START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Skoki
Znamy skład szerokiej kadry PZN w skokach na sezon 2024/2025
(żródło: PZN)

 Polski Związek Narciarski (PZN) w środę opublikował szeroki wykaz kadr kobiet i mężczyzn na sezon 2024/25. Dokładne składy grup szkoleniowych – wraz z powołanymi zawodnikami – mamy poznać do końca maja, po zatwierdzeniu ich przez zarząd PZN.
( 15 Maja 2024)
Znamy trenerów reprezentacji Polski w skokach na sezon 2024/25
(żródło: Media Polski Związek Narciarski)

 Za nami spotkanie sztabów szkoleniowych i kierownictwa Polskiego Związku Narciarskiego, na którym ogłoszono sztaby trenerskie kadr narodowych mężczyzn w skokach narciarskich na sezon 2024/25.
( 18 Kwietnia 2024)
PŚ w Planicy: Huber nokautuje rywali i sięga po Małą Kryształową Kulę, Zniszczoł trzeci
(żródło: skijumping.pl)

 Finał sezonu dla Daniela Hubera! Reprezentant Austrii nie dał żadnych szans swoim rywalom na Letalnicy (HS240) w Planicy, uzyskując z obniżonego rozbiegu 247 m oraz 242,5 m. Drugie miejsce zajął Domen Prevc, a trzecie Aleksander Zniszczoł. Piąty był Piotr Żyła, a szósty - kończący karierę Peter Prevc.
( 24 Marca 2024)
PŚ w Planicy: Triumf Austrii w jednoseryjnym konkursie, Polska piąta
(żródło: skijumping.pl)

 Reprezentacja Austrii wygrała sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata w lotach narciarskich na Letalnicy (HS240) w Planicy. Drugie miejsce zajęli Słoweńcy, a trzecie Norwegowie. Polacy zostali sklasyfikowani na piątej pozycji. Druga seria została odwołana z powodu zbyt silnego wiatru.
( 23 Marca 2024)
PŚ w Planicy: Pierwszy triumf Petera Prevca od 4 lat! Kamil Stoch jedenasty
(żródło: skijumping.pl)

 Wielki dzień Petera Prevca! Kończący w niedzielę karierę reprezentant Słowenii triumfował w piątkowym konkursie indywidualnym Pucharu Świata w lotach narciarskich na Letalnicy (HS240) w Planicy, po skokach na odległość 237,5 m oraz 231 m. Drugie miejsce zajął Daniel Huber, a trzecie Johann Andre Forfang. Pucharowe punkty zdobyło trzech Polaków, a najlepszy z nich, Kamil Stoch sklasyfikowany został na jedenastej pozycji.
( 22 Marca 2024)
PŚ w Planicy: R. Kobayashi wygrywa kwalifikacje, Żyła drugi!
(żródło: skijumping.pl)

 Ryoyu Kobayashi został zwycięzcą ostatnich w sezonie kwalifikacji do piątkowego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w lotach narciarskich na Letalnicy (HS240) w Planicy. Reprezentant Japonii zwyciężył po skoku na odległość 230 metrów i został pierwszym liderem tegorocznej edycji Planica 7. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła (241 m). Awans do zawodów wywalczyło czterech Polaków.
( 21 Marca 2024)
Raw Air w Vikersund: Huber zwycięzcą finałowego konkursu, Zniszczoł siódmy, Kraft górą w turnieju
(żródło: skijumping.pl)

 Daniel Huber został triumfatorem finałowego, trzyseryjnego konkursu Raw Air na Vikersundbakken (HS240) w Vikersund. Reprezentant Austrii odniósł drugie pucharowe zwycięstwo w karierze dzięki skokom na odległość 244 m, 240,5 m oraz 231 m. Drugie miejsce zajął Stefan Kraft, który triumfował w całym turnieju, a trzecie Timi Zajc. Siódmy był Aleksander Zniszczoł, który ustanowił nowy rekord życiowy - 243 metry. Pozostali Polacy zakończyli rywalizację już na pierwszej rundzie.
( 17 Marca 2024)
PK w Zakopanem: Triumf Pawła Wąska!
(żródło: skijumping.pl)

 Paweł Wąsek zwycięzcą finałowego konkursu sezonu Pucharu Kontynentalnego! Reprezentant Polski triumfował w rozgrywanych w warunkach hybrydowych zawodach na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem po skokach na odległość 135 m oraz 147 m. Drugie miejsce zajął Clemens Aigner, a trzecie Zak Mogel. Pucharowe punkty wywalczyło pięciu Biało-Czerwonych. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej cyklu został Austriak Maximilian Ortner.
( 17 Marca 2024)
Raw Air w Vikersund: Kraft wygrywa i zdobywa Kryształową Kulę, Zniszczoł dziesiąty
(żródło: skijumping.pl)

 Stefan Kraft został zwycięzcą jednoseryjnego konkursu lotów narciarskich Raw Air na Vikersundbakken (HS240) w Vikersund. Reprezentant Austrii triumfował dzięki próbie na 245 metr i zapewnił sobie trzecią Kryształową Kulę w karierze. Drugi był Daniel Huber, a trzeci Domen Prevc. Dziesiąte miejsce zajął Aleksander Zniszczoł. Pucharowe punkty zdobyło trzech Polaków.
( 17 Marca 2024)
PK w Zakopanem: Triumf Aignera, Wąsek piąty
(żródło: skijumping.pl)

 Clemens Aigner wygrał sobotni konkurs Pucharu Kontynentalnego, przeprowadzony w hybrydowych warunkach na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem. Reprezentant Austrii triumfował po skokach na odległość 136,5 m oraz 135,5 m. Drugie miejsce zajął Maximilian Ortner, a trzecie Markus Eisenbichler. W czołowej dziesiątce sklasyfikowani zostali piąty Paweł Wąsek i dziewiąty Andrzej Stękała. Pucharowe punkty zdobyło sześciu Polaków.
( 16 Marca 2024)
FC w Zakopanem: Rainer triumfuje w finałowym konkursie, Amilkiewicz ósmy
(żródło: skijumping.pl)

 Stefan Rainer został zwycięzcą finałowego konkursu sezonu FIS Cup, rozgrywanego w warunkach hybrydowych na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem. Reprezentant Austrii wygrał dzięki skokom na odległość 131 m oraz 130 m. Drugie miejsce zajął Johannes Poelz, a trzecie Ulrich Wohlgenannt. Ósmy był Tymoteusz Amilkiewicz. Awans do finału wywalczyło czterech Polaków.
( 15 Marca 2024)
Raw Air w Vikersund: P. Prevc wygrywa prolog, Zniszczoł piąty
(żródło: skijumping.pl)

 Peter Prevc został zwycięzcą prologu do sobotniego konkursu indywidualnego Raw Air na Vikersundbakken (HS240) w Vikersund. Reprezentant Słowenii wygrał dzięki próbie na odległość 235,5 metra. Piąte miejsce zajął Aleksander Zniszczoł (228,5 m). Awans do zawodów wywalczyło czterech Polaków.
( 15 Marca 2024)
FC w Zakopanem: Zwycięstwo Wasiljewa, Łukaszczyk dwunasty
(żródło: skijumping.pl)

 Danił Wasiljew został zwycięzcą czwartkowego konkursu FIS Cup, rozgrywanego w warunkach hybrydowych na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem. Reprezentant Kazachstanu triumfował po skokach na odległość 131 m oraz 131,5 m. Drugie miejsce zajął Martin Hamann, a trzecie Ulrich Wohlgenannt. Najlepszy z Polaków, Łukasz Łukaszczyk był dwunasty. W finale wystąpiło trzech Biało-Czerwonych.
( 15 Marca 2024)
Raw Air w Trondheim: Austriacka dominacja na Granasen, 42. triumf Krafta
(żródło: skijumping.pl)

 Stefan Kraft odniósł 42. w karierze zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. Austrak triumfował w środowych zawodach Raw Air na dużej skoczni Granasen (HS138) w Trondheim. Kolejne miejsca zajęli jego koledzy z kadry - drugi był Daniel Tschofenig, trzeci Jan Hoerl, a czwarty Daniel Huber. Polacy w komplecie awansowali do finału. Najlepszy z Biało-Czerwonych, Dawid Kubacki zajął czternastą pozycję.
( 13 Marca 2024)
Raw Air w Trondheim: R. Kobayashi najlepszy na normalnej skoczni, trzech Polaków z punktami
(żródło: skijumping.pl)

 Ryoyu Kobayashi odniósł drugie w sezonie zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. Japończyk okazał się najlepszy podczas wtorkowego konkursu indywidualnego Raw Air na normalnej skoczni Granasen (HS105) w Trondheim. Mistrz olimpijski z Pekinu w pierwszej serii ustanowił rekord obiektu - 106 metrów. Drugi był Peter Prevc, a trzeci Jan Hoerl. Pucharowe punkty wywalczyło trzech Polaków. Najwyższe miejsce - dwudzieste drugie - zajął Aleksander Zniszczoł.
( 12 Marca 2024)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024