START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
  AZS
  LKS Poroniec
  LKS Biali
  SNPTT
  Start Krokiew
  TS Wisła
  Kluby inne
  KS AQUA Park Zakopane
  Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

AZS
59 memoriał Kornela Makuszuńskiego Skoki i Biegi.
 dodano: 3 Marca 2008

W drugim dniu 59  zawodów Koziołka  Matołka  pod Wielką krokwią zostały rozegrane biegi i skoki.
Padajacy śnieg nie przeszkadzał nawet najmłodszym zawodnikom, którzy zmagali się na trasie biegu i w skokach.



W biegach  wystartowało 81 dziewcząt i chłopców idących w ślady Justyny Kowalczyk .  Z kolei w skokach - konkurencji dominowanej  do tej pory przez panów z powodzeniem wystartowało kilka dziewcząt.  i to z całkiem dobrym wynikiem.  

Wyniki biegi

 Rocznik 1999
Dziewczynki
lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Jakieła Joanna Kościelisko 00:28,3
2 Michalik aleksandra Zakopane 00:30,1
3 Bąk Zuzanna Zakopane 00:47,0
4 Barczykowska Joanna KS Jedność nowy Sącz 01:04,0
Chłopcy
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Wąsek Paweł Ustroń 00:33,5
2 Gasienica-Makowski Mateusz Zakopane 00:36,0
3 Suchocki Michał Warszawa 00:53,4
4 Kędzia Mateusz Warszawa 00:58,0
5 Prusinowski Dominik Zakopane 00:58,7
6 Szczecina Maciej Olcza 00:59,2
7 Kalinowski  Józef Warszawa 01:06,4
Rocznik 2000
Dziewczynki
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Surówka Gabriela KS Jedność Nowy Sącz 00:37,8
2 Bafia Kamila Chochołów 00:44,4
3 Pokorny Wiktoria Ustroń 00:51,4
4 Pikul Barbara Kraków 00:59,7
5 Fecko  Mira Zakopane 01:07,4
6 Gębik Olga AZS Zakopane 01:13,6
Chłopcy
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Damian Dawid KS Jedność Nowy Sącz 00:39,8
2 Bochnak  Ernest Skawa 00:40,4
3 Palonek Tomasz Zręczyce 00:42,3
4 Skrzypek  Michał AZS Zakopane 00:49,1
5 Nawara Jan Zakopane 00:51,9
6 Galica Andrzej Poronin 00:58,9
7 Rapacz Kacper Poronin 00:59,0
8 Kostka Oskar Ustroń 01:01,5
9 Łukaszczyk Maciej Murzasichle
Rocznik 2001
Dziewczynki
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Nawara Alina Zakopane 00:34,4
2 Warzecha Rozalia Ustroń 00:35,9
3 Sitarz Julia Zakopane 00:40,0
4 Całka  Zosia Kraków 00:40,4
5 Gasienica Kamila Kościelisko 00:43,9
6 Czernik  Emanuela Ząb 00:45,0
7 Bukowska Agnieszka Kościelisko 00:46,3
8 Witas Kasia Zakopane 00:46,4
9 Kocot Wiktoria Chorzów 01:20,4
Chłopcy
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Smajdor Karol KS Jedność Nowy Sącz 00:24,1
2 Gąsienica-Mracielnik Tomasz AZS Zakopane 00:36,0
3 Gębik Bronislaw AZS Zakopane 00:39,3
4 Kalinowski klemens Warszawa 00:41,1
5 Staszak Piotr Zakopane 00:43,6
6 Król  Paweł Zakopane
Rocznik 2002
Dziewczynki
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Kolasa Danusia Nowy Targ 00:40,0
2 Kuza-Tarkowska Barbara Kraków 00:41,4
3 Pudzisz Joanna Klikuszowa 00:55,4
4 Kwiecińska  Ania Kraków 00:56,7
5 Bukowska Magda Kościelisko 01:06,7
6 Walkosz Karolina Poronin 01:40,4
Chłopcy
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Zygmuntowicz Krystian Rogoźnik 00:40,3
2 Bernatowicz  Antoni AZS Zakopane 00:43,6
3 Stachoń Kamil Zakopane 00:50,2
4 Figiel Rafałek Warszawa 00:51,0
5 Bochnak  Wiktor Skawa 00:53,4
6 Walus Krystian Leśnica 01:00,5
7 Nowak Damian KS Jedność Nowy Sącz 01:04,5
8 Bolechowski Dominik Rabka Zdrój 01:19,0
Rocznik 2003
Dziewczynki
Lp Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Nędza-Kubiniec Anna Kościelisko 00:14,4
2 Tragarz  Wiktoria Poronin 00:21,5
3 Pikul Katarzyna Kraków 00:25,7
4 Gąsienica-Mracielnik Anna AZS Zakopane 00:31,0
5 Garbacz Ewelina Zakopane 00:31,9
6 Muras Madzia Zakopane 00:34,8
7 Rostocka Marysia Poronin 00:41,1
8 Floryn Natalia Zakopane 00:45,8
9 Gąsienica-Kaspruś Hania Zakopane 00:48,8
Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Jakubiak Jędrzej Zakopane 00:32,3
2 Motyka Mikołaj Krakow 00:35,9
 Rocznik 2004
Dziewczynki
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Kubin Liwia Zakopane 00:40,2
2 Blinka Wiktoria Zakopane 00:56,5
3 Walkosz Zuzanna Poronin 01:05,0
4 Majerczyk Marcelina Zakopane 01:07,9
5 Warzecha Amelia Ustroń 01:14,4
6 Kwiecińska  Ewa Kraków 01:15,7
7 Król  Marta Zakopane 01:16,3
8 Kalińska Kalina Zakopane 01:40,5
9 Sobańska Patrycja Zakopane 03:04,2
Chłopcy
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 Figiel Maciuś Warszawa 00:34,7
2 Lisowski Mateusz Zakopane 00:45,1
3 Galica Jasiu Poronin 00:49,6
4 Mackie Marek Anglia 00:50,9
5 Gąsienica-Mracielnik Szymon AZS Zakopane 01:09,9
6 Solik Ksawery Zakopane 01:13,9

Wyniki Skoki
Skoki rocznik 1999
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
I Seria II Seria
1 Skupień Damian Poronin 7 8 15
2 Wąsek Paweł Ustroń 7 7,5 14,5
3 Gąsienica-Makowski Mateusz Zakopane 5,5 6 11,5
4 Ziobro Michał Spytkowice 5,5 6,5 -1 11
5 Michalik Aleksandra Zakopane 4,5 6 10,5
6 Wołoszyński Stanisław Zgierz 4,5 5,5 10
6 Prusinowski Dominik Zakopane 5,5 4,5 10
8 Rajtar Jan Zakopane 5,5 -2 5,5 9
9 Rejewski Wojciech AZS Zakopane 3,5 4,5 8
10 Szczecina Maciej Olcza 2,5 3 5,5
11 Grzegorzewska Katarzyna AZS Zakopane 2 2,5 4,5
Rocznik 2000
LP Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
I Seria II Seria
1 Palonek Tomasz Zręczyce 6,5 6,5 13
2 Miłek Maciej Zakopane 6 6,5 12,5
3 Pokorny Wiktoria Ustron 5,5 6 11,5
3 Sobczyński Andrzej Zakopane 6 5,5 11,5
5 Bochnak  Ernest Skawa 5 5 10
5 Mackie  Tomek Anglia 4,5 5,5 10
5 Bafia Kamila Chochołów 5,5 4,5 10
8 Bousco Mikolaj AZS Zakopane 4,5 5 9,5
8 Galica Andrzej Poronin 4,5 5 9,5
10 Mierczak Maksymilian Zakopane 5 4 9
11 Janik Waldemar Zakopane 3,5 4,5 8
11 Kostka Oskar Ustron 4,5 -1 4,5 8
13 Łukaszczyk Dawid Murzasichle 2,5 4,5 7
14 Skrzypek Michał AZS Zakopane 3 3,5 6,5
15 Nawara Jan Zakopane 3 3 6





«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3302



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024