22 gole żaków mł. MMKS Nowy Targ w Krakowie

Żacy młodsi MMKS-u Podhale Nowy Targ (grupa I – Arkadiusza Pysza) dziś w Krakowie zmierzyli się z Cracovią. Młode Szarotki urządziły sobie tam istny festiwal strzelecki. Mecz, bowiem zakończył się wygraną ich aż 22:1.
( 17 Października 2009)
11 kolejka PLH - wysoka wygrana Podhala z Sanokiem.

11 mecz tegorocznej ekstraligi nowotarscy hokeiści wygrali 6-1 - Ich przeciwnikiem była drużyna KH Sanok.
( 16 Października 2009)
I liga hokeja - MMKS pokonuje Sielec Sosnowiec w zaległym meczu.

MMKS w zaległym meczu II kolejki II rundy rozgrywek o Mistrzostwo I ligi wygrał z UKS Sielec Sosnowiec 7:3.  Nowotarżanie nie musieli się zbytnio natrudzić by pokonać niżej notowanego rywala, lecz styl, w jaki to osiągnęli nie usatysfakcjonował ich szkoleniowca .
( 15 Października 2009)
Juniorzy Młodsi MMKS w Toruniu- dwie porażki

Nie będą mile wspominać podróży do Torunia Juniorzy Młodsi MMKS-u Podhale Nowy Targ. Ich występ na tamtejszym Tor Torze zakończył się dwiema porażkami. W sobotę o przegranej nowotarżan zadecydowała dogrywka a w niedzielnym spotkaniu tragicznie rozegrana III tercja kiedy to stracili aż 5 goli !! Nie dziwią, więc mocne słowa trenera MMKS-u Łukasz Gila w komentarzu pomeczowym
( 13 Października 2009)
Hokeiści UKS-u Skalni Nowy Targ wygrywają Turniej Mini Hokeja w Sanoku!

Młodzi nowotarżanie z rocznika 1999 – 2000 uczestniczyli w minioną sobotę w Sanoku w pierwszym z trzech w tym roku kalendarzowym Turniejów Mini Hokeja. Hokeiści UKS-u nie mieli sobie równych, przechodząc jak burza wszystkie zespoły. W emocjonującym finale ograli Mistrza Polski z zeszłego sezonu UKH Złote Jastrzębie.
ALH Powołano nowy zarząd, Dyskwalifikacje podtrzymane.
(żródło: Wojciech Krupa AKH Górale Nowy Targ)

Stadion Zimowy w Sosnowcu gościł w Niedzielę 11 października przedstawicieli drużyn Amatorskich. Celem spotkania była ocena pracy Komisji do spraw Techniczno-Organizacyjnych oraz ponowne powołanie zarządu Amatorskiego Ruchu Hokejowego który będzie czuwał nad organizacją oraz przebiegiem MPA, PPA, FLA oraz MPO.
( 12 Października 2009)
PLH Kolejna przegrana Podhala.

Druga runda  nie zaczęła się zbyt pomyślnie dla hokeistów Podhala - w pierwszym meczu tej części Ligi  na wyjeździe ulegli 0-3  drużynie TKH Toruń.
( 11 Października 2009)
Łatwe zwycięstwo Żaków MMKS-u.

W meczu Małopolsko – Podkarpackiej ligi Żaka, zmierzyły się dziś zespoły Podhala Nowy Targ i KTH Krynicy. Mecz, – który to już kolejny – bez historii. Gospodarze bezlitośnie wypunktowali rywala. Najpierw jednak przed meczem odbyły się sztafety z krążkiem. Sztafety: jazda przodem z krążkiem, bramkarze bez krążka, jazda tyłem bez krążka (obie sztafety, jazda na odcinku niebieska – czerwona bramkowa). W jeździe do przodu wygrał MMKS 16:2, a w jeździe tyłem również lepsi byli nowotarżanie, którzy wygrali 14:3.
( 10 Października 2009)
9 kolejka PLH Wygrana w Jastrzębiu Przełamana zła passa.

Nowotarscy hokeiści przełamali swoją zła passę i wygrali wyjazdowy mecz z Jastrzębiem. Szarotki wyraźnie dominowali na lodzie i i pierwszy atak  w składzie: Frantisek Bakrlik, Martin Voznik i Milan Baranyk zdobył 3 bramki- podczas gdy gospodarzom udało się tylko raz przedrzeć przez obronę  goolkipera Podhala  i to dopiero w 57 minucie.
( 9 Października 2009)
Ruszyła liga MALH

W niedzielę 4 października oficjalnie ruszyła Małopolska Amatorska Liga Hokeja na Lodzie, meczem inauguracyjnym była potyczka DIABŁÓW Krynica z AKH "GÓRALE" Nowy Targ. Po bardzo zaciętej walce Diabły zwyciężyły nad Góralami 4:1, mecz był rozgrywany 2x 20min.
( 6 Października 2009)
8 kolejka PLH Przegrana Podhala w karnych.

8 mecz tegorocznej ekstraligi nowotarscy hokeiści rozegrali na własnym lodowisku z Zagłebiem Sosnowiec. Niestety - Po wygranej I tercji -  Słabsza gra i niewykorzystane sytauacje zemściły się na Szarotkach i mecz w regulaminowym czasie gry zremisowali. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia a w karnych  lepsi byli hokeiści Sosnowca.  W galerii fotoreportaż z meczu.!!!!
( 4 Października 2009)
MMKS ulega niepokonanej KTH Krynica 3:6

Mecz MMKS –u z liderem I ligi KTH Krynicą był niezłym pokazem hokeja. Ostatecznie, mimo że przez blisko pół meczu MMKS nadawał ton spotkaniu, wygrało doświadczenie krynickiego zespołu i ich skuteczna gra w przewadze.
Zakończono weryfikacje zawodników do 9-MPA i 2-PPA

Dnia 30.09.2009r zakończyła się weryfikacja zawodników biorących udział w rozgrywkach amatorskich 9-MPA oraz 2-PPA sezonu 2009/2010. Dzięki przychylności kilku drużyn oraz PZHL-owi, udało się wykluczyć graczy którzy zostali wpisani do składu a nie spełniają kryteriów regulaminu Amatorskiego Ruchu Hokejowego.
7 kolejka PLH - Przegrana Podhala na wyjeździe

Zaledwie  jedną bramką ulegli hokeiści Podhala - zespołowi Naprzód Janów. Gospodarze zdobyli pięć bramek- podczas gdy Szarotki strzelili cztery. Mecz rozegrany został na wyjeździe w Katowicach Janowie.  Kolejne spotkanie Wojas Podhale rozegra 4 października u siebie -a przeciwnikiem będzie KH Zagłębie Sosnowiec. Początek meczu 18.00
( 2 Października 2009)
PLH - Zaległa kolejka. Podhale wygrywa z Toruniem.
(żródło: fot J. Matyasik)

Po niedzielnej porażce hokeiści Podhala zmobilizowali się i kolejny mecz wygrali. Było to przeniesione zaległe spotkanie z TKH Toruń. Toruń uległ Szarotkom 4-1. Bramki  dla Podhala zdobyli Piotr Ziętara, Rafał Dutka, Piotr Kmiecik i Rafał Sroka.