START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
   II Liga
  IV Liga
  V Liga i Liga Okręgowa
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

IV Liga
4. liga. Powroty bez wygranej
 dodano: 18 Maja 2026    (źródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 33. kolejka spotkań rozgrywek małopolskiej 4. ligi nie przyniosła nam wygranej drużyn z Podhala. Obie grały w delegacjach. Watra Białka Tatrzańska 0:2 przegrała w Pcimiu z Pcimianką z kolei Lubań Maniowy zremisował z Limanovią.


 Limanovia Limanowa – Lubań Maniowy 2:2 (1:2)
 
1:0 Kęska 12, 1:1 Gruszkowski 35, 1:2 Gruszkowski 45, 2:2 Palacz 88.
 
Lubań: Je. Chlipała – Ja. Chlipała, Plewa, Kasperczyk (72 Podgórski), Jandura, Duda, Pluta (84 Kluś), Firek (20 Janeczek), Gruszkowski, Faron, Zemanek.
 
– Na pewno boli stracona bramka w samej końcówce, która pozbawiła nas zwycięstwa. Oczywiście, biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy na trudnym terenie, ten punkt trzeba szanować, ale kiedy traci się gola w 88. minucie – i to po serii błędów – pozostaje duży niedosyt. Mieliśmy swoje problemy kadrowe jeszcze przed meczem, a w jego trakcie sytuacja dodatkowo się skomplikowała, bo straciliśmy kolejnych dwóch zawodników. To na pewno miało wpływ na naszą postawę. Mimo wszystko zostawiliśmy kawał zdrowia na boisku i za to dziękuję chłopakom – przyznał trener Lubania, Łukasz Schreiner.
 
Pcimianka Pcim – Watra Białka Tatrzańska 2:0 (0:0)
 
1:0 Kieliś 51, 2:0 Nepokrytyj 74
 
Pcimianka: Ropek – Janeczek (89 Poliszczuk), Zarzyka, Mazur (59 Usachov), Kieliś, Onwusonye (76 Grzybowski), Dziadkowiec (86 Wilk), Adesola, Tonak, Nepokryti, Moniak.
 
Watra: J. Okas – Dias, Porębski, Lutsenko, Bigos (76 Kozłowski), Waśko (55 Płonka), D. Okas, Rudzki, O. Okas (79 Bryja), Pochroń, Bocheńczak (79 Bocheńczak)
 
– To był mecz podobny do wielu naszych spotkań z ostatniego czasu. Duża nieskuteczność i proste błędy sprawiły, że ponownie zabrakło nam punktów. Generalnie z naszej gry możemy być zadowoleni, ale już na pewno nie z wyniku. W pierwszej połowie mieliśmy pięć klarownych sytuacji i gdybyśmy wykorzystali chociaż jedną z nich, myślę, że ten mecz potoczyłby się po naszej myśli. Tymczasem w drugiej połowie to przeciwnik wykazał się skutecznością. Przegrywamy, choć nie uważam, że byliśmy słabszym zespołem. Są takie mecze, w których mimo porażki trzeba szukać pozytywów. U nas na pewno było nim to, że kilku młodych chłopaków dostało więcej czasu na boisku i wcale nie zaburzyło to naszego pomysłu na grę – ocenił trener Watry Łukasz Cabaj.




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    38



 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2026