START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
  AZS
  LKS Poroniec
  LKS Biali
  SNPTT
  Start Krokiew
  TS Wisła
  Kluby inne
  KS AQUA Park Zakopane
  Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

AZS
59 memoriał Kornela Makuszyńskiego " Koziołek Matołek" Zjazdy i snowboard
 dodano: 1 Marca 2008

 To już po raz 59 zakopiański AZS organizuje  Memoriał Kornela Makuszyńskiego- popularne zawody Koziołka Matołka Mimo niesprzyjajacych warunków atmosferycznych  w sobotę 1 marca na Polanie Szymoszkowej zostały przeprowadzone zmagania w konkurencjach zjazdowych.

 W galerii fotoreportaż z zawodów!!!


Ponad 300 dziewcząt i chłopców  z roczników 1999-2004 wystartowało w slalomie. Prócz zawodników z całej Polski odnotowano również dwójkę reprezentujacą Anglię.
 Po raz pierwszy w historii Memoriału wystartowało 8 snowboardzistów z roczników 1999-2000

Wyniki  


Zjazdy

Rocznik 1999.
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Tylek Izabela Krynica 00:23,5
2 Kubasiewicz Helenka Warszawa 00:24,2
3 Tabaszewska Kinga Krynica Zdrój 00:25,0
4 Topór-Suchodół Ania Poronin 00:25,2
5 Michalik Aleksandra Zakopane 00:25,5
6 Tycner Emilka Zakopane 00:25,8
Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Oramus Kamil Siepraw 00:22,7
2 Wąsek Paweł Ustroń 00:23,8
3 Mitan Juliusz Zakopane 00:23,9
4 Krysta Michał Bielsko Biała 00:24,8
5 Pyjas Paweł Kraków 00:24,8
6 Pieróg Mateusz Zakopane 00:25,3


Rocznik 2000
  2000
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Pokorny Wiktoria Ustroń 00:21,7
2 Cąkała  Ariana Warszawa 00:23,2
3 Toruńska Ewa Krynica zdroj 00:23,2
4 Gazda Weronika Gorlice 00:23,6
5 Bejm Zofia Warszawa 00:25,1
6 Stopka Julia Zakopane 00:25,8
Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Jaros Kajetan Myślenice 00:21,3
2 Mżyk  Mateusz Bielsko Biała 00:21,7
3 Buoso  Mikołaj AZS Zakopane 00:22,2
4 Sobczyński Andrzej Zakopane 00:22,2
5 Czerwiński Michał Nowy Sącz 00:22,6
6 Cieślak Daminan Zakopane 00:23,0

Rocznik 2001
  2001
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Antepowicz  Zosia WKN Warszawa 00:20,0
2 Żółcik  Marysia WKN Warszawa 00:21,1
3 Warzecha Rozalia Ustroń 00:22,5
4 Pociej Weronika Warszawa 00:23,7
5 Bukowska Katarzyna Zakopane 00:24,2
6 Grabowska  Ola Zakopane 00:24,7
Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Horst  Bruno Podkowa Leśna 00:20,8
2 Toporowski Jakub Zakopane 00:21,3
3 Guńka  Jan AZS Zakopane 00:22,1
4 Bucki Mateusz Wola Radziszowska 00:22,7
5 Gil Krzysztof WKN Warszawa 00:23,8
6 Swiątek Maciej 00:24,0

Rocznik 2002
  2002
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Szklarek Ewa Katowice 00:19,0
2 Kuza-Tarkowska Barbara Kraków 00:19,3
3 Zimoń Liwia AZS Zakopane 00:19,4
4 Kolasa Danuta Nowy Targ 00:20,1
5 Syrek Marysia Myślenice 00:20,8
6 Widło Wiktoria Zakopane 00:21,6
Chłopcy
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Sanetra Bartlomiej Szczyrk 00:18,5
2 Figiel Rafałek Warszawa 00:19,3
2 Marcisz Miłosz Zakopane 00:19,3
4 Walczuk Maciej Zakopane 00:20,1
5 Curlej Hubert Kościelisko 00:20,5
6 Bogdański Michał Kraków 00:21,6

Rocznik 2003
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Skarbek-Malczewska Anna Zakopane 00:18,0
2 Cichocka Anielka  Warszawa 00:18,6
3 Galica  Zuzia Poronin 00:19,1
4 Gradzik Małgosia Zakopane 00:20,1
5 Marks Patrycja Łódź 00:20,2
6 Stankiewicz Zosia Zakopane 00:20,7
Chłopcy
Miejsce Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Zwijacz Marek Zakopane 00:18,2
2 Baczkowski Szymon Gliwice 00:18,9
2 Majerczyk  Patryk Zakopane 00:18,9
4 Paszkowski Edgar Warszawa 00:19,3
5 Budz Błażej Bukowina Tatrz. 00:19,6
6 Marusarz  Jaś Zakopane 00:20,5

Rocznik 2004
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Pawlikowska Magdalena Małe Ciche 00:20,1
2 Brzeska  Dominika Nowy Sącz 00:20,8
3 Wrońska Kinga Warszawa 00:23,4
4 Piwowarczyk  Natasza Zakopane 00:24,4
5 Głowacka Ania Żółwin 00:25,5
6 Szul  Maja Zakopane 00:28,9
Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Zarzycki Szymon Zakopane 00:18,9
2 Walczuk Kacper Zakopane 00:20,4
3 Walas Kacper Bukowina Tatrz. 00:20,9
4 Figiel Maciuś Warszawa 00:22,0
5 Marusarz  Staś Zakopane 00:22,8
6 Mackie Marek Anglia 00:23,9


 Snowboard

       
Rocznik 1999
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Michalik Aleksandra Zakopane 00:21,1
2 Kubasiewicz Helenka Warszawa 00:46,0
Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Nikliński Damian Zakopane 00:25,7
2 Kardas Kacper Zakopane 00:32,6
3 Baranowski Kamil Piaseczno 00:58,7
Rocznik 2000
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Sitarz Julia Zakopane 00:29,5
 Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Żelechowski  Jacek Zakopane 00:26,3
2 Galica Andrzej 01:19,3






«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    2701



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024