Łyżwiarskie MP. Mistrzowskie tytuły i rekordy Katarzyny Bachledy Curuś i Konrada Niedźwiedzkiego.

W drugim dniu  łyżwiarskich Mistrzostw Polski na dystansach  Katarzyna Bachleda Curuś stanęła dwukrotnie na najwyższym miejscu podium . W biegu 2x500 m i  na 3000 m. Konrad Niedźwiedzki zwyciężył na dystansie 1500 m  a w biegu drużynowym z  Dariuszem Stanuchem i Sebastianem Druszkiewiczem  wywalczył pierwsze miejsce.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 24 Października 2009)
Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski na dystansach. Pierwsze medale wręczone

Katarzyna Bachleda Curuś( Wójcicka) LKS Poroniec  zdobyła złoty medal na 1500m podczas pierwszego dnia  łyżwiarskich mistrzostw Polski na dystansach. Brązowe medale zdobyli zakopińczycy. Luiza Złotkowska, Konrad Niedźwiedzki i Sebastian Druszkiewicz wszyscy AZS Zakopane.  W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia mistrzostw !!!!
( 23 Października 2009)
Finałowe zawody w łyżwiarskim Pucharze Polski w Zakopanem.

W niedzielę zakończyły się trzydniowe finałowe zawody Pucharu Polski w łyżwiarstwie szybkim  na dystansach.   Blisko 60 panczenistek  zmagało się na dystansach 500, 1000, 1500, 3000 i 5000 m  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 15 Marca 2009)
Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim Zakończone.

Biegami drużynowymi zakończyły się  Mistrzostwa Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Na tle 22 ekip Polacy wypadli nie najgorzej - Katarzyna Woźniak  w wieloboju wywalczyła brązowy medal. Polska w klasyfikacji narodów zajęła 11 miejsce. Najważniejsze że nasi młodzi panczeniści mieli okazje zmierzyć się z światową czołowką swoich rówieśników na własnym nowym torze w pięknej scenerii w  Zakopanem.   Zapraszamy do obejrzenia galerii z Mistrzostw Swiata Juniorów
( 22 Lutego 2009)
Mistrzostwa Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Katarzyna Woźniak trzecia w klasyfikacjui wieloboju.

W drugim dniu Mistrzostw Świata rozegrane zostały drugie biegi kobiet na 1000 i 3000 m oraz 1500. i 5000 m mężczyzn   W klasyfikacji wieloboju na trzecim miejscu uplasowała się Polka Katarzyna Woźniak. Tak wysokie miejsce w klasyfikacji Naszej panczenistce dało czwarte miejsce na dystansie 3000 m oraz 6 na 1000 m. W galerii fotoreportaż  z zawodów!!
( 21 Lutego 2009)
Mistrzostwa Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim.

W pierwszym dniu Mistrzostw  w Zakopanem rozegrane zostały pierwsze biegi na 500 m oraz 1500 m kobiet i 3000 m mężczyzn.  Katarzyna Woźniak na dystansie 1500 m zajęła 6 miejsce a wśród  meżczyzn na dystansie 500 m  Daniel Gwadera uplasował się na 9 miejscu.  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 20 Lutego 2009)
Mistrzostwa Swiata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim Otwarte

19 lutego  w Zakopanem oficjalną ceremonią ropoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie szybkim.  Ponad 140 młodych panczenistów z 22 narodowych ekip przemaszerowało barwnym korowodem Krupówkami aby wziąść udział w ceremonii otwarcia mistrzostw na Placu Niepodległości.
( 19 Lutego 2009)
Mistrzostwa Świat w wieloboju łyżwiarskim Niedźwiedzki 12-y Wójcicka 15-a

Bardzo dobrze wypadli Katarzyna Wójcicka i Konrad Niedźwiedzki podczas Mistrzostw Swita w wieloboju łyżwiarskim, który rozegrany był w norweskim Hamar  w dniach 7-9 luty br
( 8 Lutego 2009)
Puchar Polski i OZK do OOM w łyżwiarstwie szybkim.

W drugim dniu  Łyżwiarskiego Pucharu Polski rozegrano biegi na dystansach 500 i 3000 m kobiet oraz 500, 1500 i 5000 m meżczyzn.
( 1 Lutego 2009)
Łyżwiarski Puchar Świata w Erfurcie. Sukcesy polskich zawodników.

W niedzielnym biegu na dochodzenie zaliczanym do łyżwiarskiego PŚ Polki  ( Wójcicka, Złotkowski i Czerwonka) wywalczyły trzecie miejsce. Bieg wygrały czeskie łyżwiarki, Rosjanki zajęły 2 lokatę
Puchar Polski i eliminacje do OOM w łyżwiarstwie szybkim Zakopane

Biegami na 500m 1000, 1500 i 3000 m rozpoczęły się łyżwiarskie zawody Pucharu Polski w Zakopanem W pierwszym dniu zawodów  bardzo dobrze spisali się zawodnicy z Zakopanego.
Łyżwiarski PŚ w Erfurcie. Konrad Niedźwiedzki dziesiąty!!!!

W rozgrywanych w Erfurcie zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane) zajął na dystansie 1500 m 10 miejsce.
( 31 Stycznia 2009)
Łyżwiarski Puchar Polski - Eliminacje do OOM

Od 31 stycznia do 1 lutego na torze lodowym w zakopiańskim COS-ie rozgrywane będa zawody łyzwiarskie  zaliczane do Pucharu Polski . wielobój będzie  jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
( 28 Stycznia 2009)
OZD Zakopane Urszula Włodarczyk i Dawid Chyc zwyciężają w wieloboju.

Zawodnicy SNPTT -1907 Zakopane: Urszula Włodarczyk oraz  Dawid Chyc   wygrali wielobój łyżwiarski  w kategorii 14 lat podczas Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w łyżwiarstwie szybkim , które rozegrane zostału w minioną sobotę i niedzielę w Zakopanem
( 25 Stycznia 2009)
Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim Zakopane.

Ponad 140-u młodych panczenistów z całej Polski w sobotę ropoczęło zmagania na sztucznie mrożonym torze w Zakopanem. Wśród 14 letnich dziewcząt najlepsza na dystansie 500 i 1000 m była zawodniczka zakopiańskiego SNPTT Urszula Włodarczyk, która tym samy w klasyfikacji wieloboju zajmuje pierwsze miejsce.