START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka różne
17 kolejka Podhalańskiej B klasy
 dodano: 10 Czerwca 2024

 Poniżej przedstawiamy wyniki 17 przedostatniej kolejki obydwu grup Podhalańskiej B klasy
 


 
 
 
 
 Grupa I
 
Kolejka 17 - 8-9 czerwca
 
Krokus Pyzówka - Delta Pieniążkowice 0-3(wo)
Lawina Spytkowice - Skawianin Skawa 3-2
Luboń Skomielna Biała - Skałka Rogoźnik 4-2
Unia Naprawa - Janosik Sieniawa 3-0
Podgórki Krauszów - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 8-3
 
 Tabela
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale I            
               
               
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Naprawa 17 43 14 1 2 57-28
2.  Luboń Skomielna Biała 17 38 12 2 3 62-26
3.  Skawianin Skawa 17 33 10 3 4 52-24
4.  Skałka Rogoźnik 17 27 8 3 6 40-29
5.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 17 27 8 3 6 60-42
6.  Lawina Spytkowice 17 25 7 4 6 46-27
7.  Delta Pieniążkowice 17 24 6 6 5 45-45
8.  Janosik Sieniawa 17 13 3 4 10 25-50
9.  Podgórki Krauszów 17 12 4 0 13 46-70
10.  Krokus Pyzówka 17 0 0 0 17 3-95
 Krokus Pyzówka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.      
 
 
 Kolejka 18 - 15-16 czerwca
Delta Pieniążkowice - Podgórki Krauszów 15 czerwca, 17:30
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Unia Naprawa 15 czerwca, 17:30
Janosik Sieniawa - Luboń Skomielna Biała 15 czerwca, 17:30
Skałka Rogoźnik - Lawina Spytkowice 15 czerwca, 17:00
Skawianin Skawa - Krokus Pyzówka
 
 
 Grupa II
 
 Kolejka 17 - 8-9 czerwca
 
 Pauza: Gorc Ochotnica.
 
Spisz Krempachy - Biali Biały Dunajec 11-2
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - KS II Zakopane 6-0
Łęgi Nowa Biała - Watra II Białka Tatrzańska 2-4
Spływ Sromowce Wyżne - Gronik Gronków 1-1
 
 Tabela
 
Klasa B 2023/2024, grupa: Podhale II              
                 
                 
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki  
1.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 15 40 13 1 1 61-12  
2.  Watra II Białka Tatrzańska 15 36 12 0 3 77-28  
3.  Gorc Ochotnica 15 28 9 1 5 37-24  
4.  Gronik Gronków 15 27 8 3 4 46-27  
5.  KS II Zakopane 15 20 6 2 7 34-39  
6.  Spływ Sromowce Wyżne 16 17 5 2 9 33-56  
7.  Spisz Krempachy 15 14 4 2 9 34-55  
8.  Łęgi Nowa Biała 15 13 4 1 10 30-43  
9.  Biali Biały Dunajec 15 2 0 2 13 22-90  
 
 
 Kolejka 18 - 15-16 czerwca
 Pauza: Spływ Sromowce Wyżne.
 
Gronik Gronków - Łęgi Nowa Biała 16 czerwca, 11:00
Watra II Białka Tatrzańska - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 16 czerwca, 11:00
KS II Zakopane - Spisz Krempachy 15 czerwca, 17:00
Biali Biały Dunajec - Gorc Ochotnica 16 czerwca, 11:00




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    50



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024