START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Zimowy Janosik 2020 za nami
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 IV już edycja Zimowego Janosika, choć przekornie w tym roku zimowa była najbardziej w nazwie to pierwszego dnia lutego do Niedzicy przyciągnęła ponad 1000 biegaczy z całej Polski.
( 4 Lutego 2020)
Tatrzański Bieg pod Górę 2019 wygrywają Zuzanna Mokros i Sylwester Lepiarz.
(żródło: )

  Zuzanna Mokros z RKS Łódź i Sylwester Lepiarz z LKB Rudnik Waśniów wygrali tegoroczny Alpin Sport Tatrzański Bieg pod Górę.
( 14 Września 2019)
4 Flexistav Bieg Ultra Granią Tatr wygrywają Katarzyna Solińska i Robert Faron.
(żródło: )

 Katarzyna Solińska z Krakowa i Robert Faron z Zalesia wygrali 4 Flexistav Bieg Ultra Granią Tatr. Faron z czasem 9 godz 9 min i 20 sek o 9 sekund poprawił dotychczasowy rekord trasy ustanowiony a 2013 roku przez Zakopańczyka Przemka Sobczyka. W galerii fotoreportaż
( 17 Sierpnia 2019)
Trzy dni biegania po Tatrach na 125-lecie zakopiańskiego Sokoła
(żródło: A.Karpiel Semberecka TG Sokół)

Za nami trzy dni wyjątkowych biegowych zmagań na pięknych i trudnych tatrzańskich trasach Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem. W trzech biegach o zróżnicowanym dystansie i stopniu trudności wzięło udział ponad 680 zawodników, a 66 z nich sklasyfikowanych zostało w Grand Prix Sokoła, przebiegając łącznie ponad 54 km i pokonując 3328m przewyższenia. Była to już dziewiąta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, w tym roku wpisująca się także w obchody 125-lecia Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Gniazdo w Zakopanem, które jest jego organizatorem. W galerii relacja!!!
( 4 Czerwca 2019)
Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem za nami.
(żródło: )

 Rywalizacja  na  trasie do Morskiego Oka zakończyła trzydniowy Weekend Biegowy z Sokołem.  W biegu im Władysława hr Zamoyskiego wystartowało ponad 200 uczestników. Najszybciej trasę pokonali Mirosława Witowska z Zakopanego oraz Dariusz Boroń z Krakowa.   Kilka fot z biegu tutaj
( 2 Czerwca 2019)
Weekend Biegowy z Sokołem. Jeszcze jeden bieg.
(żródło: )

  W Zakopanem trwa  Weekend Biegowy z Sokołem. Rozgrane zostały jyż dwa biegi : Sokoła oraz Wysokogórski im druha Franciszka Marduły- będące równocześnie Mistrzostwami Polski w skyrunningu.  Biegaczy zdobywających punkty w Grand Prix Sokoła czeka jeszcze jeden bieg- Hrabiego Władysława Zamoyskiego , który przeprowadzony zostanie w niedzielę na trasie Palenica Białczańska - Morskie Oko.  W galerii fotoreportaż A. Karpiel Sembereckiej z biegów Sokoła i Marduły.
( 1 Czerwca 2019)
Bieg im dr Fr. Marduły - Zmiana Trasy
(żródło: A.Karpiel Semberecka TG Sokół)

 Organizator Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem – Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem – informuje, że ze względów bezpieczeństwa z uwagi na zalegający śnieg trasa zaplanowanego na 1 czerwca 2019r. Wysokogórskiego Biegu im. dh. Franciszka Marduły została zmieniona  i omija Karb oraz Przełęcz Świnicką.    Ponadto start biegu przesunięty został na godzinę 7:30 do Parku Miejskiego.  
( 31 Maja 2019)
Trzystu szczęśliwych – lista startowa Flexistav Biegu Granią Tatr
(żródło: M.Strojny)

 Tylko trzystu szczęśliwców, których wyłoniło losowanie,  znalazło się na liście startowej czwartej edycji Flexistav Biegu Granią Tatr. Pozostałe 50 miejsc z limitu przyznanego przez Tatrzański Park Narodowy zostanie wykorzystanych dla zaproszonych zawodników. W tym roku o każde miejsce ubiegało się aż trzech chętnych – po raz pierwszy przekroczyliśmy liczbę 900 zgłoszeń. Cieszy fakt, że tak wielu jest sportowców, by startować w tak trudnych i wymagających zawodach. Na starcie zobaczymy min. zwycięzcę pierwszej edycji Przemka Sobczyka, a także czołowych zawodników zawodów serii Skyrunning - bieg będzie ponownie Mistrzostwami Polski na dystansie ultra.
( 26 Lutego 2019)
Turbacz Winter Trail 2019 przeszedł do historii.
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Tradycyjnie w drugi weekend lutego fani górskiego biegania zgromadzili się przed GOPR'ówką w Nowym Targu. W tym roku na linii startowej zameldowało się blisko 300 śmiałków.
( 11 Lutego 2019)
IV Bieg po(d) choinkę – zdrowo, przyjemnie, dobroczynnie
(żródło: A. Szopińska www.podhaleregion.pl)

 Pożytek dla zdrowia, przyjemność i korzyść dla potrzebujących pomocy. Takie cele przyświecają co roku Biegowi po(d) Choinkę i akcji charytatywnej „Serce za serce”. Kolejne edycje sportowo-rekreacyjnej imprezy połączonej z akcją charytatywną to efekt współpracy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i Nadleśnictwa Nowy Targ. Tegoroczna edycja była już czwartą.
( 19 Grudnia 2018)
Bieg Na Kasprowy dla Miski Witowskiej i Krzysztofa Bodurki
(żródło: )

 Krzysztof Bodurka i Miśka Witowska zostali Mistrzami Polski w Skyrunning Vertical KM. Zawody odbyły się na trasie XI Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę z metą na Kasprowym Wierchu i były jednocześnie finałem Pucharu Polski Skyrunning.   W galerii fotoreportaż
( 20 Października 2018)
SPEKTAKULARNY SUKCES MARCINA ŚWIERCA - PIERWSZE MIEJSCE W TDS
(żródło: Bieganie.pl)

 Marcin Świerc nie zawiódł swoich kibiców i w świetnym stylu wygrał TDS, jeden z głównych biegów festiwalu UTMB na dystansie 120 km, osiągając jednocześnie największy swój dotychczasowy indywidualny sukces.
( 2 Września 2018)
Zakopane było dziś żółte. Ponad 700 osób biegło na rzecz chorych na mukowiscydozę .
(żródło: )

 Trzeci Bieg po Oddech już za nami. Na starcie tego charytatywnego wyścigu stanęło w niedzielę 718 osób w tym 47 zawodników z mukowiscydozą. Wśród kobiet na mecie pierwsza pojawiła się Justyna Kowalczyk, ambasadorka Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.  Wśród panów zwyciężył Patryk Belgrau z Międzyrzecza.Bieg jak co roku miał na celu pozyskanie środków na zakup leków i sprzętu niezbędnych osobom chorym na mukowiscydozę oraz zwiększenie świadomości społecznej tej choroby. Organizatorem Biegu po Oddech było Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą,  i MOSiR Zakopane.  W galerii fotoreportaż   W tej galerii fotoreportaż WAt 1  
( 2 Września 2018)
Tatra Fest Bieg wygrywają Robert Faron i Mirosława Witowska
(żródło: )

  Robert Faron z Zalesia i Mirosława Witowska z Zakopanego wygrali tegoroczny Tatra Fest Bieg został zorganizowany przez Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim. Zawody odbyły sie w Tatrach.
( 18 Sierpnia 2018)
Sukcesy młodych lekkatletów z Rabki
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  W Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych U-18. Z powiatu nowotarskiego zakwalifikowała się trójka zawodników, podopiecznych trenera Wiesława Peruckiego reprezentujących klub MKS Rabka-Zdrój : Julia Kusiak trójskok, Maciej Czyszczoń 100m i 200m oraz Wojciech Galik skok w dal i trójskok.
( 31 Lipca 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024