START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów – wielkie emocje w Yorkshire
 dodano: 25 Maja 2020    (źródło: LANG TEAM)

 Prawie 900 kolarzy wystartowało w trzecim etapie ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. 30-kilometrową trasę w Yorkshire najszybciej pokonał Stu, a wśród VIP-ów triumfował Robert Kubica z Orlen Teamu. Za tydzień finałowy etap wirtualnego wyścigu. 
 Czteroetapowy ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów wkroczył w decydującą fazę. Po etapach rozgrywanych na trasach mistrzostw świata w Richmond i Innsbrucku, przyszedł czas na Yorkshire. Dwie rundy ciekawej, pofałdowanej trasy z wieloma wymagającymi podjazdami, w tym finałowym o nachyleniu sięgającym 10 procent. Trzeci etap wirtualnego wyścigu przyciągnął rekordową liczbę 883 uczestników. Na starcie ponownie pojawiły się gwiazdy grupy sportowej ORLEN – Robert Kubica, Bartosz Zmarzlik, Anita Włodarczyk, Wojciech Pszczolarski, Kuba Przygoński, Remek Olszewski, Patrycja Bereznowska, Mateusz Rudyk , Rafał Sarnecki, Krzysztof Maksel i Adam Tomiczek. W rywalizacji wzięli udział kolarze z wielu państw, między innymi Wielkiej Brytanii, Włoch, Danii, Norwegii, a nawet Tajlandii. 

 
 
 
Emocje na trasie były niezwykłe, a rywalizacja zacięta do ostatnich metrów. To właśnie na nich walkę o wygraną stoczyli Stu oraz Jonathan Mould i Adam Pierzga. Rywalizację pań wygrała Kinga Zielińska. W klasyfikacji VIP ponownie triumfował Robert Kubica, który jednak nie był do końca zadowolony z występu. – Nie znałem trasy i pedałowałem nie w tych momentach, w których powinienem. Było dużo mocy, ale coś nie szło. Robiłem rano rekonesans trasy, ale okazało się, że to za mało – powiedział Kubica. Z kolei Bartosza Zmarzlika, po dobrym początku, dopadły problemy z internetem. Z uśmiechem na twarzy wyścig zakończył Jakub Przygoński. – Dałem z siebie dużo, z wyścigu na wyścig wkładam w to więcej energii, choć tym razem technika chyba mnie pokonała. Zniknąłem na chwilę z rywalizacji, ale to była naprawdę fajna zabawa – powiedział Przygoński. 
 
 
 
Po trzecim etapie ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów w klasyfikacji generalnej mężczyzn prowadzi Stu Król WPKiW, a kobiet Kinga Zielińska. Na czele klasyfikacji VIP znajduje się Robert Kubica, a wśród kolarzy zawodowych prowadzi Patryk Stosz. Finałowa rozgrywka odbędzie się w sobotę 30 maja o 10:45. Kolarze będą rywalizować na wirtualnej trasie wokół Londynu. Wystartować może każdy, kto ma trenażer smart oraz aktywne konto w aplikacji Zwift. Wszelkie szczegóły dotyczące startu znajdują się na stronie www.tourdepologneamatorow.pl. Wyścig, którego sponsorem tytularnym jest PKN ORLEN, będzie transmitowany w Eurosporcie 1.  Zmagania można także śledzić w mediach społecznościowych Lang Team. 
 
 
 
 
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1230 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024