START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Igrzyska STO
XXIII Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych - zawody łyżwiarskie
(żródło: UM Zakopane)

 We wtorek, 27 lutego 2018 r., na torze lodowym Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem w ramach XXIII Zimowych Igrzysk Szkół Niepublicznych odbyły się zawody łyżwiarskie. Wzięło w nich udział 556 młodych osób – licealistów, gimnazjalistów oraz uczniów szkół podstawowych.
( 3 Marca 2018)
XV Igrzyska Szkół Niepublicznych STO Zakopane
(żródło: )

Zawodami łyżwiarskimi rozpoczęły się XV Mistrzostwa Szkół Niepublicznych w Zakopanem.  Zawody w których biorą udział uczniowie  z całej polski rozgrywane będą w tym roku w Zakopanem oraz Witowie.  Organizatorem Igrzysk jest STO Zakopane   Wyniki tutaj do pobrania w formacie pdf,
( 2 Marca 2010)
IV Międzynarodowe Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych zakończone.
(żródło: )

  Super gigantem zakończyły się IV  Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych. Deszczowa pogoda nie zniechęciła alpejczyków , którzy w Białce Tatrzańskiej zmagali się w  najszybszej dyscyplinie Igrzysk super gigancie.  Rywalizacja była bardzo ostra - bowiem  te zawody były ostatnią szansą zdobycia cennych punktów.  Wieczorem nastąpiła dekoracja zwycięzców.  Wyniki wkrótce  W galerii fotoreportaż z Super Giganta      W tej galerii fotoreportaz z dekoracji zwyciezców!!!  
( 7 Marca 2009)
IV Międzynarodowe Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych - zmagania w Białce.
(żródło: )

Zmagania uczniów szkół niepublicznych weszły w decydujacą fazę. Po biegach narciarskich i łyżwach 4marca  rozegrano slalomy a dzień później zawody snowboardowe.  W galerii fotoreportaż ze slalomu!!!   W tej galerii fotoreportaż z zawodów snowaboardowych!!!
( 5 Marca 2009)
IV Międzynarodowe Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych rozpoczete
(żródło: )

 Biegami narciarskimi w rejonie średnich skoczni  w Zakopanem ropoczęły się IV Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych.  W tym roku w czterodniowych zmaganiach wezmie udział ponad 700 uczniów niepublicznych  szkół podstawowych gimnazjów i średnich z całej Polski.  W galerii fotoreportaże :  Biegi Narciarskie   Otwarcie i zawody łyżwiarskie
( 3 Marca 2009)
Igrzyska STO 2008 Podsumowanie i wyniki
(żródło: )

W tegorocznych XIII Igrzyskach Szkół Niepublicznych wystartowało blisko 800 zawodników. Zmagali się oni w łyżwiarstwie narciarstwie alpejskim, snowboardzie i biegach  walcząć o zwycięstwa indywidualne i zdobywajac punkty dla swoich szkól.   W tym roku zawody były równocześnie II międzynarodowymi Igrzyskami - bowiem startowali w nich zawodnicy ze Słowacji.  Pełne wyniki w formacie excela do pobrania tutaj!!!!!!.  (Poszczególne dyscypliny w kolejnych arkuszach)
( 5 Marca 2008)
Igrzyska STO 2008 Na zakończenie biegi
(żródło: )

W  ostatnim dniu trwania II Międzynarodowych Igrzysk  STO rozegrane zostały biegi, w których wystatrowało ponad 500 zawodnikow a po południu nastąiło podsumowanie i uroczyste zakończenie Igrzysk.  W galerii fotoreportaż z biegów!!!  W tej galerii fotoreportaż z  ceremonii zakończenia!!!!!
( 1 Marca 2008)
Igrzyska STO 2008 super gigant
(żródło: )

Przedostatnią konkurencją  II Międzynarodowych Igrzysk STO były zawody w super gigancie.. Tak jak w przypadku giganta młodsze dzieci zmagały się na Bani a gimnazjliści i licealiści na Kotelnicy  wystartowało ponad 500 zawodników.  W galerii fotoreportaż z zawodów  szkół podstawowych !!!!!
( 1 Marca 2008)
II Międzynarodowe Igrzyska Szkół Niepublicznych Snowboard w Orawicach
(żródło: )

Ponad 400 zawodników z liceów, gimnazjów oraz szkól podstawowych wystartowało w czwartek na stoku narciarskim w Orawicach.  Starsi zawodnicy mieli do pokonania dłuższą tarsę slalomu a najmłodsi uczestnicy ruszali  z obniżonego startu. Dodatkowych atrakcji dostarczył po zawodach uczestnikom położony nieopodla Meander Park z kompleksem basenów termalnych.   W galerii fotoreportaż z zawodów  a wyniki niebawem po dostarczeniu przez organizatorów.
( 28 Lutego 2008)
II Międzynarodowe Igrzyska Szkół Niepublicznych. Slalom Gigant
(żródło: )

 W drugim dniu Igrzysk rozegrany został slalom gigant. Uczniowie szkół podstawowych zmagali się na  "Bani"a  gimnazjaliści i licealiści na "Kotelnicy" W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 27 Lutego 2008)
II Międzynarodowe Igrzyska Szkół Niepublicznych rozpoczęte
(żródło: )

 Ponad 700  zawodników będzie startować w rozpoczętych we wtorek XIII Igrzyskach Szkół Niepublicznych   Od  minionego roku igrzyska są międzynarodowe bowiem  biorą w nich  udział uczniowie ze Słowacji. Zawody łyżwiarskie rozegrane na lodowisku przy ul Grunwaldzkiej zainaugurowały pięciodniowe zmagania, którę będą się toczyć w narciarstwie alpejskim, snowboardzie i biegach.   W galerii fotoreportaż z zawodów łyżwiarskich.
( 26 Lutego 2008)
II Międzynarodowe Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych
(żródło: www.sto.org.pl)

  W dniach 25 II -1 III  w Zakopanem Białce Tatrzańskiej i w Oravicach na Słowacji odbędą się II Międzynarodowe Igrzyska STO   W zawodach wezmą udział uczennice i  uczniowie szkół niepublicznych z Polski i Słowacji.  Organizatorem zmagań  jest  zakopiańskie SKT nr 67  Społecznego Towarzystwa Oświatowego.   Zawody będą przeprowadzone na torze lodowym  i trasach biegowych COS w Zakopanem a konkurencje narciarskie i snowboardowe w Białce Tatrzańśkiej i  na Słowacji ( Oravice)
( 19 Lutego 2008)
XII Zimowe Igrzyska STO 3 marca biegi.
(żródło: )

Tradycyjne Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych kończą biegi narciarskie. Z powodu braku śniegu w Białce zawodnicy zmagali się na trasach  COS w Zakopanem.  W tym roku grupa biegaczy była liczniejsza  i wynosiła  blisko 500 osób.   Dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych biegli na dystansie 400 m ( młodsi) 1200 m (starsi). gimnazjaliści i licealiści mieli do pokonania dystans 1800 m .    w galerii obszerny fotoreportaż z biegu.
( 3 Marca 2007)
XII Igrzyska Szkół Niepublicznych. 2 marca Super Gigant.
(żródło: )

Po snowboardowych szaleństwach pora przyszła na kolejną konkurencję alpejską Super Gigant.   Najmłodsi uczestnicy – uczniowie szkół podstawowych zmagali się na stoku Bani i ta grupa była najliczniejsza. Ponad 400 dziewcząt i chłopców wystartowało w dwóch grupach wiekowych. Z kolei gimnazjaliści i licealiści zmierzyli się na stromszym stoku Kotelnicy. Rozmiękły śnieg nie zrażał narciarzy, którzy z zapałem rywalizowali na trasie super giganta.  W galerii fotoreportaż z trasy  piątkowego slalomu.  
( 2 Marca 2007)
1 marca XII Igrzyska STO Snowboard.
(żródło: )

Trzeci dzień zawodów  poświęcony był snowboardowi. Na stoku „Bani ” zmagali się  wszyscy startujący na „parapetach”. Najmłodsi uczestnicy  trasę mieli trochę wolniejszą,  bramki były bardziej podkręcone a większe szybkości zobaczyliśmy przy  przejeździe starszych roczników.  W zawodach wzięło udział   ponad 350 zawodników  w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów  oraz liceów. Rywalizacja i doping  były bardzo spontaniczne i gorące. Pogoda i humory dopisały więc trzeci dzień  można uznać za udany.  W galerii obszerny fotoreportaż z trasy snowboardowego slalomu.
( 1 Marca 2007)
Archiwum
(1-15)(16-19) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024