START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Oprawa Igrzysk Europejskich w rytmie Dragon Dancing
(żródło: M.Sieczko)

 Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023 dobiegają końca. Nie da się ukryć, że biorąc pod uwagę prezentację sportu, potocznie zwaną oprawą imprez, była to wyjątkowa produkcja i wyjątkowe Igrzyska.
( 2 Lipca 2023)
IE w Krakowie: Dawid Kubacki ze złotym medalem na Wielkiej Krokwi!
(żródło: skijumping.pl)

 Dawid Kubacki mistrzem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 na dużej skoczni! Reprezentant Polski triumfował na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem po skokach na odległość 139 m oraz 134,5 m. Srebrny medal wywalczył Jan Hoerl, a brązowy Philipp Raimund. Siódme miejsce zajął Piotr Żyła, a dziesiątkę zamknął Aleksander Zniszczoł. Polacy w komplecie awansowali do finału.
( 1 Lipca 2023)
IE w Krakowie: Kriznar nokautuje na Wielkiej Krokwi, dwie Polki w finale
(żródło: skijumping.pl)

 Nika Kriznar mistrzynią Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 na dużej skoczni! Reprezentantka Słowenii nie dała swoim rywalkom żadnych szans i triumfowała na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem po skokach na odległość 137,5 m i 132 m. Srebrny medal wywalczyła Nika Prevc, a brąz trafił do Seliny Freitag. Na dziewiętnastej pozycji rywalizację zakończyła Nicole Konderla. W finale wystąpiła również dwudziesta dziewiąta Anna Twardosz.
( 30 Czerwca 2023)
IE w Krakowie: Austria najlepsza w mikście, Polska piąta
(żródło: skijumping.pl)

 Reprezentacja Austrii z trzecim złotym medalem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Drużyna w składzie Marita Kramer, Jan Hoerl, Jacqueline Seifriedsberger i Daniel Tschofenig triumfowała w mikście rozegranym na Średniej Krokwi (HS105) w Zakopanem. Srebro zdobyła Norwegia, a brąz Słowenia. Polska sklasyfikowana została na piątej pozycji.
( 29 Czerwca 2023)
IE w Krakowie: Tschofenig ze złotem na Średniej Krokwi, Żyła siódmy
(żródło: skijumping.pl)

 Daniel Tschofenig mistrzem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 na normalnej skoczni! Reprezentant Austrii triumfował w zawodach na Średniej Krokwi (HS105) w Zakopanem dzięki skokom na odległość 104 m i 104,5 m. Srebrny medal wywalczył Jan Hoerl, a brąz Gregor Deschwanden. Siódme miejsce zajął Piotr Żyła, zaś dziesiąty był Dawid Kubacki. W finale wystąpiło czterech Polaków.
( 29 Czerwca 2023)
IE w Krakowie: Seifriedsberger wygrywa na Średniej Krokwi, trzy Polki w finale
(żródło: skijumping.pl)

 Jacqueline Seifriedsberger mistrzynią Igrzysk Europejskich na normalnej skoczni. Reprezentantka Austrii triumfowała we wtorkowym konkursie na Średniej Krokwi (HS105) po skokach na odległość 99 m i 98,5 m. Srebrny medal wywalczyła Nika Prevc, która straciła 0,3 punktu do zwyciężczyni. Brąz zdobyła Marita Kramer. W finale wystąpiły trzy Polki. Najlepsza z Biało-Czerwonych, Anna Twardosz zajęła dwudziestą piątą lokatę.
( 27 Czerwca 2023)
Składy wszystkich reprezentacji W skokach narciarskich na Igrzyska Europejskie w Krakowie
(żródło: skijumping.pl)

 21 czerwca na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie odbędzie się ceremonia otwarcia III Igrzysk Europejskich. W ramach tego wydarzenia rozegrane zostaną zawody w skokach narciarskich na igelicie na Średniej i Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Na starcie spodziewani są przedstawiciele 15 reprezentacji narodowych.
( 25 Czerwca 2023)
Polacy przygotowani do startu w IE 2023. Na kadrę czekają już w COS OPO Zakopane
(żródło: COS OPO Zakopane)

 Za nieco ponad dwa tygodnie bokserzy rozpoczną w Nowym Targu rywalizację o medale III Igrzysk Europejskich Kraków – Małopolska 2023. Uczestnicy tegorocznych pięściarskich zmagań zostaną zakwaterowani w dużej mierze na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Jednymi z gości tatrzańskiego centrum będą pięściarze reprezentacji Polski, której trenerzy wybrali już skład na IE 2023. 
( 15 Czerwca 2023)
Reprezentacja PZN na Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Przedstawiamy kadrę kobiet i mężczyzn w skokach narciarskich na Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023. Rywalizacja skoczkiń i skoczków narciarskich będzie się odbywała na obiektach w Zakopanem od 27 czerwca do 1 lipca. Arenami zmagań będą Średnia i Wielka Krokiew. 
( 31 Maja 2023)
FIS Games już od 2028 roku. Trwają poszukiwania gospodarza
(żródło: skijumping.pl)

 Międzynarodowa Federacja Narciarska i Snowboardowa oficjalnie zapowiedziała powstanie nowej imprezy rangi mistrzowskiej - FIS Games. Pierwsza edycja tego rozgrywanego raz na cztery lata wydarzenia zostanie rozegrana w 2028 roku. FIS skontaktowała się już ze wszystkimi członkami federacji i zaprezentowała dokumenty dotyczące procesu aplikacyjnego dla kandydatów do organizacji tych zawodów.
( 25 Maja 2023)
MŚ w Planicy: Słoweńcy najlepszą drużyną świata, Polacy tuż za podium
(żródło: skijumping.pl)

 Reprezentacja Słowenii w składzie Lovro Kos, Ziga Jelar, Timi Zajc i Anze Lanisek wygrała konkurs drużynowy mistrzostw świata na dużej skoczni (HS138) w Planicy. Srebrne medale wywalczyli Norwegowie, a brązowe Austriacy. Polacy zakończyli rywalizację na czwartej pozycji.
( 4 Marca 2023)
MŚ w Planicy: Złoto dla Zajca, Kubacki z brązowym medalem!
(żródło: skijumping.pl)

 Dawid Kubacki z brązowym medalem mistrzostw świata na dużej skoczni (HS138) w Planicy! Reprezentant Polski w konkursie na Bloudkovej Velikance oddał skoki na odległość 129 m oraz 135 m. Złoto wywalczył Słoweniec Timi Zajc (137,5 m i 137 m), a srebro Japończyk Ryoyu Kobayashi (135 m i 129,5 m). Tuż za podium konkurs zakończył Kamil Stoch, a dziewiąty był Piotr Żyła. W finale wystąpił również dwudziesty trzeci Aleksander Zniszczoł.
( 3 Marca 2023)
MŚ w Planicy: Zajc wygrywa kwalifikacje, Kubacki drugi, Stoch trzeci!
(żródło: skijumping.pl)

 Timi Zajc zwyciężył w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego mistrzostw świata na dużej skoczni (HS138) w Planicy. Reprezentant Słowenii wygrał dzięki próbie na odległość 136 metrów. Drugi był Dawid Kubacki (131,5 m), a trzeci Kamil Stoch (136 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.
( 2 Marca 2023)
MŚ Planica 2023: Jessie Diggins wygrywa 10km łyżwą! Iza Marcisz 29
(żródło: skipol.pl)

 Kolejna konkurencja Mistrzostw Świata 2023 rozgrywanych w słoweńskiej Planicy to bieg pań na dystansie 10 km stylem dowolnym. Mistrzynią Świata na tym dystansie została amerykanka Jessie Diggins. Srebro i brąz dla Szwedek Fridy Karlsson i Ebby Andersson.
( 28 Lutego 2023)
MŚ w Planicy. Świetny występ polskich drużyn w sprincie.
(żródło: PZN)

 Maciej Staręga i Dominik Bury wywalczyli 8 miejsce w team sprincie podczas Mistrzostw Świata w Planicy.  Weronika Kaleta i Izabela Marcisz zajęły 9 miejsce.  W kwalifikacjach Staręga i Bury  zajęli 4 lokatę a Kaleta i Marcisz 7. Po złote medale sięgnęli Norwegowie i Szwedki.
( 26 Lutego 2023)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023