START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Nowotarska Liga Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane





     






KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka różne
PP. Od 0:3 do 3:3 i wygrana w karnych!
 dodano: 11 Września 2019    (źródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Za nami pierwsze mecze 3 rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Spośród sześciu dotychczas rozegranych meczów, świadkami największych emocji byli kibice w Lipnicy Wielkiej, gdzie o losach starcia gospodarzy z Jarmutą Szczawnica decydowały rzuty karne.


 Regulaminowy czas gry zakończył się wynikiem 3:3. Po 65 minutach Jarmuta prowadziła już 3:0 i wydawało się, że losy tego spotkania są rozstrzygnięte. Tymczasem gospodarze popisali się niesamowitym pościgiem i po golach zdobytych w minutach: 65, 80 i 90+4 wyrównali i tym samym doprowadzili do serii rzutów karnych, którą wygrali 4:3.
 
Gładko swój mecz wygrał najwyżej sklasyfikowany zespół z regionu i obrońca tytułu NKP Podhale Nowy Targ, które ograło 5:0 B klasowy zespół Wierchów Lasek.
 
Efektowną wygraną 6:0 nad A klasową drużyną ZKP Asy Zakopane odniosła czwartoligowa Watra Białka Tatrzańska.
 
Ponadto do kolejnej rudy awansowały drużyny KS Zakopane, które po świetnej drugiej połowie pokonało 3:0 Gorce Rdzawka, LKS Szaflary po wgranej także 3:0 nad Huraganem Waksmund oraz Podgórki Krauszów, po wyjazdowej wygranej 4:1 nad Gorcem Ochotnica.
 
3 runda PP
 
Wiechy Lasek (B) – NKP Podhale Nowy Targ (3) 0:5 (0:3)
Bramki: Dynarek 29, Zapotoczny 33 karny, 0:3 Lewiński 43, 0:4 Mianowany 59
0:5 Barbus 69
Wierchy: Nykaza – Trzoniec, Obrochta, Bocheński. Antolec (75 Chałupka), Plewa, M. Gał (59 Krupa), Chorążak, Wielgus, B. Gał, Włodarczyk.
NKP Podhale: Peszek - Staszczak, Lewiński (46 Lepiarz), Wajsak, Barbus, Tonia (46 Mączka), Skórski, Dynarek (46 Danilczyk), Mizia (46 Mianowany), Mrówka (46 Potoniec), Zapotoczny
 
Huragan Waksmund (5)– LKS Szaflary (5) 0:3 (0:1)
Bramki: Lubelski 36, F. Kamiński 76, Gałdyn 83. 
Huragan: Byrnas – Wójciak (Pawlik), Waksmundzki, Morozovych, Kadzik – Bryja, Kowal, Zubek (Kowal), Handzel (Kołodziejczyk), Szeliga – Jaróg (Rogal). 
Szaflary: Kowalczuk – Topór, Marek, Gałdyn, Lubelski (Zhuk) – Kuranda, Kobylarczyk (S. Rusnak), K. Kamiński (M. Rusnak), P. Kamiński (Gruszka), Pawlikowski – Mrowca (K. Kantor).
 
Babia Góra Lipnica Wielka (5) – Jarmuta Szczawnica (5) 3:3 (0:1)
Bramki: Kucek 2, Antosiak -
 
ZKP Asy Zakopane (A) – Watra Białka Tatrzańska (4) 0:6: Zubek 2, R. Mroszczak, B. Mroszczak, Dudek, samobójcza.
 
Gorce Rdzawka (A) – KS Zakopane (A) 0:3 (0:0): Bachleda, Matkowski, Diaz.
 
Gorc Ochotnica (B) – Podgórki Krauszów (A) 1:4 (1:4): Piszcze 18 - P. Sojka z karnego, Miętus 30, Hyc 34.
 
Mecze do rozegrania 
 
 
12.09 KS Chabówka – Zawrat Bukowina Tatrzańska
17.09 Skalnie Zaskale – Jordan Jordanów
18.09 Lubań Tylmanowa – Wiatr Ludźmierz
18.09 Orawa Jabłonka – Czarni Czarny Dunajec
18.09 Biali Biały Dunajec – GKS Łapsze Niżne
18.09 Dunajec Ostrowsko – Orkan Raba Wyżna
18.09 Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Delta Pieniążkowice
18.09 Podhale II Nowy Targ – Skawianin Skawa
25.09 Granit Czarna Góra – Wierchy Rabka
02.10 Zapora Kluszkowce – Lubań Maniowy




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    67



 
  
 
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019