Poniżej przedstawiamy wyniki 4 kolejki Podhalańskiej B klasy.
Grupa I
Kolejka 4 - 14-15 września
Krokus Pyzówka - Lepietnica Klikuszowa 2-6
Janosik Sieniawa - Skałka Rogoźnik 1-2
Grel Trute - Skawianin Skawa 3-1
Wierchy Lasek - Szarotka Chochołów 3-0
Unia Naprawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3
KS Chabówka - Delta Pieniążkowice 4-1
Tabela
Klasa B 2019/2020, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Grel Trute |
4 |
12 |
4 |
0 |
0 |
13-4 |
2. |
Skawianin Skawa |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
18-6 |
3. |
KS Chabówka |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
18-7 |
4. |
Wierchy Lasek |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
11-6 |
5. |
Lepietnica Klikuszowa |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
13-9 |
6. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
11-10 |
7. |
Skałka Rogoźnik |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
11-11 |
8. |
Delta Pieniążkowice |
4 |
4 |
1 |
1 |
2 |
6-8 |
9. |
Janosik Sieniawa |
4 |
3 |
1 |
0 |
3 |
4-13 |
10. |
Szarotka Chochołów |
4 |
1 |
0 |
1 |
3 |
4-12 |
11. |
Krokus Pyzówka |
4 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5-23 |
12. |
Unia Naprawa |
4 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5-10 |
Kolejka 5 - 21-22 września
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Delta Pieniążkowice 22 września, 11:00
Szarotka Chochołów - Unia Naprawa 22 września, 14:00
Skawianin Skawa - Wierchy Lasek 21 września, 16:00
Skałka Rogoźnik - Grel Trute 22 września, 14:00
Lepietnica Klikuszowa - Janosik Sieniawa 22 września, 13:00
KS Chabówka - Krokus Pyzówka 21 września, 17:00
Grupa II
Kolejka 4 - 14-15 września
Pauza: Husarz Łapsze Wyżne.
Gronik Gronków - Luboń Skomielna Biała 2-1
Gorc Ochotnica - Łęgi Nowa Biała 4-0
ZOR Frydman - Spisz Krempachy 1-4
Watra II Białka Tatrzańska - Spływ Sromowce Wyżne 4-1
Przełęcz Łopuszna - Bór Dębno 0-2
Tabela
Klasa B 2019/2020, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Bór Dębno |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
11-3 |
2. |
Przełęcz Łopuszna |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
14-5 |
3. |
Gorc Ochotnica |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
10-4 |
4. |
Gronik Gronków |
4 |
7 |
2 |
1 |
1 |
10-9 |
5. |
Watra II Białka Tatrzańska |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
6-5 |
6. |
Łęgi Nowa Biała |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
7-9 |
7. |
Spisz Krempachy |
4 |
4 |
1 |
1 |
2 |
11-12 |
8. |
Spływ Sromowce Wyżne |
4 |
3 |
1 |
0 |
3 |
9-10 |
9. |
Luboń Skomielna Biała |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-6 |
10. |
ZOR Frydman |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-12 |
11. |
Husarz Łapsze Wyżne |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
3-19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 5 - 21-22 września
Pauza: Spływ Sromowce Wyżne.
Spisz Krempachy - Watra II Białka Tatrzańska 22 września, 17:00
Przełęcz Łopuszna - ZOR Frydman 22 września, 14:00
Łęgi Nowa Biała - Bór Dębno 22 września, 11:00
Luboń Skomielna Biała - Gorc Ochotnica 22 września, 14:00
Husarz Łapsze Wyżne - Gronik Gronków 22 września, 17:00