START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Podziękowania dla dyrektor B. Sobańskiej
(żródło: ZSMS)

 W ostatnim dniu roku szkolnego pożegnaliśmy Panią Dyrektor Barbarę Sobańską oraz Trenera Krzysztofa Sobańskiego, którzy odchodzą na zasłużoną emeryturę. Dyrekcja przekazuje stery dalej. Nasz nowy budynek szkoły stał się pomnikiem Jej wieloletniej ciężkiej pracy, zaangażowania i serca, dzięki któremu przyszli mistrzowie będą mogli rozwijać się w jeszcze lepszych warunkach. Serdeczne podziękowania od Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Trenerów, Współpracowników! 
( 25 Czerwca 2018)
Rekrutacja do ZSMS Zakopane
(żródło: ZSMS)

 REKRUTACJA TRWA - zapraszamy do naszej nowo wybudowanej szkoły z profesjonalnym zapleczem sportowym, edukacyjnym i fizjoterapeutycznym. Wykwalifikowana kadra trenersko – nauczycielska pozwoli każdemu sportowcowi spełnić marzenia o wyczynowym trenowaniu, które w naszej szkole umiejętnie jest zrównoważone z edukacją na wysokim poziomie. 
( 9 Maja 2018)
ZSMS podziękowania Olimpijczykom.
(żródło: )

 W zakopiańskim Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego  uroczyście podziękowano olimpijczykom z Pjongaczangu- absolwentom szkoły.  Uhonorowano również Justynę Kowalczyk i Konrada Niedźwiedzkiego , którzy w tym roku zakończyli czynną karierę sportową.  W galerii fotoreportaż z uroczystości.
( 27 Kwietnia 2018)
40 lecie ZSMS
(żródło: )

  Zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St Marusarza ma już 40 lat. z okazji obchodów Jubileuszu otwarty został  nowy kompleks sportowy. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali  minn. marszałek Jacek Krupa,  mistrz olimpijski Kamil Stoch oraz dyrektor Barbara Sobańska.   W galerii fotoreportaż  uroczystości
( 1 Września 2017)
Rekrutacja do ZSMS Zakopane
(żródło: )

 Zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St. Marusarza ogłasza rekrutację do Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum . Wszelkie informacje dostępne są na stronie szkoły www. zsms.tatrynet.pl.    
( 19 Kwietnia 2016)
Wmurowanie kamienia węgielnego pod halę sportową ZSMS
(żródło: )

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w zakopiańskim Zespole Szkól Mistrzostwa Sportowego  odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej hali sportowej.     W galerii fotoreportaż   
( 14 Października 2015)
"Baw się razem z nami i ćwicz z Mistrzem” Piknik ZSMS w Zakopanem
(żródło: )

  Już po raz trzeci zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego zorganizował z okazji Dnia Dziecka piknik  "Baw się razem z nami i ćwicz z Mistrzem”  w trakcie którego można było zapoznać się z ofertą szkoły jak również usłyszeć o osiągnięciach uczniów i absolwentów.  Najważniejszym punktem programu było otwarcie wystawy Olimpijczyków.    W galerii fotoreportaż z pikniku i otwarcia wystawy.
( 30 Maja 2015)
Nabór do ZSMS Zakopane.
(żródło: )

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem ogłasza nabór do: Szkoły Podstawowej II etapu ( klasy IV-VI) Gimnazjum  Mistrzostwa Sportowego oraz Liceum Mistrzostwa  Sportowego.   
( 30 Maja 2015)
Zakopiańska Szkoła Mistrzostwa Sportowego pod skrzydłami marszałka.
(żródło: )

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St Marusarza w Zakopanem   podlega oficjalnie marszałkowi woj Małopolskiego. Uroczystego przekazania dokonano podczas inauguracji nowego roku szkolnego . Akt przekazania podpisali starostowie  Andrzej Gąsienica Makowski i Andrzej Skupień oraz marszałkowie Marek Sowa i Jacek Krupa.
( 2 Września 2014)
Ćwicz z Mistrzem - piknik pod takim hasłem odbył się w sobotę w parku miejskim w Zakopanem
(żródło: )

W wigilię Międzynarodowego Dnia Dziecka absolwenci Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego, medaliści największych imprez, olimpijczycy, działacze oraz nauczyciele spotkali się z mieszkańcami Zakopanego i turystami w odrestaurowanym parku miejskim Galeria z pikniku - lepiej późno niż wcale..;))
( 31 Maja 2014)
Podsumowanie sezonu sportowego 2013/2014 i pożegnanie uczniów klasy 3 LOMS.
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

W piątek 25.04.14 roku w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem odbyła się uroczystość podsumowanie sezonu sportowego 2013/2014 jak i tradycyjnie w tym dniu pożegnanie uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego.
( 5 Maja 2014)
Zakopiańska Szkoła Mistrzostwa ... Olimpijskiego
(żródło: )

 Zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa sportowego może śmiało nazywać się Szkołą Mistrzostwa Olimpijskiego.  Podczas 22 ZIO w Soczi właśnie dwójka absolwentów tej szkoły sięgnęła po tytuł mistrza Olimpijskiego . Najpierw Kamil Stoch  na skoczni normalnej a potem Justyna Kowalczyk w biegu na 10 km stylem klasycznym.     W galerii foto olimpijczyków!!!!
( 13 Lutego 2014)
Udany weekend snowboardzistów
(żródło: )

W styczniu snowboardziści SMS Zakopane (uczniowie i absolwenci) pomimo kiepskiej aury codziennie trenowali m.in. w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, Jurgowie (zdjęcia z treningów). W dniach 25-26 stycznia 2014 nasi uczniowie udanie zaprezentowali się w slalomie gigancie w zawodach FIS seniorów w austriackiej miejscowości Hochficht, położonej w uroczym zakątku na pograniczu Austrii, Niemiec oraz Czech.
( 30 Stycznia 2014)
Zgrupowanie i Puchar Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

27.01.2014 roku panczeniści Zakopiańskiej SMS wrócili z dwunastodniowego zgrupowania Kadry Narodowej Juniorów, które odbyło się w Collalbo (Włochy) i Insbruck (Austria) gdzie brali udział w zawodach międzynarodowych i Pucharze Świata Juniorów.
( 30 Stycznia 2014)
Dominacja snowboardzistów SMS Zakopane w Pucharze Polski
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

W środę, 29 stycznia na stokach stacji narciarskiej Suche rozegrano zawody snowboardowego slalomu w ramach Pucharu Polski (będących jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży). Na starcie stanęła cała krajowa czołówka juniorów.
( 30 Stycznia 2014)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-41) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020