Kolejny z serii turniejów dla szkół podstawowych w ramach XVII Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej w lutym rozegrali młodzi piłkarze klas trzecich. Tym razem w Hali Sportowej przy ulicy Chramcówki spotkały się reprezentacje z zakopiańskich szkół podstawowych: SP 1, SP 2, SP 4 i SP 5.
W galerii fotoreportaż
Po rozegraniu wszystkich spotkań Mistrzami Zakopanego klas 3 w halówce została drużyna SP 2, wicemistrzami „trzecioklasiści” z SP 1, a trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła ekipa SP 4. SP 5 zakończyło turniej na czwartej pozycji.
Spośród grających wyłoniono również:
najlepszego piłkarza Szymon Bafia /SP 4/
najlepszego bramkarza Mateusz Sawera /SP 1/
najlepszego technika Kacper Borzęcki /SP 5/
najlepszego strzelca Piotr Ruman /SP 2/ - 5 bramek w turnieju.
Seria turniejów odbywa się dzięki wsparciu MOSiR Zakopane. Głównym inicjatorem i organizatorem serii turniejów jest Janusz Wiercioch /UKS Dwójka/.
WYNIKI SPOTKAŃ
SP 1 - SP 5 1 : 0
bramki:
SP 1 Daniel Skupień 1
SP 5 ---
SP 2 - SP 4 4 : 3
bramki:
SP 2 Piotr Ruman 3, Adrian Mikulec 1
SP 4 Karol Gut-Misiaga 2, Szymon Bafia 1
SP 2 - SP 5 4 : 1
bramki:
SP 2 Antoni Kaliski 2, Piotr Ruman 1, Adrian Mikulec 1
SP 5 Kacper Borzęcki 1
SP 1 - SP 4 1 : 0
bramki:
SP 1 Daniel Skupień 1
SP 4 ---
SP 4 - SP 5 2 : 1
bramki:
SP 4 Karol Gut-Misiaga 1, Szymon Bafia 1
SP 5 Kacper Borzęcki 1
SP 2 - SP 1 3 : 1
bramki:
SP 2 Klemens Oleś 1, Antoni Kaliski 1, Piotr Ruman 1
SP 1 Daniel Skupień 1
KOŃCOWA TABELA TURNIEJU
1. SP 2 3 9 11-5
2. SP 1 3 6 3-3
3. SP 4 3 3 5-6
4. SP 5 3 0 2-7
SKŁADY DRUŻYN
Szkoła Podstawowa nr 2
Oliwer Stopka
Piotr Ruman
Radosław Ruman
Adrian Mikulec
Antoni Kaliski
Kacper Zięder
Michał Chorążewski
Kacper Kucharski
Michał Wilk
Klemens Oleś
Opiekun: Janusz Wiercioch
Szkoła Podstawowa nr 1
Mateusz Stępiński
Mateusz Sawera
Norbert Kot
Łukasz Stachoń
Szczepan Jarończyk
Mikołaj Duda
Borys Jasiński
Andrzej Chełczyński
Filip Duda
Agata Kwarciak
Daniel Skupień
Szkoła Podstawowa nr 4
Marcin Galica
Marcin Pęksa
Jakub Gut-Misiaga
Karol Gut-Misiaga
Szymon Bafia
Dawid Stopka
Opiekun: Piotr Worwa
Szkoła Podstawowa nr 5
Kacper Borzęcki
Stanisław Kasperek
Dominik Nowak
Jakub Piskorz
Marcin Całka
Mikołaj Staszel
Jan Sęk
Stanisław Sęk