START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Czerwcowe zwieńczenie sezonu
 dodano: 28 Czerwca 2019    (źródło: M.Machajda TSR Orawa)

strona: 1/3
1 2 3 

 Czerwiec dla drużyny  TSR Orawa okazał się znakomitym zakończeniem sezonu.  Drużyna seniorów brała udział w trzech turniejach z czego z dwóch wrócili  niepokonani i pucharami za zwycięstwo. Ponadto młodzi szczypiorniści wywalczyli I miejsce i dwa II miejsca w swoich turniejach.
 


 1 czerwca drużyny seniorów, młodzików i dzieci brały udział w IX Handball Festiwal w Grodkowie. Turniej okazał się niezwykle udany dla wszystkich drużyn , najmłodsi szczypiorniści  zajęli 2 miejsce w swojej kategorii, gdzie w całym turnieju nie ponieśli porażki. Dopiero w ostatnim decydującym  meczy z drużyną z Grodkowa padł remis i o 1 miejsce decydowały rzuty karne, niestety tu lepsi okazali się gospodarze. Nieco starsi szczypiorniści również zajęli 2 miejsce w swojej kategorii  zdobywając kolejne bardzo ważne doświadczenie i zgranie. Tryumf w swojej kategorii rozgrywkowej po raz 3 z rzędu odnieśli seniorzy TSR Orawa. W dwumeczach pokonali kolejno drużyny z Polski KWS Grodków i Słowacką drużynę ISKRA Holić.
 
8 czerwca drużyna Mastersów TSR Orawa brała udział w Mistrzostwach Polski Masters w Kaliszu. W swojej grupie kolejno mierzyli się z zespołami Budowlani Nowa Sól (9:13), Oldboys Górnik Złotoryja (8:12) i Warszawianka Masters (5:16). Znakomita przygoda gdzie można było zmierzyć się na parkiecie z byłymi zawodnikami  Superligi czy też I ligi jak również Reprezentacji Polski.
 
9 czerwca w Białym Dunajcu drużyna dzieci odniosła zwycięstwo w turnieju zorganizowanym przez klub UKS Adecco Świt Szaflary. W turnieju nasza drużyn dzieci nie dała żadnych szans kolejno drużynom z Libuszy, Zakopanego, Szaflar oraz Białego Dunajca i tryumfując w turnieju.
 
15 czerwca seniorzy wzięli udział w Międzynarodowym Memoriale Petra Hržiča w Słowackim Holić. W turnieju wzięły udział dwie drużyny z Polski Orawa i Grodków, ze Słowacji równie dwie Holić oraz Trnava  i  drużyna z Czech Rožnov pod Radhoštěm .  W pierwszym meczu pewne zwycięstwo Orawa odniosła nad Grodkowem, w kolejnych meczach po ciężkich bojach zwyciężyliśmy  kolejno z Czechami i gospodarzami. W meczu decydującym o zwycięstwie w turnieju przyszło się nam zmierzyć z drużyną z Trnawy i tu padł zwycięski dla nas remis, ponieważ drużyna z Trnawy przegrała wcześniej z drużyną z Holicza. Mimo wysokiej temperatury powietrza tego dnia i jeszcze większej w hali sportowej z mianem niepokonanej drużyny zwyciężamy kolejny Międzynarodowy turniej gdzie przyszło nam się mierzyć z zawodnikami, którzy w przeszłości miedzy innymi grali w zawodowych ligach.
 
Koniec sezonu naprawdę piękny w naszym wykonaniu, tak samo jak cały sezon seniorzy oprócz w udziału w różnych turniejach brali udział w kolejnej edycji Pucharu Ligi gdzie zajęli 5 miejsce walcząc do ostatniej minuty o 4 miejsce z drużyną ze Skawiny. Drużyna Młodzików w rozgrywkach MZPR  w swojej grupie zajęli II miejsce.  Drużyna chłopców w kategorii dzieci zajęła w tabeli 9 miejsce w całych rozgrywkach. Drużyna dziewczyn oprócz sparingów, wzięła udział w trzech turniejach z czego w dwóch zajęły 2 miejsce. Teraz dzieci czeka jeszcze początkiem lipca Międzynarodowy Turniej na Słowenii, za to seniorzy, dziewczyny i młodzicy mają czas na odpoczynek i wyleczenie urazów.
 
Wszystkim naszym Sponsorom, Rodzicom, Zawodnikom i Zawodniczką oraz Trenerom i Kibicom serdecznie dziękujemy za cały sezon pełen emocji. Zapraszamy po wakacjach wszystkich zainteresowanych na treningi i do wspierania naszego klubu.
  Kolejne fot na następnej podstronie

strona: 1/3
1 2 3 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    536 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020