START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Kombinacja
PŚ w Chaux-Neuve: Polacy ósmą drużyną
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Reprezentacja Polski w składzie: Adam Cieślar, Paweł Słowiok, Szczepan Kupczak i Wojciech Marusarz wywalczyła ósme miejsce w zawodach drużynowych podczas Pucharu Świata we francuskim Chaux-Neuve. Zwycięstwo odnieśli Norwegowie, którzy o ponad 13 sekund pokonali drużynę niemiecką. Podium uzupełnili Finowie. 
( 21 Stycznia 2018)
Dobry występ Marusarza w Steamboat Springs!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To był bardzo udany występ dla Wojciecha Marusarza, który trzykrotnie punktował w zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej. Na zakończenie rywalizacji w amerykańskim Steamboat Springs reprezentant klubu AZS Zakopane wywalczył 14. miejsce. Natomiast po raz kolejny najlepszy okazał się Norweg Mikko Kokslien. 
( 19 Grudnia 2017)
Paweł Słowiok mistrzem Polski w kombinacji.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To była zacięta rywalizacja o tytuł mistrza Polski w kombinacji norweskiej. Na finiszu złoto krajowego czempionatu wywalczył Paweł Słowiok, który minimalnie okazał się lepszy od Adama Cieślara. Na najniższym stopniu podium stanął Szczepan Kupczak.
( 8 Października 2017)
Słowiok najlepszy w Mistrzostwach TZN w kombinacji
(żródło: A. Kosman PZN)

 Reprezentanci klubu AZS AWF Katowice i zarazem podopieczni trenera Kadry Narodowej Mateusza Wantuloka zdominowali rywalizację w Mistrzostwach Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w kombinacji norweskiej. W czwartek, 29 grudnia na Wielkiej Krokwi w Zakopanem oraz trasie biegowej COS najlepiej spisał się Paweł Słowiok, który pokonał Adama Cieślara o 44,5 sekundy, a trzeci był Szczepan Kupczak (+ 1 minuta i 48,5 sekundy).
( 29 Grudnia 2016)
Adam Cieślar zwycięzcą Pucharu Prezesa PZN w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W pięknej, słonecznej pogodzie na Wielkiej Krokwi oraz trasie nartorolokowej Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem rozegrane zostały dzisiaj zawody Pucharu Prezesa PZN w kombinacji norweskiej. Zwyciężył Adam Cieślar, który zdołał odeprzeć atak najlepszego dzisiaj na trasie biegu Pawła Słowioka, który wywalczył drugie miejsce. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Szczepan Kupczak, który był liderem po skokach.
( 3 Października 2015)
Adam Cieślar złotym medalistą Letnich Mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej!
(żródło: A. Kosman PZN)

Walka o medale w kombinacji norweskiej zakończyła zmagania w Letnich Mistrzostwach Polski, które w miniony weekend odbywały się na skoczni im. Adama Małysza i na trasach ośrodka „Jonidło” w Wiśle. W pięknym stylu złoto krajowego czempionatu w kombinacji norweskiej wywalczył Adam Cieślar z kluby WSS Wisła w Wiśle. Wicemistrzem został najlepszy zawodnik po serii skoków Kacper Kupczak z SS-R LZS Sokół Szczyrk, natomiast na najniższym stopniu podium stanął starszy z braci Kupczaków – Szczepan.       W galerii fotoreportaż A Kosman z konkursu!!!
( 19 Lipca 2015)
Adam Cieślar mistrzem Polski w kombinacji norweskiej
(żródło: A. Kosman PZN)

W niedzielne przedpołudnie 15 marca poznaliśmy zdobywców medali w indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w kombinacji norweskiej, które rozgrywane były na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem oraz trasie biegowej Istebnej-Kubalonki (14-15 marca).   W galerii fotoreportaż A.Kosman z zawodów
( 15 Marca 2015)
Mistrzostwa TZN w kombinacji norweskiej dla Mateusza Wantuloka
(żródło: )

 Z powodu wiatru oraz obfitych opadów śniegu odwołany został niedzielny konkurs skoków . Nie przeszkodziło to jednak w rozegraniu 5 km biegu do  kombinacji.  Podium   wygładało tak jak po skokach. Konkurencję bezapelacyjnie wygrał Mateusz Wantulok( AZS AWFKatowice), który  w biegu utrzymał 1 miejsce z  Wielkiej Krokwi.   W galerii kilka fot z zawodów!!
( 4 Stycznia 2015)
Adam Cieślar bezapelacyjnie najlepszy w Mistrzostwach Polski
(żródło: A. Kosman PZN)

Adam Cieślar po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny i zwyciężył w drugich w tym sezonie Letnich Mistrzostwach Polski. Wicemistrzostwo wywalczył Paweł Słowiok, który znakomicie spisał się na trasie biegowej, natomiast brązowym medalistą został Mateusz Wantulok.   W galerii fotoreportaż A. Kosman PZN z zawodów
( 11 Października 2014)
Adam Cieślar najlepszy w Pucharze Prezesa PZN
(żródło: A. Kosman PZN)

Adam Cieślar zwyciężył w piątkowych zawodach Pucharu Prezesa PZN w Zakopanem i tym samym triumfował w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Paweł Słowiok, a na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Wantulok, który znalazł się również na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej. Natomiast trzecie miejsce w klasyfikacji Pucharu Prezesa PZN zajął Jan Łowisz.
( 3 Października 2014)
Mateusz Wantulok zwycięzcą I Pucharu Solidarności w KN
(żródło: A.Karczewska PZN)

W Zakopanem na Wielkiej Krokwi oraz na trasie nartorolkowej w zakopiańskim COS-ie rozegrany został pierwszy w historii Puchar Solidarności w kombinacji norweskiej. W sobotnich zawodach triumfował Mateusz Wantulok, który okazał się bezkonkurencyjny. Drugie miejsce zajął Marcin Budz, który wskoczył na podium po znakomitym biegu. Natomiast na najniższym stopniu stanął Jan Łowisz.  
( 14 Września 2014)
Paweł Słowiok obronił tytuł mistrza Polski w kombinacji norweskiej
(żródło: A. Kosman PZN)

W sobotę na skoczni w Wiśle-Malince i na trasach ośrodka sportowego „Jonidło” odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w kombinacji norweskiej. Bezkonkurencyjny okazał się Paweł Słowiok, który po znakomitym biegu obronił tytuł wywalczony przed rokiem i po raz drugi z rzędu został mistrzem Polski w kombinacji norweskiej. W decydującym momencie rywalizacji, w biegu na 10 km, zawodnik odrobił stratę 41 sekund i na przedostatnim okrążeniu wyprzedził prowadzącego po serii skoków Mateusza Wantuloka. Brązowym medalistą Letnich Mistrzostw Polski został Szczepan Kupczak.     W galerii kilka fot z zawodów nadesłane przez A. Kosman PZN
( 19 Lipca 2014)
AZS AWF Katowice zgarnia wszystkie medale mistrzostw Polski w kombinacji
(żródło: A. Kosman PZN)

Na podium rozgrywanych dziś w Zakopanem mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej stanęło trzech reprezentantów klubu AZS AWF Katowice: złoto powędrowało do Pawła Słowioka, srebro do Szczepana Kupczaka, a brąz do Mateusza Wantuloka. Lider po skokach Kacper Kupczak finiszował jako czwarty.   W galerii kilka fot  A . Kosman z zawodów!!!
( 7 Września 2013)
Mateusz Wantulok mistrzem Polski w kombinacji, Wojtek Marusarz wicemistrzem
(żródło: A. Kosman PZN)

Reprezentant AZS AWF Katowice Mateusz Wantulok po raz pierwszy w karierze zdobył tytuł mistrza Polski. Srebrny medal wywalczył Wojciech Marusarz, natomiast brąz powędrował do Jana Łowisza.( obaj AZS Zakopane) Najlepszym zawodnikiem dnia okazał się jednak czeski reprezentant Petr Kutal.   W galerii kilka fot z zawodów!!!
( 1 Września 2013)
Kacper Kupczak triumfuje w Pucharze Prezesa PZN w kombinacji
(żródło: A. Kosman PZN)

Kacper Kupczak triumfował w drugim tego lata konkursie Pucharu Prezesa PZN w kombinacji norweskiej. Młodszy z braci Kupczaków oddał najlepszy skok w serii konkursowej rozgrywanej na skoczni w Wiśle Malince, a następnie nie dał się dogonić żadnemu z rywali na 7,5 kilometrowej trasie biegu na Kubalonce.  W galerii fotoreportaż  A. Kosman z zawodów!!!  
( 24 Sierpnia 2013)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-72) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018