START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Nowotarska Liga Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane









KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Open Z-ne
10 11 i 12 kolejka XV Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej Open
 dodano: 20 Lutego 2017    (źródło: J.Szczepaniak)

  Po rozegraniu 12 kolejki na czele tabeli bezapelacyjnie znajdują się Harpagany,  Drużyna po rozegraniu 11 spotkań ma w dorobki 31 pkt. 4 pkt mniej mają Kumple a  Zawrat  zajmujący 3 lokatę zgromadził 26 pkt.


 
 
 
Kolejka X 
ZKP vs Biali 6:0 (2:0)
ZKP: Marek Deskiewicz 2, Jakub Berbeka 2, Ryszard Pietrzak, Konrad Bukowski


Brutal Olcza vs Old School 4:7 (3:3)
Olcza: Marcin Milan 3, Marcin Wójt
Old School: Dariusz Szlamczyk 4, Jan Żur, Staszek Piekarczyk, Sebastian Knesz
 
Gumisie vs Galacticos 5:5 (3:4)
Gumisie: Dawid Rzadkosz 3, Łukasz Polak 2
Galacticos: Artur Kwiecień, Bartosz Gąsienica-Laskowy, Bartosz Gąsienica Walczak, Mateusz Pitoń
 
Harpagany vs Kumple 4:3 (3:1)
Harpagany: Mateusz Piekarczyk 2, Mateusz Sawina, samobójcza
Kumple: Robert Frasunek 2, Bartosz Murzyn
 
Yogi Team vs Zawrat 6:7 (5:1)
Yogi: Krzysztof Mrugała 2, Andrzej Stopka 2, Marcin Grela 2
Zawrat: Łukasz Rzadkosz 5, Maciej Stasik, samobójcza


Sokoły vs Ski Doo Team 4:9 (0:6)
Sokoły: Łukasz Kaspruś 2, Krzysiek Marusarz, Paweł Stanuch
Ski Doo: Jakub Karpiel 4, Józef Kubiniec 2, Olgierd Pająk, Robert Budz, Michał Pawlikowski
 
 
 
XI KOLEJKA
 
GALACTICOS vs SOKOŁY 3:13 (0:8)
GALACTICOS:WOJCIECH STASZEL,MATEUSZ CHORĄŻKI, SAMOBÓJCZA(MARUSARZ)
SOKOŁY: PAWEŁ STANUCH,ŁUKASZ KASPRUŚ 6,MAREK ZAGATA 2,KRZYSZTOF MARUSARZ 3
 
ZAWRAT vs ZKP 7:6 (4:3)
ZAWRAT: MACIEJ STASIK,JAKUB GUTT,ŁUKASZ RZADKOSZ 4,KAROL CHOWANIEC
ZKP:JAKUB BERBEKA,JAKUB FAFROWICZ,KONRAD BUKOWSKI,RYSZARD PIETRZAK 2,MARCIN PAŁKA


BIALI vs SMOŁKI I PRZYJACIELE 0-3 WALKOWER
 
OLD SCHOOL vs GUMISIE 9:7(2:2)
ODL SCHOOL:DARIUSZ SZLAMCZYK 5,TOMASZ PALUCH,BARTŁOMIEJ KURNYTA 3
GUMISIE: MACIEJ CZERNIK,TOMASZ POLAK,MICHAŁ FRYZOWICZ,JAKUB ŁOJAS 2,DAWI RZADKOSZ,STANISŁAW STASZEL
 
SKI DOO TEAM vs HARPGANY 2:5 (2:2)
SKI DOO TEAM:MATEUSZ SKIEPKO,JAKUB KARPIEL
HARPAGANY: ŁUKASZ PIEKARCZYK,MATEUSZ STASIK 2,MATEUSZ SAWINA,PAWEŁ CHOWANIEC
 
 
XII KOLEJKA 


SOKOŁY vs OLD SCHOOL 5-4 (3:2)
SOKOŁY:Krzysztof Marusarz 2,Klemens Walczak 3
OLD SCHOOL: Stranisław Piekarczyk 2,Dariusz Szlamczyk, Bartek Kurnyta
 
SMOŁKI I PRZYJACIELE VS ZAWRAT 5-12 (2:8)
SMOŁKI: Andrzej sowa 2, Wojtek Jakubiak 2,Grzegorz Piątek
ZAWRAT: Michał Gutt,Jakub Gutt 5, Adam Mrowca 2,Łukasz Rzadkosz 4


ZKP VS KUMPLE 7-10 (4:4)
ZKP: Jakub Berbeka,Jakub Fąfrowicz 2,Marcin Pałka 2,Sebastian Czerwiński, samobójcza
KUMPLE: Mateusz Babicz,Robert Frasunek 4,fabian Leniewicz, Andrzej Król 3, samobójcza


BRUTAL OLCZA VS BIALI 3-0 WALKOWER


HARPAGANY VS YOGI TEAM 11-5 (3:3)
HARPAGANY: Mateusz Piekarczyk, Łukasz Piekarczyk 2, Mateusz Stasik, Mateusz Leks, Maciej Floryn 3, Paweł Chowaniec, samobójcze 2
YOGI TEAM: Michał Gąsienica, Maciej Wiśniewski, Marcin Grela, Andrzej Stopka
 
SKI DOO TEAM VS GALACTICOS 5-3 (1:2)
SKI: Robert Budz, andrzej solarczyk, Piotr Stoch, Michał Pawlikowski, Mateusz Skiepko
GALACTICOS: Bartosz Gąsienica Laskowy, Artur Kwiecień, Mateusz Chorążki
 
MECZ ZALEGŁY Z XI KOLEJKI
YOGI TEAM VS KUMPLE 6-9
YOGI: ANDRZEJ STOPKA 3,MARCIN GRELA 3
KUMPLE :BARTEK WALCZAK 5, MATEUSZ BABICZ 2, FABIAN LENIEWICZ 2
 
 Tabela
 

 

1. HARPAGANY            11  31   109-40

2. KUMPLE                   11  27   117-56

3. ZAWRAT                  11  26     86-52

4. SKI DOO TEAM        11  22     75-58

5. YOGI TEAM              11  19     92-73

6. SOKOŁY                   12  18     61-72

7. ZKP                          11   16    52-54

8. GALACTICOS           11  14     69-84

9. GUMISIE                  12  13    72-89

10.OLD SCHOOL          11  12    62-82

11.SMOŁKI  I ...            11    6    48-86

12. BRUTAL OLCZA      11   6    57-120

13. BIALI                       12   4    29-74

 

 
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    939



 
  
 
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019