START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
  AZS
  LKS Poroniec
  LKS Biali
  SNPTT
  Start Krokiew
  TS Wisła
  Kluby inne
  KS AQUA Park Zakopane
  Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

SNPTT
100 lecie SNPTT -Slalom Gigant - Harenda
 dodano: 1 Grudnia 2007

Ponad 160 zawodników  z Polski i Słowacji  wystartowało w  slalomie gigancie zorganizowanym w ramach obchodow 100 lecia SNPTT 1907 r przez Klub i Tatrzański Związek Narciarski. To już kolejne zawody  po Memoriale im Józefa Oppenheima w ski- alpiniźmie oraz downhillu organizowane w ramach jubileuszu najstarszego narciarskiego klubu w Polsce.
W galerii fotoreportaż z zawodów !!!!!




Wśród Juniorek C triumfowała Emilia Zołądź z KN Krynica,
drugie miejsce zajęła Julia Schmidt z WKN Warszawa,
a na trzeciej pozycji uplasowała się Amelia Simalcikowa ze Słowacji.
Kolejne miejsce zajęły  Katarzyna Jankowska AKS Z-ne,
Nina Król oraz Maria Strzelecka obie WKN W-wa.

 





 Najlepszym Juniorem C okazał się   Andrzej Dziedzic z WKN Warszawa,
drugi czas uzyskał Patryk Zapolski z KN  Gondola Krynica,
a trzecie miejsce zajął Roman Murin ze Słowacji.
Czwarte miejsce wywalczył  Słowak Jan Jakubco ,
a  na kolejnych pozycjach uplasowali się Jakub Tabaszewski
i Wiktor Mucha z KN Gondola Krynica.












Podium Juniorek B podzieliły pomiędzy siebie 
 zakopiańskie alpejki z MUKS Śmig
Złoto wywalczyła Maryna Gąsienica Daniel,
srebro Sabina  Majerczyk,a brąz Agnieszka Wójcicka

Czwarte miejsce zajęła Słowaczka Vanda Vozarikova,
piąte Zuzanna Geremek z WKN Warszawa,
a na szóstej pozycji uplasowała się Hanna Gąsienica Gładczan,
Kolejny czas  uzyskała Agata Popieluch z AKS Z-ne.









Wsród Juniorów B na najwyższych miejscach podium stanęli zawodnicy SNPTT:
Paweł Starzyk i Jakub Kominko.
Brązowy medal zdobył Słowak Heiko Pedan,
Czwarte miejsce uzyskał Adam Chrapek z KS Wisła Ustronianka
 a kolejne pozycje zajęli:Patrik Roth ze Słowacji  i Kamil Januszek z MUKS Śmig Zakopane.




 


 Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie pdf ( w wynikach nie ujęto zawodnikó ze Słowacji- bowiem ich rezultaty nie zaliczane są do POL PKT)
 
Juniorki C     
Junior C     
Juniorka B  
Junior B   
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3129



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024