Skoki
  Kombinacja

Montano

Skoki
PŚ w Planicy: Geiger wygrywa finał sezonu, klasyfikację lotów oraz turniej Planica 7
(żródło: skijumping.pl)

Karl Geiger został zwycięzcą finałowego konkursu sezonu Pucharu Świata 2020/2021 na Letalnicy (HS240) w Planicy. Reprezentant Niemiec zwyciężył dzięki lotom na odległość 231 m i 232,5 m. Mistrz świata w lotach wywalczył również Małą Kryształową Kulę oraz triumfował w turnieju Planica 7. Drugie miejsce w zawodach zajął Ryoyu Kobayashi, a trzecie Markus Eisenbichler. Najlepszy z Polaków, Piotr Żyła był trzynasty.
( 28 Marca 2021)
PŚ w Planicy: Zawody drużynowe odwołane, dwa konkursy w niedzielę!

Nie udało się rozegrać zaplanowanych na sobotnie przedpołudnie zawodów drużynowych Pucharu Świata na Letalnicy (HS240) w Planicy. Po półtoragodzinnej walce rywalizację odwołano po skokach 21 z 36 zawodników. Konkurs został przełożony na niedzielny poranek.
( 27 Marca 2021)
PŚ w Planicy: Geiger wygrywa jednoseryjny konkurs, Żyła i Wolny w dziesiątce

Karl Geiger został zwycięzcą jednoseryjnego piątkowego konkursu Pucharu Świata w lotach narciarskich na Letalnicy (HS240) w Planicy. Reprezentant Niemiec triumfował dzięki próbie na odległość 232 metrów. Siódme miejsce zajął Piotr Żyła (239 m), a dziesiąty był Jakub Wolny (237 m). Pucharowe punkty zdobył także szesnasty Dawid Kubacki (230 m).
( 26 Marca 2021)
PŚ w Planicy: Zwycięstwo R. Kobayashiego, Żyła dziesiąty, Kubacki i Stoch poza finałem

Ryoyu Kobayashi został triumfatorem czwartkowego konkursu Pucharu Świata w lotach narciarskich rozgrywanego na Letalnicy (HS240) w Planicy. Reprezentant Japonii wygrał dzięki lotom na odległość 235,5 m oraz 244,5 m. Drugi był Markus Eisenbichler, a trzeci Karl Geiger. Do finału awansowało trzech Polaków. Najlepszy z nich, Piotr Żyła zajął dziesiąte miejsce. Poza "trzydziestką" znaleźli się Dawid Kubacki i Kamil Stoch, a ich los podzielił zdobywca Kryształowej Kuli, Halvor Egner Granerud.
( 25 Marca 2021)
Planica z jubileuszem. W sobotę setny występ Polaków w konkursie drużynowym PŚ

Finałowy weekend sezonu w Planicy będzie stał pod znakiem jubileuszu reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni zaliczą bowiem w sobotę setny występ w zawodach drużynowych Pucharu Świata.
( 23 Marca 2021)
Kadra na finał Pucharu Świata w Planicy
(żródło: A.Karczewska PZN)

W przyszłym tygodniu w słoweńskiej Planicy rozegrany zostanie finał Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na Letalnicy powalczy sześciu naszych reprezentantów. Trener Michał Doleżal powołał do składu na te zawody: Piotra Żyłę, Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Andrzeja Stękałę, Jakuba Wolnego i Klemensa Murańkę.
( 17 Marca 2021)
PK w Zakopanem: Wohlgenannt górą również w drugim konkursie, Kot szósty

Niedziela w Zakopanem należała do Ulricha Wohlgenannta. Reprezentant Austrii odniósł w ciągu kilku godzin drugie zwycięstwo w zawodach Pucharu Kontynentalnego, dzięki skokom na odległość 141 m oraz 137 m. Awans do finału wywalczyło sześciu Polaków. Najlepszy z tego grona, Maciej Kot zajął szóstą pozycję.
( 14 Marca 2021)
PK w Zakopanem: Wohlgenannt wygrywa pierwszy konkurs, Hula szósty

Ulrich Wohlgenannt został zwycięzcą pierwszego niedzielnego konkursu Pucharu Kontynentalnego na Wielkiej Krokwi (HS140) w Zakopanem. Reprezentant Austrii odniósł wygraną dzięki skokom na odległość 138 m oraz 133,5 m. Awans do finału wywalczyło siedmiu Polaków. Najlepszy z nich, Stefan Hula zajął szóstą lokatę.
PK w Zakopanem: Wiatr storpedował rywalizację, dwa konkursy w niedzielę!

Zbyt silny wiatr pokrzyżował plany organizatorów Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem (HS140). Zaplanowany na sobotę konkurs został przełożony na niedzielny poranek.
( 13 Marca 2021)
PK w Brotterode: Triumf Tomasza Pilcha, Maciej Kot trzeci!

Tomasz Pilch wygrał niedzielny konkurs Pucharu Kontynentalnego na skoczni w Brotterode (HS117)! Reprezentant Polski zwyciężył po skokach na odległość 115,5 m oraz 111 m. Drugie miejsce zajął Japończyk Junshiro Kobayashi, a trzecie Maciej Kot. W czołowej dziesiątce sklasyfikowani zostali również szósty Stefan Hula i dziewiąty Aleksander Zniszczoł.
( 21 Lutego 2021)
PŚ w Rasnovie: Zwycięstwo Norwegii, Polska siódma

Reprezentacja Norwegii wygrała sobotni konkurs drużyn mieszanych Pucharu Świata na Trambulina Valea Carbunarii (HS97) w Rasnovie. Drugie miejsce wywalczyła Słowenia, a trzecie miejsce zajęła Austria. Polska sklasyfikowana została na siódmej pozycji.
( 20 Lutego 2021)
PŚ w Rasnovie: Kobayashi wygrywa, Stoch drugi, dyskwalifikacja Graneruda!

Zaskakujący zwrot akcji w Rasnovie! Ryoyu Kobayashi odniósł drugie w sezonie zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata po skokach na odległość 94 m oraz 98,5 m. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch, a trzecie Niemiec Karl Geiger. Pierwotnie zawody wygrał Halvor Egner Granerud, ale lider cyklu został zdyskwalifikowany za nieregulaminowy kombinezon. Pucharowe punkty zdobyło sześciu Polaków.
( 19 Lutego 2021)
PŚ Pań w Rasnovie: Kriznar wygrywa i zostaje liderką cyklu, Karpiel w finale

Nika Kriznar została zwyciężczynią czwartkowego konkursu indywidualnego Pucharu Świata pań na skoczni w Rasnovie (HS97). Reprezentantka Słowenii wygrała dzięki skokom na odległość 92 m oraz 91 m, dzięki czemu objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu. Drugie miejsce zajęła Sara Takanashi, a trzecie Silje Opseth. Awans do finału wywalczyła trzydziesta Kamila Karpiel.
( 18 Lutego 2021)
PŚ w Rasnovie: Eisenbichler triumfuje w prologu, Stoch trzeci!

Markus Eisenbichler wygrał prolog poprzedzający weekendowe konkursy Pucharu Świata na Trambulina Valea Carbunarii (HS97) w Rasnovie. Reprezentant Niemiec zwyciężył dzięki próbie na odległość 97 metrów. Trzecie miejsce zajął Kamil Stoch (93 m), a piąte Piotr Żyła (94 m).
Kadra Polski na MŚ Oberstdorf 2021. Najsilniejszy skład na Rasnov

Trener Michal Dolezal ogłosił skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Oberstdorf 2021. Powołania otrzymało sześciu zawodników. Biało-Czerwoni wybiorą się także w najsilniejszym składzie na Puchar Świata w Rasnovie.