W ostatniej kolejce wiosennej rundy wierchy Rabka Zdrój zremisowały bezbramkowo z Metalem Tarnów, Lubań Maniowy pokonał Glinika Gorlice a Watra wygrała na wyjeździe z Barciczanką Barcice
Kolejka 30 - 19-20 czerwca
Wierchy Rabka – Zdrój – Metal Tarnów 0:0 (0:0)
Wierchy: Żuk – Misiura (72 Derek), Topór, Kościelniak, Zubek, Myrda (78 Luberda) , Czubin, Michał Banik, Otręba (30 Maciej Banik), Traczyk, Pazurkiewicz (60 Głowa)
Metal: Banek – Baran, Czyż, Chudyba, Kogut, Myjkowski (46 Magdziarczyk), Rajczyk, Ślęzak, Reczek, Magdziarczyk, Gromadzki (65 Kruk)
Lubań Maniowy – Glinik Gorlice 4:2 (0:2)
0:1 Kusiak 32', 0:2 Kusiak 38',1:2 D. Duda 53', 2:2 D. Duda 55', 3:2 Mrówka 59' ,4:2 Wilk 88',Lubań: Świerad – Augustyn, Bałos, Chochliński, D. Duda, P. Duda (67 Wilk), Firek, Górecki (65 Jandura), Mrówka (62 Hagowski), M. Sikora (22 Sidorczuk), Zawiślan (85 Budz)
Glinik: Harwat – Gomulak (46 Mituś), Krzysztoń, Rąpała, Dąbrowski (60 Martuszewski), Stój (70 Buś), Drąg, Gogola, Szura (60 Kukla), Frela, Kusiak (60 Tarasek)
Barciczanka Barcice – Watra Białka Tatrzańska 1:4 (2:0)
0:1 Maciasz 4 ', 0:2 Zuiev 9', 0:3 Terentiev 57', 1:3 Janik 72', 1:4 Zuiev 85'
Barciczanka: Rejentowicz – Basta, Ciężobka, D. Wiewióra (70 Nowak), Miechurski, Leśniak, Gromala (46 Urasiński), Stanczak (75 T. Wiewióra), Doiteau (46 Janik), Maślejak, Marczyk (57 Tokarczyk)
Watra: Kobal – Martins, Maciasz, Łukaszczyk, Kostrzewa, Rząsa, Zuiev, M. Młynarski, Drozd, Terentiev, Masłowski
Keeza IV liga 2020/2021, grupa: małopolska (wschód) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Unia Tarnów |
28 |
67 |
22 |
1 |
5 |
95-34 |
2. |
Poprad Muszyna |
28 |
64 |
20 |
4 |
4 |
72-27 |
3. |
Lubań Maniowy |
28 |
57 |
17 |
6 |
5 |
58-40 |
4. |
Wierchy Rabka Zdrój |
28 |
55 |
16 |
7 |
5 |
50-35 |
5. |
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza |
28 |
50 |
15 |
5 |
8 |
71-42 |
6. |
Wolania Wola Rzędzińska |
28 |
46 |
13 |
7 |
8 |
47-36 |
7. |
Limanovia Limanowa |
28 |
46 |
14 |
4 |
10 |
53-39 |
8. |
Glinik Gorlice |
28 |
44 |
13 |
5 |
10 |
49-43 |
9. |
Sokół Słopnice |
28 |
38 |
11 |
5 |
12 |
58-50 |
10. |
Metal Tarnów |
28 |
36 |
10 |
6 |
12 |
44-46 |
11. |
Watra Białka Tatrzańska |
28 |
42 |
13 |
3 |
12 |
41-40 |
12. |
Bocheński KS |
28 |
41 |
12 |
5 |
11 |
44-42 |
13. |
Skalnik Kamionka Wielka |
28 |
37 |
11 |
4 |
13 |
42-51 |
14. |
Tarnovia Tarnów |
28 |
34 |
10 |
4 |
14 |
47-45 |
15. |
Okocimski KS Brzesko |
28 |
33 |
10 |
3 |
15 |
48-61 |
16. |
GKS Drwinia |
28 |
30 |
8 |
6 |
14 |
32-42 |
17. |
Orkan Szczyrzyc |
28 |
24 |
7 |
3 |
18 |
33-63 |
18. |
Barciczanka Barcice |
28 |
21 |
6 |
3 |
19 |
31-67 |
19. |
Poprad Rytro |
28 |
15 |
3 |
6 |
19 |
29-78 |
20. |
Rylovia Rylowa |
28 |
15 |
4 |
3 |
21 |
25-88 |
|