Poniżej przedstawiamy wyniki weekendowych spotkań 11 kolejki Podhlańsskiej B klasy
Grupa I
Kolejka 11 - 23-24 października
Podgórki Krauszów - Skawianin Skawa 4-3
Wisła Czarny Dunajec - Luboń Skomielna Biała 5-0
Delta Pieniążkowice - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5-2
Krokus Pyzówka - Janosik Sieniawa 3-5
Wierchy Lasek - Skałka Rogoźnik 0-3
Lepietnica Klikuszowa - Bystry Nowe Bystre 2-1
Tabela
Klasa B 2021/2022, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wierchy Lasek |
11 |
26 |
8 |
2 |
1 |
35-16 |
2. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
11 |
24 |
8 |
0 |
3 |
40-23 |
3. |
Skałka Rogoźnik |
11 |
24 |
8 |
0 |
3 |
36-14 |
4. |
Janosik Sieniawa |
10 |
22 |
7 |
1 |
2 |
33-17 |
5. |
Delta Pieniążkowice |
11 |
20 |
6 |
2 |
3 |
27-24 |
6. |
Wisła Czarny Dunajec |
10 |
20 |
6 |
2 |
2 |
34-11 |
7. |
Podgórki Krauszów |
11 |
16 |
5 |
1 |
5 |
27-28 |
8. |
Lepietnica Klikuszowa |
11 |
10 |
3 |
1 |
7 |
19-29 |
9. |
Skawianin Skawa |
11 |
8 |
2 |
2 |
7 |
30-43 |
10. |
Luboń Skomielna Biała |
11 |
7 |
2 |
1 |
8 |
14-38 |
11. |
Bystry Nowe Bystre |
11 |
5 |
1 |
2 |
8 |
21-43 |
12. |
Krokus Pyzówka |
11 |
5 |
1 |
2 |
8 |
19-46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 12 - 30-31 października
Bystry Nowe Bystre - Skawianin Skawa 30 października, 14:00
Lepietnica Klikuszowa - Skałka Rogoźnik 31 października, 12:00
Wierchy Lasek - Janosik Sieniawa 31 października, 14:00
Krokus Pyzówka - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 30 października, 14:00
Delta Pieniążkowice - Luboń Skomielna Biała 27 marca, 16:00
Wisła Czarny Dunajec - Podgórki Krauszów 30 października, 11:00
Grupa II
Kolejka 11 - 23-24 października
Pauza: Łęgi Nowa Biała.
Przełęcz Łopuszna - Spisz Krempachy 5-0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Husarz Łapsze Wyżne 8-0
Asy Zakopane - Spływ Sromowce Wyżne 1-0
ZOR Frydman - Grel Trute 2-3
Gorc Ochotnica - Gronik Gronków 0-3
Tabela
Klasa B 2021/2022, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Przełęcz Łopuszna |
10 |
26 |
8 |
2 |
0 |
55-9 |
2. |
Gronik Gronków |
10 |
25 |
8 |
1 |
1 |
44-6 |
3. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
10 |
18 |
6 |
0 |
4 |
33-16 |
4. |
Gorc Ochotnica |
9 |
17 |
5 |
2 |
2 |
29-14 |
5. |
Spisz Krempachy |
10 |
15 |
4 |
3 |
3 |
23-22 |
6. |
Grel Trute |
10 |
14 |
4 |
2 |
4 |
22-26 |
7. |
Asy Zakopane |
10 |
13 |
4 |
1 |
5 |
18-18 |
8. |
Husarz Łapsze Wyżne |
9 |
9 |
3 |
0 |
6 |
11-43 |
9. |
Łęgi Nowa Biała |
10 |
8 |
2 |
2 |
6 |
13-23 |
10. |
ZOR Frydman |
10 |
7 |
2 |
1 |
7 |
12-30 |
11. |
Spływ Sromowce Wyżne |
10 |
3 |
1 |
0 |
9 |
3-56 |
Kolejka 12 - 30-31 października
Pauza: Spływ Sromowce Wyżne.
Spisz Krempachy - Gronik Gronków 30 października, 14:00
Gorc Ochotnica - Grel Trute 30 października, 14:00
ZOR Frydman - Łęgi Nowa Biała 30 października, 14:00
Asy Zakopane - Husarz Łapsze Wyżne 30 października, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Przełęcz Łopuszna 30 października, 14:00