4 liga . Niespodzianka Jarmuty.

Podopieczni Jacka Konstantego na boisku w Słopnicach (to w Szczawnicy nie nadawało się do gry) pokonali wyżej rozstawioną Tarnovię Tarnów.
( 2 Kwietnia 2022)
4 liga. Skromna wygrana Watry. Wygrana Lubania w Bochni. Rozstrzygnął rezerwowy

W meczu XX kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy wschodniej 4 ligi, Watra Białka Tatrzańska pokonała na swoim stadionie Jarmutę Szczawnica. Z kolei piłkarze Lubania Maniowy w drugim meczu po zimowej przerwie odnieśli drugie zwycięstwo. W Bochni pokonali gospodarzy 2:1
( 27 Marca 2022)
4 liga. Szlagier na remis

Sobotnie spotkanie w Rabce między Wierchami, a Popradem Muszyną wysunęło się na pierwszy plan XX kolejki rozgrywek grupy wschodniej IV ligi. Ostatecznie skończyło się na podziale punktów.
( 26 Marca 2022)
4 liga. Lubań zaczął z przytupem, pogrom Jarmuty w Limanowej i udany początek Wierchów.

Od efektownej wygranej piłkarską wiosnę rozpoczęli piłkarze Lubania Maniowy. Na boisku w Nowym Targu podopieczni trenera Pawła Batkiewicza pokonali Metal Tarnów. Z kolei nie udał się pierwszy mecz po zimowej przerwie piłkarzom Jarmuty, którzy przegrali wyjazdowe spotkanie z Limanovią aż 1:7. Piłkarze Wierchów Rabka z dobrej strony pokazali się w pierwszym meczu po zimowej przerwie w rozgrywkach 4 ligi. Rabczanie wygrali 2:1 wyjazdowe starcie ze Skalnikiem Kamionka Wielka.
( 20 Marca 2022)
4 liga. Remis Watry z kontrowersjami w tle.

Od bezbramkowego wyjazdowego remisu z Tarnovią Tarnów, rundę wiosenną w rozgrywkach grupy wschodniej 4 ligi rozpoczęli piłkarze Watry Białka Tatrzańska.
( 19 Marca 2022)
4 liga. Grali awansem z wiosny

W sobotę w rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi dokończono - graną awansem - pierwszą kolejkę rundy wiosennej. Z czterech naszych drużyn grały trzy. Swoje spotkanie przełożyła Watra Białka Tatrzańska.
( 20 Listopada 2021)
4 liga. Festiwal goli w Maniowach i Rabce. Porażki Watry i Jarmuty.

W czwartek rozegrano ostatnią kolejkę rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo grupy wschodniej 4 ligi. Efektowne zwycięstwa zapisały na swoim koncie drużyny Wierchów Rabka i Lubania Maniowy. Bez punktów z meczów wyjazdowych wracają za to zespoły Watry Białka Tatrzańska i Jarmuty Szczawnica.
( 11 Listopada 2021)
4 liga. Dwa oblicza Watry. Wyjazdowa wygrana Wierchów.

W niedzielnych meczach rozgrywek o mistrzostwo grupy wschodniej 4 ligi Watra Białka Tatrzańska mimo prowadzenia 2:0 do przerwy, tylko zremisowała 2:2 na własnym stadionie z Okocimskim Brzesko. Trzy punkty ze Stróż przywieźli natomiast piłkarze Wierchów Rabka.
( 7 Listopada 2021)
4 liga. Nieudane wyjazdy

W sobotnich meczach rozgrywek o mistrzostwo grupy wschodniej 4 ligi wyjazdowe porażki zanotowały drużyny Lubania Maniowy i Jarmuty Szczawnica.
( 6 Listopada 2021)
4 liga. Bramkowe łowy Lubania i Wierchów. Kryzys Watry

W sobotnich meczach 15 kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy wschodniej 4 ligi wysokie zwycięstwa na swoim koncie w meczach przed własną publicznością zapisał Lubań Maniowy i Wierchy Rabka. Lubań 6:1 rozgromił Skalnika Kamionka Wielka, a Wierchy 5:0 uporały się z Jarmutą Szczawnica. 3 porażkę z rzędu poniosła Watra Białka Tatrzańska, która od 5 kolejek nie wygrała meczu. Tym razem białczanie przegrali 1:3 w Gorlicach z Glinikiem.
( 30 Października 2021)
4 liga. Odpalili po godzinie

Piłkarze Lubania Maniowy – dzięki skutecznej grze w drugiej połowie - wygrali wyjazdowe spotkanie w Zakliczynie z Dunajcem.
( 24 Października 2021)
IV liga. Bez punktów

Komplet porażek poniosły w sobotnich meczach rozgrywek grupy wschodniej IV ligi nasi reprezentanci. Watra przegrała z rezerwami Bruk Betu, Jarmuta z Bocheńskim, a Wierchy z Tarnovią.
( 23 Października 2021)
4 liga. Wierchy lepsze od Watry

W niedzielnym, derbowym spotkaniu rozgrywek grupy wschodniej 4 ligi Wierchy Rabka – w pełni zasłużenie – pokonały na własnym boisku Watrę Białka Tatrzańska.
( 17 Października 2021)
4 liga. Efektowna wygrana Lubania, pechowa porażka Jarmuty.

W sobotnich meczach rozgrywek grupy wschodniej 4 ligi Lubań Maniowy rozgromił na swoim boisku Radłovię, a Jarmuta przegrała – po bramce w doliczonym czasie gry – z Metalem Tarnów.
( 16 Października 2021)
4 liga. Świetny mecz Wierchów, przerwana seria Lubania i niedosyt Watry.

W 12 kolejce spotkań grupy wschodniej 4 ligi na pierwszy plan wysuwa się wyjazdowa wygrana Wierchów Rabka w Limanowej. Serię pięciu meczów bez porażki przerwał Lubań Maniowy, który przegrał wyjazdowe starcie z Kolejarzem Stróże. Gol stracony w samej końcówce pozbawił zwycięstwa Watrę Białka Tatrzańska w domowym starciu z Bocheńskim.