START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
 dodano: 12 Października 2021    (źródło: UG Jabłonka)

 9 października 2021 roku na stadionie w Jabłonce odbyły się biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Na starcie zgromadziło się ponad 100 uczestników, uczniów szkół oraz mieszkańców, startujących w różnych kategoriach wiekowych. Po wyłonieniu najlepszych zawodników, zarówno w klasyfikacjach indywidualnych jak i drużynowych odbyła się uroczysta dekoracja.


 Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt – klasa VIII:
 
Karolina Czerwień – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Amelia Rafacz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Kornelia Możdżeń – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
 
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców – klasa VIII:
 
Łukasz Czorniak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
Adrian Paś – Szkoła Podstawowa Jabłonka – Bory
Krystian Warciak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
 
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt – klasa VII:
 
Nikola Wontorczyk – Szkoła Podstawowa Jabłonka – Bory
Karolina Kidoń – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Małej
Zuzanna Marmuła - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Małej
 
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców – klasa VII:
 
Stanisław Fedor – Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
Miłosz Galik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Maciej Kowalik – Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
 
 
Igrzyska Dzieci Dziewcząt – klasa VI :
 
Justyna Dziurczak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Aleksandra Biel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Martyna Chowaniec - Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
 
 
Igrzyska Dzieci Chłopców – klasa VI :
 
Kamil Buroń - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Wojciech Klucz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Michał Czarnota - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
 
 
Igrzyska Dzieci Dziewcząt – klasa IV :
 
Aleksandra Waresiak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
Amelia Paś - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
Joanna Wyrtel - Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
 
 
foto: Kamil Kuś




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    98



 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021