START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Open Z-ne
3 LUTY 1 KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

Rozgrywki zakopiańska halówki są już na etapie II rundy. Pierwsze pięć meczy rozegrano w sobotę. Szóste spotkanie - Klonów z Kantorem odbędzie się w późniejszym terminie. 1 kolejkę II rundy rozpoczęły drużyny z grupy drugiej, „nieco słabszej”. Mecz Bolsiaków z Kamionką był jednostronnym widowiskiem do jednej bramki. Swoją celność doskonaliły Bolsiaki zmuszając 23 razy bramkarza Kamionki do kapitulacji . W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś.
( 4 Lutego 2007)
Zakopiańska Halówka Open. Przed drugą rundą
(żródło: )

  W sobotę 3 lutego rozpocznie się druga runda rozgrywek zakopiańskiej halówki. Drużyny zagrają w dwóch grupach: I „silniejszej”, która walczy o mistrzostwo ligi i „nieco słabszej” grającej o prymat w II grupie. O „przydziale” do grupy decydowała kolejność miejsc po pierwszej rundzie rozgrywek. Każda z drużyn ma do rozegrania 5 meczy zanim ostatecznie będzie wiadomo, które zajęła miejsce w lidze. Na pierwszym etapie rozgrywek zagrało 187 zawodników w 12 drużynach z Zakopanego i Podhala. Strzelono 1080 bramek. Średnio 98 w kolejce.
( 2 Lutego 2007)
27 STYCZNIA 11 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

11 kolejka zakończyła rozgrywki zakopiańskiej halówki na etapie I rundy. Wyniki tej rundy zdecydowały, kto w II etapie rozgrywek zagra w grupie sześciu silniejszych drużyn o mistrzostwo ligi a które ekipy zagrają w grupie „nieco słabszych” o miejsca 7 – 12. W sobotę wygrywali faworyci a w hicie kolejki – meczu pomiędzy pierwszą i drugą drużyną ligi wysoką wygraną zaliczyły prowadzące od początku turnieju Czarne Pumy.   W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś  z 11 kolejki !!!!
( 29 Stycznia 2007)
TERMINARZ II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI OPEN.
(żródło: )

Terminarz  II rundy XII kolejka   03.02.2007 II grupa 16.00  Bolsiaki - Kamionka 17.00  Sphinx - Drink Team 18.00  Zawrat - Leszcze 2 I grupa 19.00  Vivaldi - Czarne Pumy 20.00  Klony  - Skład Budowlany Kantor 21.00  Poroniec - Joker XIII kolejka   10.02.2007 II grupa 16.00  Kamionka - Drink Team 17.00  Sphinx - Zawrat 18.00  Bolsiaki - Leszcze 2 I grupa 19.00  Poroniec - Vivaldi 20.00  Joker  - Skład Budowlany Kantor 21.00  Klony  - Czarne Pumy XIV kolejka   24.02.2007 II grupa 16.00  Kamionka - Leszcze 2 17.00  Bolsiaki - Sphinx 18.00  Zawrat - Drink Team I grupa 19.00  Joker  - Czarne Pumy 20.00  Poroniec - Skład Budowlany Kantor 21.00  Klony  - Vivaldi XV kolejka    03.03.2007 II grupa 16.00  Zawrat - Kamionka 17.00  Bolsiaki - Drink Team 18.00  Sphinx - Leszcze 2 I grupa 19.00  Vivaldi - Skład Budowlany Kantor 20.00  Poroniec - Czarne Pumy 21.00  Klony  - Joker XVI kolejka  10.03.2007 II grupa 16.00  Sphinx - Kamionka 17.00  Leszcze 2 - Drink Team 18.00  Bolsiaki - Zawrat I grupa 19.00  Joker  - Vivaldi 20.00  Poroniec - Klony 21.00  Czarne Pumy- Skład Budowlany Kantor
( 28 Stycznia 2007)
20 STYCZNIA 10 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

To już przedostatnia kolejka pierwszej rundy ligowych rozgrywek na hali w Zakopanem . Każda z drużyn walczyła o jak najlepszy wynik, o czym może świadczyć choćby liczba zdobytych bramek - padło ich aż 115!     W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z sobotnich spotkań.!!!!
( 21 Stycznia 2007)
13 STYCZNIA 9 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

Dziewięć kolejek czekaliśmy na remis – no i mamy aż dwa w tej kolejce pomiędzy liderami Porońcem i Kantorem i zaskakujący w spotkaniu Sphinx – Joker, gdzie wydawało się, że ci pierwsi z góry są skazani na wysoką przegraną a tu … Sphinx walczył bardziej ambitnie pod wodzą świetnie grającego Grzegorza Bieńka co zdecydowało o wyniku. Również remisem zakończył się zaległy mecz VI kolejki pomiędzy Vivaldi a Zawratem rozegrany w poniedziałek 8 stycznia na nowo otwartej sali w Poroninie.   W galerii mecze 9 kolejki w obiektywie Hanny Kardaś!!!!
( 14 Stycznia 2007)
6 STYCZNIA 8 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

  Przerwa świąteczno – noworoczna nieco rozleniwiła drużyny. Walka na boisku nie była zbyt ostra a mecze miały przyjacielski charakter, co przełożyło się m.in. na ilość strzelonych bramek – tylko 81 . W pojedynkach komplet punktów zainkasowali faworyci z jednym wyjątkiem – Zawrat pokonał ekipę Sphinx’a - a niezwykły był wynik tego meczu po pierwszej połowie 0:0! Dla Zawratu są to pierwsze trzy punkty w tych rozgrywkach.Liderzy tabeli wysoko pokonali swoich przeciwników: Poroniec 13:3 Drink Team, Czarne Pumy 14:6 Bolsiaków i Kantor 9:1 drużynę Vivaldi. Potwierdzili tym samym, że to oni stoczą walkę o mistrzostwo tegorocznej edycji ligi.   W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z  8 kolejki!!!!
( 8 Stycznia 2007)
16 GRUDNIA 7 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

W sobotę rozegrano ostatnie mecze zakopiańskiej halówki w starym roku. Teraz zawodnicy odpoczywać będą od boiskowych zmagań trzy tygodnie do 6 stycznia 2007. W 7 kolejce podobnie jak w 6 rozegrano tylko pięć z sześciu spotkań. Tym razem Kamionka poprosiła o zmianę terminu meczu z Jokerem. Czyżby Kamionka chciała zdezerterować z rozgrywek ???  Foto Hanny Kardaś z meczów w galerii!!!
( 18 Grudnia 2006)
9 GRUDNIA 6 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

9 grudnia rozegrano tylko 5 z zaplanowanych 6 spotkań. Mecz pomiędzy Vivaldi a Zawratem został przeniesiony na inny termin . Pozostałe spotkania były bardzo wyrównane i pełne emocji, co często przekładało się na nerwowe zachowania, ostre zagrania i faule na boisku. Miłym gościem w sali Zakopiańskiego Centrum Edukacji , który podziwiał zmagania drużyn był Jan Gąsienica Walczak nowo wybrany Burmistrz odpowiedzialny w gminie za sport i oświatę.  W galerii fotoreportaz Hanny Kardaś z sobotnich rozgrywek.!!!!!!!
( 10 Grudnia 2006)
2 GRUDNIA 5 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI OPEN
(żródło: )

W 5 kolejce padło kilka rekordów. Jednym z nich jest liczba strzelonych bramek. Zawodnicy 114! razy celnie trafiali do bramki przeciwnika. Poroniec natomiast ustanowił nowy rekord wysokości zwycięstwa strzelając Kamionce aż 26 goli! Czarne Pumy tradycyjnie zmusiły do bardzo częstej kapitulacji tym razem bramkarza Zawratu, który 23 razy wyciągał piłkę z siatki. Wysokie zwycięstwo zaliczyli także Vivaldi pokonując Sphinx'a 14:2. Nieoczekiwanie Joker dość łatwo pokonał Kantor miedzy innymi dzięki bardzo dobrze grającemu Krzyśkowi Wiśniowskiemu /„Żabie"/. W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z rozgrywek!!!! tekst fot Hanna Kardaś
( 3 Grudnia 2006)
IV kolejka Zakopiańskiej Halówki Open.
(żródło: )

Na mecze 4 kolejki większość drużyn przybyła w bardzo licznym składzie. Nie wpłynęło to jednak znacząco na wyniki rywalizacji. Wygrywali faworyci, choć niektóre mecze trzymał w napięciu do ostatnich minut . Najbliższa zrobienia niespodzianki była drużyna Leszczy 2 , która po I połowie i jeszcze na 5 minut przed końcem remisowała z wyżej notowaną i bardziej doświadczoną ekipą Vivaldi . Bramka, której świetnie bronił Kacper Romanowski została odczarowana przez zawodników Vivaldi w ostatnich minutach meczu, kiedy to seryjnie strzelili oni kilka bramek dających im zwycięstwo. W  galerii fotoreportaż Hanny Kardaś ze spotkan III i IV kolejki!!!
( 27 Listopada 2006)
11 LISTOPADA 2 KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

W dzień Święta Niepodległości rozegrano 2 kolejkę zakopiańskiej halówki open. Tym razem piłkarze strzelili 92 bramki i padły kolejne rekordy w ilości zdobytych goli przez drużynę w jednym meczu. Swoje konto zdobyczy bramkowych powiększyły Czarne Pumy , które 22 razy wpakowały piłkę w bramkę Sphinx'ów tylko raz wyciągając ją ze swojej. Również Vivaldi wzbogaciło się o bagatela 23! trafne strzały do siatki Kamionki tracąc jedynie 2 gole. W hicie kolejki Joker nie sprostał drużynie Porońca i uległ im 9:5. Skład Budowlany Kantor w pierwszej połowie miał problemy z młodą ekipą Leszczy 2, która dwa razy prowadziła, ale doświadczenie wzięło górę i w drugiej odsłonie to Kantor przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę aby wygrać ostatecznie 12:4.   W galerii foto z meczów II kolejki Autorstwa Hanny Kardaś!!!!
( 12 Listopada 2006)
KRÓL STRZELCÓW KOŃCOWA KLASYFIKACJA
(żródło: )

Klasyfikacja  końcowa „króla strzelców”     I GRUPA 56 bramek Frasunek Robert  /Czarne Pumy/   45 bramek Kiszela Krystian  /Poroniec/     42 bramki Świder Stanisław  /Poroniec/ 36 bramek Wiśniowski Krzysztof /Joker/   33 bramki Murzyn Bartosz  /Czarne Pumy/ 29 bramek Dzielawa Krzysztof /Skład Budowlany Kantor/ 25 bramek Marcin Sługocki  /Vivaldi/ 24 bramki Budz Robert   /Klony/    23 bramki Grela Dariusz  /Poroniec/ Skóbel Wojciech   /Poroniec/ 22 bramki Banat Krzysztof  /Vivaldi/ Wicher Mariusz  /Poroniec/ 21 bramek Pawlica Wiktor  /Vivaldi/ Wicher Robert  /Poroniec/ 19 bramek Babicz Mateusz  /Czarne Pumy/ Krajewski Jakub  /Joker/ 18 bramek Gąs. Walczak Bartłomiej /Czarne Pumy/ Glazar Michał  /Czarne Pumy/ Gurgul Jarosław  /Klony/ Kołaciak Mirosław  /Joker/ Król Andrzej   /Czarne Pumy/ Święchowicz Bartłomiej /Klony/ 17 bramek Cudzich Łukasz   /Czarne Pumy/ 15 bramek Sowa Krzysztof  /Czarne Pumy/ 14 bramek Jasiński Mirosław  /Skład Budowlany Kantor/ Stoch Paweł   /Klony/ Wszołek Bernard  /Vivaldi/ 13 bramek Bandyk Stanisław  /Skład Budowlany Kantor/ Kolbrecki Sławomir /Skład Budowlany Kantor/ 12 bramek Czaja Krzysztof  /Joker/ Gąs. Mracielnik Tomasz /Klony/ 11 bramek Dudzik Tomasz  /Vivaldi/ Niedziałek Rafał  /Klony/ Olszowski Łukasz  /Joker/ Skiepko Mateusz  /Joker/ 10 bramek Barnowski Marek  /Skład Budowlany Kantor/ Jopek Piotr   /Vivaldi/ Słodyczka Wojciech /Skład Budowlany Kantor/ 9 bramek Chrapko Wojciech  /Czarne Pumy/ 8 bramek Okręglak Arkadiusz /Poroniec/ Wysocki Michał  /Joker/ 7 bramek Baran Roman  /Skład Budowlany Kantor/ Pająk Olgierd  /Klony/ Skupień Marek  /Poroniec/ Strama Janusz  /Joker/ 6 bramek Bużek Łukasz  /Joker/ Janik Jan   /Czarne Pumy/ Majerczyk Paweł  /Vivaldi/ Pękala Krzysztof  /Czarne Pumy/ 5 bramek Głowacz Janusz  /Skład Budowlany Kantor/ Guńka Łukasz  /Joker/ Papież Janusz  /Poroniec/ 4 bramki Gacek Andrzej  /Skład Budowlany Kantor/ Grzybek Łukasz  /Vivaldi/ Rawicki Zbigniew  /Skład Budowlany Kantor/ 3 bramki Gacek Rafał   /Skład Budowlany Kantor/ Karpiel Jakub  /Klony/ Mysiński Jakub  /Joker/ Stoch Piotr   /Klony/ 2 bramki Balicki Grzegorz  /Joker/ Gaj Paweł   /Vivaldi/ Głowacz Adam  /Skład Budowlany Kantor/ Kantor Bartłomiej  /Skład Budowlany Kantor/ Leśniak Tomasz  /Klony/ Puchała Piotr  /Vivaldi/ Skowroński Piotr  /Vivaldi/ Wilk Krzysztof  /Czarne Pumy/ 1 bramka Cudzich Artur  /Czarne Pumy/ Głowacz Maciej  /Skład Budowlany Kantor/ Kubin Ireneusz  /Joker/ Myrda Andrzej  /Skład Budowlany Kantor/ Papież Paweł  /Skład Budowlany Kantor/ Szkurat Rafał  /Vivaldi/   II GRUPA 59 bramek Mrugała Krzysztof /Bolsiaki/ 27 bramek Dudziak Jordan  /Leszcze 2/ 26 bramek Bieniek Grzegorz  /Sphinx/ 24 bramki Leks Grzegorz  /Bolsiaki/ 20 bramek Kopiński Jan  /Drink Team/ Pracuch Mateusz/Zawrat/   19 bramek Kłosowski Mateusz /Leszcze 2/ 18 bramek Spyrła Marcin  /Leszcze 2/ 15 bramek Jakubiak Krzysztof  /Sphinx/ Kaleciak Dawid  /Leszcze 2/ Piekarczyk Łukasz  /Drink Team. Saguła Przemysław  /Bolsiaki/ Stasik Janusz   /Zawrat/ 14 bramek Miętus Maciej  /Bolsiaki/ 13 bramek Knapik Karol  /Kamionka/ 12 bramek Zembol Tomasz  /Drink Team/ 11 bramek Gubała Adam  /Leszcze 2/ Lasak Zdzisław  /Drink Team/ 10 bramek Bylica Marcin  /Sphinx/ Ligas Piotr   /Bolsiaki/ 9 bramek Babiarz Arkadiusz  /Leszcze 2/ Budz Wojciech   /Zawrat/ Gościej Michał  /Drink Team/ Majerczyk Janusz  /Zawrat/ Sarnecki Grzegorz  /Kamionka/ Liczkowski Mikołaj /Bolsiaki/ 8 bramek Baran Osiński Hubert /Sphinx/ Jankowski Andrzej  /Kamionka/ Saguła Sławomir  /Leszcze 2/ Sawina Marcin  /Leszcze 2/ 7 bramek Chowaniec Tomasz /Zawrat/ Tylka Bartłomiej  /Sphinx/ Żołek Daniel  /Bolsiaki/ 6 bramek Bzdyk Klemens  /Drink Team/ Krzystyniak Bartłomiej /Bolsiaki/ Tylka Jan   /Sphinx/ Tyrpa Marcin  /Zawrat/ 5 bramek Bieniek Wojciech  /Sphinx/ Buła Eugeniusz  /Sphinx/ Ellmann Philip  /Drink Team/ Powrózek Maciej  /Sphinx/ Śpiewak Michał   /Drink Team/ Zając Tomasz  /Drink Team/ 4 bramki Chwiałkowski Piotr /Sphinx/ Korn Jan   /Kamionka/ Lampa Jacek   /Leszcze 2/ Radoń Krzysztof  /Kamionka/ Stokłosa Hubert  /Sphinx/ 3 bramki Bąk Jakub   /Kamionka/ Ejsmond Marcin  /Drink Team/ Gaura Mateusz  /Bolsiaki/ Gawlik Grzegorz  /Bolsiaki/ Gruszka Rafał  /Bolsiaki/ Maczyszyn Maciej  /Kamionka/ Salwierak Grzegorz  /Bolsiaki/ 2 bramki Bańka Rafał   /Bolsiaki/ Durczewski Wojciech /Sphinx/ Dyjewski Adam  /Drink Team/ Gąsienica Łukasz  /Bolsiaki/ Hodorowicz Grzegorz  /Zawrat/ Lasak Tomasz  /Drink Team/ Mendel Paweł  /Kamionka/ Piekarczyk Stanisław /Sphinx/ Podosek Mateusz  /Leszcze 2/ Rzadkosz Szymon  /Zawrat/ Wojtaszowicz Rafał /Kamionka/ 1 bramka Dunin Jakub   /Kamionka/ Furmanek Michał  /Bolsiaki/ Galica Bartłomiej  /Leszcze 2/ Kowalczyk Sebastian /Bolsiaki/ Leks Mateusz  /Bolsiaki/ Obrochta Szymon  /Drink Team/ Pilśniak Kamil  /Bolsiaki/ Potkowski Dawid  /Sphinx/ Stożek Marek  /Kamionka/ Wojtaszowicz Rafał  /Kamionka/   Samobójcze 2 bramki Durczewski Wojciech /Sphinx/ Gąs. Walczak Maciej /Czarne Pumy/   Leks Grzegorz  /Bolsiaki/   Leśniak Tomasz  /Klony/   1 bramka Bachleda Graca Paweł /Sphinx/ Baran Osiński Hubert /Sphinx/ Chowaniec Tomasz /Zawrat/   Chrapko Wojciech  /Czarne Pumy/  Cudzich Łukasz  /Czarne Pumy/  Dudziak Jordan  /Leszcze 2/   Ejsmond Marcin  /Drink Team/  Gacek Andrzej  /Kantor/   Gąsienica Łukasz  /Bolsiaki/ Głowacz Janusz  /Skład Budowlany Kantor/  Gościej Michał  /Drink Team/  Gracjasz Leszek  /Zawrat/   Gubała Adam  /Leszcze 2/ Gurgul Jarosław  /Klony/ Hodorowicz Grzegorz /Zawrat/   Jakubiak Krzysztof  /Sphinx/ Lampa Jacek   /Leszcze 2/   Lasak Zdzisław  /Drink Team/ Liczkowski Mikołaj /Bolsiaki/  Maczyszyn Maciej  /Kamionka/   Majerczyk Janusz  /Zawrat/   Mateusiak Bartłomiej /Drink Team/ Miśkowicz Sławomir /Poroniec/  Osmólski Marcin  /Bolsiaki/ Radoń Krzysztof  /Kamionka/   Sawina Marcin  /Leszcze 2/  Skupień Marek  /Poroniec/  Stoch Grzegorz  /Drink Team/ Stoch Paweł   /Klony/ Wojtaszowicz Rafał /Kamionka/  Walkowery 12 bramek
( 9 Listopada 2006)
4 XI KOLEJKA INAUGURACYJNA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

Pierwsza kolejka przyniosła wysokie wygrane i aż 101 strzelonych bramek. Mogliśmy poznać składy drużyn, w których od poprzedniej edycji ligi nastąpiły znaczne roszady. Pojawiły się również nowe ekipy: Czarne Pumy - reprezentacja ulicy Kościelnej (część z nich grała w zeszłym roku w drużynie Joker), Kamionka, Zawrat - drużyna z Bukowiny Tatrzańskiej, Skład Budowlany- Kantor z Czarnego Dunajca. Trudnym przeciwnikiem będzie na pewno Joker , który w tym sezonie zgromadził nowy, mocny skład.
( 5 Listopada 2006)
Zakopiańska Halówka open 2006/2007 Tabela
(żródło: )

     Tabela po piątej kolejce II rundy I GRUPA 1.       Czarne Pumy 5 27 222 -   85 2.      Poroniec 5 25 201 -   91 3.      Kantor 5 20 126 -   82 4.      Vivaldi 5 20 125 -   116 5.      Klony 5 15 113 -   124 6.      Joker 5 13 141 -   110 II GRUPA 1.     Bolsiaki 5 18 168   -   117 2.     Drink Team 5 18 101   -   140 3.     Leszcze 2 5 13 129   -   137 4.     Sphinx 5 10 102   -   183 5.     Zawrat 5 9 74   -   111 6.     Kamionka 5 0 54   -   260
( 5 Listopada 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (150-164)(165-179)(180-194)(195-209)(210-219) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024