START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
  AZS
  LKS Poroniec
  LKS Biali
  SNPTT
  Start Krokiew
  TS Wisła
  Kluby inne
  KS AQUA Park Zakopane
  Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Kluby inne
KS "Chochołów" otwarte treningi
(żródło: KS Chochołów)

 Otwarte treningi w biegach narciarskich i skokach narciarskich. Jesteś rodzicem? Jesteś prawnym opiekunem? Daj dziecku szansę postawienia pierwszych kroków w sporcie! Wszystko z profesjonalnymi trenerami Klubu Sportowego "Chochołów" nie martw się o sprzęt - wszystko mamy co potrzebne. Otwórz grafikę, pobierz, wydrukuj i wypełnij. Możesz wysłać skan na e-mail, fotę przez MMS lub przynieść ją na zajęcia. Skontaktuj się z nami najlepiej telefonicznie i umów dziecko na trening. ZAPRASZAMY !
( 3 Lutego 2019)
Klub sportowy Frajda Zakopane – najlepszym klubem narciarskim ligi małopolskiej.
(żródło: Ł. Nawalaniec Frajda)

 Zawodnicy KS Frajda Zakopane w sezonie 2016/2017 po raz pierwszy w historii wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej ligi narciarskiej Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego. Bezkonkurencyjnie pokonaliśmy 46 klubów z całej Polski, nasi zawodnicy okazali się najlepsi wśród 553 narciarzy startujących w lidze.   
( 25 Maja 2017)
1 ŚWIECZKA NA TORCIE FUNDACJI HANDICAP ZAKOPANE
(żródło: Małgorzata Tlałka-Długosz, fot:Jan Długosz)

 Ponad 60 osób  - aktywnie uczestniczących w całorocznych treningach integracyjnych Fundacji Integracji Przez Sport HANDICAP Zakopane, dzieci i dorosłych oraz Przyjaciół Fundacji spotkało się  w piątek 18 września 2015 w szałasie Pani Zosi Karpiel  na Lipkach. Okazją do  integracyjno- sportowego spotkania przy ognisku  była  1 rocznica działalności Fundacji. 
( 26 Września 2015)
KS Zakopane - konkurs na trenerów
(żródło: )

 Zarząd Klubu Sportowego Zakopane ogłasza konkurs ofert na:  1) Trenera seniorów,  2) Trenera grup młodzieżowych.
( 6 Lipca 2015)
I Love Ski Zakopane
(żródło: M. Tlałka Długosz)

Jak, zapewne, część z Was wie, rozpoczęliśmy treningi sportowe dla osób o obniżonych możliwościach psycho-fizycznych związanych z czasową lub trwałą niepełnosprawnością. Przygotowujemy się do rejestracji Stowarzyszenia Integracji Niepełnosprawnych przez Sport " I LOVE SKI Zakopane".
( 22 Czerwca 2014)
Podsumowanie sezonu zimowego we Frajdzie
(żródło: Ł. Nawalaniec - Frajda)

SR Frajda Zakopane zakończyła uroczyście sezon zimowy- pod Nosalem. W galerii fotoreportaż z podsumowania!!!!.... a poniżej garść refleksji posezonowych .
( 7 Maja 2012)
KS Szarotka ma nowego sponsora.
(żródło: )

W czwartek oficjalnie została podpisana umowa sponsorska pomiędzy KS Szarotka Nowy Targ a Moto Serwis Adam Worwa  S.c  Umowę podpisali Jarosław Chlebda i Łukasz Worwa. Podczas  konferencji prasowej zaprezentowane zostały także nowe stroje seniorów oraz juniorów i juniorek.  
( 17 Września 2010)
Walne zebranie MMKS
(żródło: Piotr Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Zarząd Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale Nowy Targ z prezesem Mirosławem Mrugałą na czele otrzymał od walnego zgromadzenia absolutorium za ubiegły rok. Członkowie MMKS spotkali się na zebraniu sprawozdawczym w sali obrad Urzędu Miasta.
( 26 Maja 2010)
Wybory władz PZN
(żródło: )

W sobotę w Krakowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze Polskiego Związku Narciarskiego.  Prezesem Związku na kolejne cztery lata został ponownie Apoloniusz Tajner, a w skład zarządu weszli z Podhala: Barbara Sobańska, Józef Pawlikowski Bulcyk,  Jan Kowal ,Kazimierz Korzeniowski W składzie komisji rewizyjnej znajduje się jeszcze Krzysztof Całka.  
( 22 Maja 2010)
SKS Sokolica Krościenko w finale II edycji konkursu "Drużyna Neosport.pl"
(żródło: )

 Bardzo radosną wiadomością dla kibiców  jest udział drużyny SKS Sokolica Krościenko w wielkim finale konkursu Drużyna Neosport.pl
( 25 Kwietnia 2010)
Narciarze z UKS „Regle” Kościelisko zakończyli sezon zimowy 2008/2009.
(żródło: J. Leśnik UKS Regle Kościelisko)

    Jak co roku początek sezonu wiosennego jest okresem podsumowań osiągnięć w Klubach  Narciarskich .W dniu 26 czerwca 2009roku w Domu Ludowym w Kościelisku odbyło się uroczyste zakończenie sezonu.  Prezes Klubu Jerzy Leśnik  w imieniu Zarządu przedstawił sprawozdanie z działalności , oraz podsumował wyniki Po sezonie 2008/2009 Klub UKS „Regle” uplasował się na 7 miejscu wśród 29 klubów w narciarstwie biegowym w Polsce za sprawą 6 zawodników w kategorii  junior, junior młodszy .   W galerii kilka fot z zakończenia ( fot otrzymane od  A,J Leśnik)
( 27 Czerwca 2009)
Zakopiański Klub Karate Kyokushin.
(żródło: )

Zakopiański Klub Karate Kyokushin powstał w 1997 roku i wiązał się z przybyciem do Zakopanego i zamieszkaniem na stałe Sensei Włodzimierza Weselskiego 3 dan, który aktualnie jest prezesem i głównym instruktorem Klubu. Zakopiański Klub Karate Kyokushin działa jako stowarzyszenie sportowe, a także posiada Licencje Polskiego Związku Karate na prowadzenie zajęć w zakresie kultury fizycznej. Treningi karate prowadzone są z poszanowaniem zasad dydaktyki i metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji. Ich celem jest wszechstronny i matrymonialny rozwój psychofizyczny ćwiczących oraz nabycie rzeczywistych umiejętności walki.
( 27 Października 2006)
KS Szarotka Nowy Targ.
(żródło: )

Unihokejowy Klub Sportowy Szarotka został założony w marcu 1998 r. W maju 1998 roku Szarotka zdobywa brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów , rok później w czerwcu nowotarscy unihokeiści stają na drugim stopniu podium pokonani jedynie przez drugą nowotarską drużynę Podhala.
( 11 Października 2006)
Cztery Lata "Frajdy".
(żródło: )

Od czterech lat ponad sto dzieci w wieku od 3,5 do 15 lat ma frajdę biorąc udział w zajęciach szkółki sportowo rekreacyjnej.   Szkółka z założenia ma charakter rekreacyjno - sportowy. Dzieci poza uczestnictwem w popularnym „Koziołku Matołku" i zmaganiach przedszkolnych nigdzie nie startują.
( 12 Października 2006)
Historia nowotarskiego LOK-u
(żródło: )

Początkowo pod koniec lat 70-tych na terenie po niegdysiejszej cegielni stworzono obiekt strzelecki który uległ spaleniu. Kolejno obiekt ten za czasów prezesury Pana Choroszko został odbudowany i powstał na przekazanej na własność Zarządowi Powiatowemu LOK w Nowym Targu  ziemi . Akt ten przekazania pochodzi z 1988 roku a w 1989 roku oddano do uzytku wybudowany lokal. Kolejno do dnia dzisiejszego obiekt ten jest rozbudowywany i modernizowany w miarę możliwości zarówno osobowych jak i finansowych. W chwili obecnej stowarzyszenie LOK w powiecie nowotarski liczy 18 kół i 4 kluby specjalistyczne tj. "Szarotka"- klub strzelecki oraz " Modelsport"-klub modelarski,klub krótkofalarski w Zakopanem i KŻR( Klub Żołnierzy Rezerwy)
( 18 Września 2006)
Archiwum
(1-15)(16-16) »»

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024