Rynduch – Nwachwukwu, Stachurski -74' Madej.
W innych meczach 24 kolejki
Bocheński KS - Ciężkowianka Ciężkowice 5-0
MLKS Żabno - Barciczanka Barcice 1-2
Sokół Borzęcin Górny - Glinik Gorlice 4-2
Sandecja II Nowy Sącz - Poprad Rytro 5-2
Tabela
LP |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Lubań Maniowy |
23 |
49 |
15 |
4 |
4 |
47-22 |
2. |
Bocheński KS |
24 |
48 |
15 |
3 |
6 |
60-39 |
3. |
Barciczanka Barcice |
24 |
44 |
13 |
5 |
6 |
55-30 |
4. |
Watra Białka Tatrzańska |
24 |
37 |
10 |
7 |
7 |
32-23 |
5. |
Skalnik Kamionka Wielka |
24 |
37 |
11 |
4 |
9 |
38-31 |
6. |
Sokół Borzęcin Górny |
24 |
37 |
11 |
4 |
9 |
45-38 |
7. |
Glinik Gorlice |
23 |
36 |
11 |
3 |
9 |
47-39 |
8. |
Poprad Rytro |
24 |
34 |
10 |
4 |
10 |
46-47 |
9. |
Tuchovia Tuchów |
24 |
33 |
9 |
6 |
9 |
48-45 |
10. |
KS Tymbark |
24 |
33 |
10 |
3 |
11 |
34-45 |
11. |
GKS Drwinia |
24 |
31 |
8 |
7 |
9 |
35-35 |
12. |
Sandecja II Nowy Sącz |
23 |
31 |
8 |
7 |
8 |
45-48 |
13. |
MLKS Żabno |
24 |
25 |
7 |
4 |
13 |
34-48 |
14. |
LKS Szaflary |
23 |
24 |
7 |
3 |
13 |
40-59 |
15. |
KS Zakopane |
22 |
20 |
6 |
2 |
14 |
22-40 |
16. |
Ciężkowianka Ciężkowice |
24 |
13 |
3 |
4 |
17 |
24-63 |
Kolejka 25 - 14-15 maja
Bocheński KS - Sandecja II Nowy Sącz 15 maja, 18:00
Poprad Rytro - Sokół Borzęcin Górny 15 maja, 16:00
Glinik Gorlice - MLKS Żabno 14 maja, 17:00
Barciczanka Barcice - Watra Białka Tatrzańska 14 maja, 15:00
GKS Drwinia - Lubań Maniowy 14 maja, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka - KS Zakopane 15 maja, 17:00
KS Tymbark - Tuchovia Tuchów 14 maja, 17:00
LKS Szaflary - Ciężkowianka Ciężkowice 14 maja, 17:00