START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
  AZS
  LKS Poroniec
  LKS Biali
  SNPTT
  Start Krokiew
  TS Wisła
  Kluby inne
  KS AQUA Park Zakopane
  Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LKS Poroniec
Poroniec nad przepaścią
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Wszystko wskazuje na to, że po tłustych latach dla piłki w Poroninie nastały lata chude. Główny i tak naprawdę jedyny sponsor klubu rodzina Pawlikowskich Bulcyków, podjęła bowiem decyzję o wycofaniu się z finansowania klubu na taką skalę jak dotychczas.
( 19 Listopada 2015)
Nowy Zarząd LKS Poroniec
(żródło: )

 LKS Porniec ma nowy zarząd wczoraj wybrane zostały nowe władze klubu. Prezesem nadal pozostaje Józef Pawlikowski Bulcyk, Vice prezesem Jakub Pawlikowski Bulcyk. Sekretarzem klubu został Marek Wójcik a w skład zarządu weszli Robert Chowaniec i Andrzej łukaszczyk i Stanisław Papież
( 10 Maja 2014)
Uroczyste zakończenie sezonu w LKS Poroniec..
(żródło: )

  Z udziałem najlepszych zawodników trenerów   a także przedstawicieli władz samorządowych, związków narciarskich podsumowano uroczyście miniony sezon klubu LKS Poroniec Poronin. Obecni byli między innymi medaliści Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim: Katarzyna Bachleda Curuś, Luiza Złotkowska, Jan Szymański  a także  Jan Antolec biegacz reprezentujący Polskę podczas MŚ w Val di Fiemme.   W galerii fotoreportaż z zakończenia!!!
( 13 Maja 2013)
LKS Poroniec Zebranie sprawozdawczo wyborcze.
(żródło: )

 31 maja w Poroninie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze   klubu LKS Poroniec. Ustępujący zarząd złożył sparwozdanie z dotychczasowej działalności i otrzymał absolutorium. Wybrano nowy zarząd w skład , którego weszli: Józef Pawlikowski Bulcyk- Prezes , Marek Wójcik - V-ce Prezes , Wojciech Skóbel V-ce Prezes, Jan Jarząbek -sekretarz, Stanisław Papież -Skarbnik oraz Andrzej Papież i Stanisław Kuźma jako członkowie zarządu.
( 26 Czerwca 2008)
Jubileusz 60-cio lecia LKS Poroniec Życie zaczyna się po sześćdziesiątce.
(żródło: )

 Życie zaczyna się po sześćdziesiątce - nabiera się wtedy drugiego oddechu" tak powiedział prezes TZN Andrzej Kozak podczas uroczystości jubileuszu zasłużonego dla polskiego sportu klubu z Poronina.  60 lat  działalności, 7 olimpijczyków 23 reprezentantów Polski na Mistrzostwach Świata, 378 medali w tym 137 złotych Mistrzostw Polski, 4 sekcje - narciarstwa klasycznego, piłkarska, powożenia i najmłodsza łyżwiarstwa szybkiego - tak w statystyce można powiedzieć o jubilacie- Ludowym Klubie Sportowym Poroniec z Poronina  który dzisiaj (22XII)obchodził uroczyście swoje święto.  W galerii fot z jubileuszu!!!
( 22 Grudnia 2007)
Halowy turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa LKS Poroniec
(żródło: )

  29 listopada w Poroninie odbył się Gminny Gimnazjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Prezesa LKS Poroniec.  Organizatorem  był Michał Tragarz z Zespołu Szkół w Poroninie a organizację  finansowo wsparli :  Klub LKS Poroniec  i UG Poronin, a szkoła na ten czas udostępniłą  salę.  W rozgrywkach  udział wzięły reprezentacje trzech gimnazjów: z Poronina, Murzasichla i Nowego Bystrego.  Puchar  wywalczyli młodzi piłkarze z Murzasichla . Na drugim miejscu uplasowała się  reprezentacja Nowego Bystrego a gościnni gospodarze zajęli 3 miejsce.  Wyniki poniżej  w galerii fotoreportaż Michała Tragarza z turnieju !!!
( 29 Listopada 2007)
Nartorolki w Poroninie z udziałem Kowalczyk, Jaśkowiec, Sikory, Krężeloka, Kreczmera i Szczurka.
(żródło: )

   43 biegaczy i biathlonistów  wśród nich między innymi Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Tomasz Sikora, Maciej Kreczmer i Janusz Krężelok  wystartowało w Poroninie w zawodach nartorolkowych, które zostały zorganizowane w Poroninie z okazji jubileuszu 60-cio lecia klubu LKS Poroniec. Prócz Polaków na starcie stanęli reprezentanci z Czech i Słowacji.  W galerii fotoreportaż z zawodów
( 27 Sierpnia 2007)
Zawody Nartorolkowe o Puchar Prezesa LKS- Poroniec
(żródło: )

  26 sierpnia w Poroninie zostaną rozegrane zawody nartorolkowe o Puchar Prezesa Klubu LKS Poroniec .  W zawodach wezmą udział tacy znani sportowcy jak Krystyna Pałka, Robert Sikora , Janusz Krężelok i wielu wielu innych.  Zawody zorganizowane są z okazji Jubileuszu 60-cio lecia  działalności klubu a odbędą się w ramnach corocznego Święta Misia Miodu i Bartników.  Start godz 14'00
( 25 Sierpnia 2007)
LKS Poroniec Podsumowanie minionego roku
(żródło: )

  21 maja odbyło się walne zebranie członków klubu LKS Poroniec w Poroninie. Była to okazja do podsumowania minionego roku. Sprawozdanie z  działalności w minionym okresie złożyli: Prezes Klubu Józef Pawlikowski Bulcyk oraz trenerzy. Z kolei sprawozdanie finansowe przedstawiła główna księgowa klubu.  W tym roku LKS Poroniec obchodzi jubileusz 60-cio lecia działalności.. W związku z tym pod kierunkiem Jerzego Bielawy przygotowywane jest okolicznościowa ksiązka – przedstawiająca minione 60 lat. Zawierać będzie historię klubu jak również osiągnięcia zawodników, fotografie i wspomnienia. Łącznie 300 stron.
( 27 Maja 2007)
Archiwum
(1-9)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024