Poniżej przedstawiamy wyniki 17 kolejki Podhalańskiej B Klasy
Grupa I
Kolejka 17 - 21-22 maja
Krokus Pyzówka - Skawianin Skawa 20-3
Delta Pieniążkowice - Wierchy Lasek 0-2
Wisła Czarny Dunajec - Lepietnica Klikuszowa 3-0 (wo)
Podgórki Krauszów - Bystry Nowe Bystre 2-3
Luboń Skomielna Biała - Skałka Rogoźnik 0-3 (wo)
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa 3-0
Tabela
Klasa B 2021/2022, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Skałka Rogoźnik |
17 |
42 |
14 |
0 |
3 |
64-16 |
2. |
Wierchy Lasek |
17 |
41 |
13 |
2 |
2 |
49-20 |
3. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
17 |
39 |
13 |
0 |
4 |
58-31 |
4. |
Wisła Czarny Dunajec |
17 |
38 |
12 |
2 |
3 |
62-22 |
5. |
Delta Pieniążkowice |
17 |
29 |
9 |
2 |
6 |
42-35 |
6. |
Janosik Sieniawa |
17 |
28 |
9 |
1 |
7 |
39-30 |
7. |
Podgórki Krauszów |
17 |
22 |
7 |
1 |
9 |
42-51 |
8. |
Skawianin Skawa |
17 |
20 |
6 |
2 |
9 |
45-55 |
9. |
Bystry Nowe Bystre |
17 |
11 |
3 |
2 |
12 |
33-64 |
10. |
Krokus Pyzówka |
17 |
8 |
2 |
2 |
13 |
24-69 |
11. |
Lepietnica Klikuszowa |
17 |
10 |
3 |
1 |
13 |
19-48 |
Następna kolejka 18 - 28-29 maja
Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 28 maja, 18:00
Janosik Sieniawa - Luboń Skomielna Biała
Skałka Rogoźnik - Podgórki Krauszów 29 maja, 15:00
Bystry Nowe Bystre - Wisła Czarny Dunajec 29 maja, 12:00
Lepietnica Klikuszowa - Delta Pieniążkowice
Wierchy Lasek - Krokus Pyzówka 28 maja, 17:00
*******
Grupa II
Kolejka 17 - 21-22 maja
Pauza: Spisz Krempachy.
Asy Zakopane - ZOR Frydman3-0 (wo) goście nie stawili się
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Gorc Ochotnica 2-3
Przełęcz Łopuszna - Gronik Gronków 3-0
Husarz Łapsze Wyżne - Grel Trute 3-0 (wo)
Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała 8-4
Tabela
Klasa B 2021/2022, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Gronik Gronków |
16 |
40 |
13 |
1 |
2 |
71-14 |
2. |
Gorc Ochotnica |
16 |
38 |
12 |
2 |
2 |
57-18 |
3. |
Przełęcz Łopuszna |
15 |
38 |
12 |
2 |
1 |
70-12 |
4. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
15 |
25 |
8 |
1 |
6 |
42-24 |
5. |
Spisz Krempachy |
15 |
24 |
7 |
3 |
5 |
39-34 |
6. |
Asy Zakopane |
15 |
20 |
6 |
2 |
7 |
25-24 |
7. |
Husarz Łapsze Wyżne |
15 |
15 |
5 |
0 |
10 |
17-66 |
8. |
Łęgi Nowa Biała |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
26-51 |
9. |
Spływ Sromowce Wyżne |
15 |
10 |
3 |
1 |
11 |
15-65 |
10. |
ZOR Frydman |
16 |
8 |
2 |
2 |
12 |
14-46 |
11. |
Grel Trute |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
22-44 |
Pauza: ZOR Frydman.
Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne 29 maja, 14:00
Łęgi Nowa Biała - Husarz Łapsze Wyżne 29 maja, 14:00
Grel Trute - Przełęcz Łopuszna
Gronik Gronków - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 29 maja, 17:00
Gorc Ochotnica - Asy Zakopane 28 maja, 17:30