COC w Planicy: Marusarz i Twardosz w "30"
(żródło: A.Karczewska PZN)

Wojciech Marusarz i Paweł Twardosz wywalczyli kolejne tej zimy punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego. W niedzielnych zawodach, które rozegrane zostały w słoweńskiej Planicy, Marusarz zajął 19. miejsce, natomiast Twardosz uplasował się trzy lokaty za nim. Najlepszy tego dnia okazał się Austriak Paul Gerstgraser.
( 28 Stycznia 2019)
Joanna Kil startowała w kombinacji norweskiej

12 i 13 stycznia w niemieckim Schonach rozegrane zostały zawody Alpen Cup w kombinacji norweskiej kobiet. W zawodach tych wystartowała Joanna Kil, która zajęła 15. i 14. miejsce. Pierwszego dnia zmagań najlepsza okazała się Słowenka Ema Volavsek, a drugiego triumfowała Włoszka Annika Sieff.
( 14 Stycznia 2019)
Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej: Dwuboiści zainaugurowali sezon.

W trudnych, ale zimowych warunkach dwuboiści zainaugurowali sezon startów w Narodowym Programie Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Miejscem zmagań były trasy biegowe na Kubalonce.
( 8 Stycznia 2019)
PŚ w Lillehammer w KN: Trzech Polaków punktuje!

Podopieczni Danny-ego Winkelmanna znakomicie rozpoczęli zmagania w zawodach Pucharu Świata w Lillehammer i w komplecie wywalczyli punkty do klasyfikacji generalnej. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Paweł Słowiok, który ukończył rywalizację na 19. miejscu. Sześć lokat za nim uplasował się Adam Cieślar. Natomiast 27. rezultat zanotował dzisiaj Szczepan Kupczak. Zwycięstwo w piątkowych zawodach w Lillehammer odniósł Norweg Jarl Magnus Riiber, który jako pierwszy przekroczył linię mety po biegu na dystansie 5 km.
( 30 Listopada 2018)
Historyczny wynik kombinatorów norweskich w Ruce!

W niedzielę kombinatorzy norwescy rywalizowali w zawodach drużynowych Pucharu Świata w Ruce. Historyczny wyniki odnieśli podopieczni Danny-ego Winkelmanna, którzy w Finlandii w składzie Adam Cieślar, Wojciech Marusarz, Szczepan Kupczak i Paweł Słowiok wywalczyli szóste miejsce. Tego dnia bezkonkurencyjni okazali się Niemcy, którzy o ponad minutę pokonali reprezentację Japonii. Podium uzupełnili Norwegowie.
( 25 Listopada 2018)
Historyczny triumf Szczepana Kupczaka w Zakopanem!

W sobotę, 20 października 2018 roku w Zakopanem dwuboiści rywalizowali w Mistrzostwach Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. Tego dnia bezkonkurencyjny okazał się Szczepan Kupczak z klubu AZS AWF Katowice, który w pięknym stylu po raz pierwszy w karierze wywalczył złoty medal krajowego czempionatu. Wicemistrzem Polski został jego klubowy kolega - Adam Cieślar. Natomiast brązowy medal zdobył Wojciech Marusarz, który reprezentuje barwy klubu AZS Zakopane.    W galerii fotoreportaż
( 20 Października 2018)
PŚ w Chaux-Neuve: Polacy ósmą drużyną

Reprezentacja Polski w składzie: Adam Cieślar, Paweł Słowiok, Szczepan Kupczak i Wojciech Marusarz wywalczyła ósme miejsce w zawodach drużynowych podczas Pucharu Świata we francuskim Chaux-Neuve. Zwycięstwo odnieśli Norwegowie, którzy o ponad 13 sekund pokonali drużynę niemiecką. Podium uzupełnili Finowie.
( 21 Stycznia 2018)
Dobry występ Marusarza w Steamboat Springs!

To był bardzo udany występ dla Wojciecha Marusarza, który trzykrotnie punktował w zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej. Na zakończenie rywalizacji w amerykańskim Steamboat Springs reprezentant klubu AZS Zakopane wywalczył 14. miejsce. Natomiast po raz kolejny najlepszy okazał się Norweg Mikko Kokslien.
( 19 Grudnia 2017)
Paweł Słowiok mistrzem Polski w kombinacji.

To była zacięta rywalizacja o tytuł mistrza Polski w kombinacji norweskiej. Na finiszu złoto krajowego czempionatu wywalczył Paweł Słowiok, który minimalnie okazał się lepszy od Adama Cieślara. Na najniższym stopniu podium stanął Szczepan Kupczak.
( 8 Października 2017)
Słowiok najlepszy w Mistrzostwach TZN w kombinacji
(żródło: A. Kosman PZN)

Reprezentanci klubu AZS AWF Katowice i zarazem podopieczni trenera Kadry Narodowej Mateusza Wantuloka zdominowali rywalizację w Mistrzostwach Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w kombinacji norweskiej. W czwartek, 29 grudnia na Wielkiej Krokwi w Zakopanem oraz trasie biegowej COS najlepiej spisał się Paweł Słowiok, który pokonał Adama Cieślara o 44,5 sekundy, a trzeci był Szczepan Kupczak (+ 1 minuta i 48,5 sekundy).
( 29 Grudnia 2016)
Adam Cieślar zwycięzcą Pucharu Prezesa PZN w Zakopanem

W pięknej, słonecznej pogodzie na Wielkiej Krokwi oraz trasie nartorolokowej Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem rozegrane zostały dzisiaj zawody Pucharu Prezesa PZN w kombinacji norweskiej. Zwyciężył Adam Cieślar, który zdołał odeprzeć atak najlepszego dzisiaj na trasie biegu Pawła Słowioka, który wywalczył drugie miejsce. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Szczepan Kupczak, który był liderem po skokach.
( 3 Października 2015)
Adam Cieślar złotym medalistą Letnich Mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej!

Walka o medale w kombinacji norweskiej zakończyła zmagania w Letnich Mistrzostwach Polski, które w miniony weekend odbywały się na skoczni im. Adama Małysza i na trasach ośrodka „Jonidło” w Wiśle. W pięknym stylu złoto krajowego czempionatu w kombinacji norweskiej wywalczył Adam Cieślar z kluby WSS Wisła w Wiśle. Wicemistrzem został najlepszy zawodnik po serii skoków Kacper Kupczak z SS-R LZS Sokół Szczyrk, natomiast na najniższym stopniu podium stanął starszy z braci Kupczaków – Szczepan.       W galerii fotoreportaż A Kosman z konkursu!!!
( 19 Lipca 2015)
Adam Cieślar mistrzem Polski w kombinacji norweskiej

W niedzielne przedpołudnie 15 marca poznaliśmy zdobywców medali w indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w kombinacji norweskiej, które rozgrywane były na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem oraz trasie biegowej Istebnej-Kubalonki (14-15 marca).   W galerii fotoreportaż A.Kosman z zawodów
( 15 Marca 2015)
Mistrzostwa TZN w kombinacji norweskiej dla Mateusza Wantuloka

Z powodu wiatru oraz obfitych opadów śniegu odwołany został niedzielny konkurs skoków . Nie przeszkodziło to jednak w rozegraniu 5 km biegu do  kombinacji.  Podium   wygładało tak jak po skokach. Konkurencję bezapelacyjnie wygrał Mateusz Wantulok( AZS AWFKatowice), który  w biegu utrzymał 1 miejsce z  Wielkiej Krokwi.   W galerii kilka fot z zawodów!!
( 4 Stycznia 2015)
Adam Cieślar bezapelacyjnie najlepszy w Mistrzostwach Polski

Adam Cieślar po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny i zwyciężył w drugich w tym sezonie Letnich Mistrzostwach Polski. Wicemistrzostwo wywalczył Paweł Słowiok, który znakomicie spisał się na trasie biegowej, natomiast brązowym medalistą został Mateusz Wantulok.   W galerii fotoreportaż A. Kosman PZN z zawodów